Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Lətifələr

Recommended Posts

[quote name='J.ALIYEV' timestamp='1290509623' post='7748303']
New Yorkdan Los Angelesə gedən təyyarədə bir vəkil ilə sarisin axmaq bir xanım yan-yana otururlar. Vəkil həm xanıma yaxınlaşmak, həm də yaxşı vaxt keçirtmək üçün oyun oynamağı təklif edir. Xanım "hə" deyəndə vəkil xanıma oyunu başa salır:

-Sizə bir sual verəcəm, cavabı bilməsəniz mənə 5 dollar verəcəksiniz, sonra siz sual verəcəksiniz mənə bilməsəm mən sizə 50 dollar verəcəm...

ilk sualı vəkil soruşur:

-Ay ilə Yer arasındakı məsafə nə qədərdir?

Xanım heç bi söz demədən çantasından 5 dollar çıxardıb vəkilə verir.

Sual vermə sırası xanıma gəlir və sualı verir:

-Təpəyə 3 ayaqla qalxıb 4 ayaqla asağı enən şey nədir?

Vəkil dəqiqələrnən düşünür... Cavabı tapa bilmir... 50 dollar çıxardıb xanıma verir. Xanım pulu nəzakətlə alaraq çantasına qoyanda vəkil maraqla sual verir:

-Cavab nədir?

Xanım heç bir söz demədən çantasından 5 dollar çıxardıb vəkilə verir.
[/quote]

)) super!!
yadima ehvalat duwdu..Universitetde oxuyanda muhazire zamani butun uwaqlara sms-le bir sual yazmiwdim:3 dost-lal, kar, kor yol gedirler..mewede kar yixilib ölür..qalir lal ve kor..indi lal kora nece desin ki, kar olüb??

• Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Ana-bala söhbət edirlər. Bala anadan soruşur:
- Ana, mələklər uçur?
- Aha bala uçur.
- Bütün mələklər uçur?
- Bəli balam
- Bəs onda bizim qulluqçu qız niyə uçmur?
- Qulluqçu qız niyə uçmalıdır ki ay mənim ağıllı qızım?
- Nə bilim ana, atam həmişə onunla danışanda mələyim deyir axı.
Ana hirsli halda durur ayağa:
- Demək belə, onda az sonra 100% uçacaq! ))

[quote name='nikowka' timestamp='1290509861' post='7748346']
cunki o zaman cox fagir idim)) bacimin sozune qulaq asirdim)))
[/quote]
Sizi mən diribaş,dilli-dilavər kimi tanımışam forumda,yəni belə təəssürat yaranır,indi inanmaq çətindi yəni o qədər fağır olmusuz ki bacınız qolunuzu kəsib? ))

Günlərin bir günü bir ləzgi çoban,qoca kişi avtobusa minir.Bir dənə şəhər qızının yanında dayanır.Qız buna qayıdıb deyir ki : Dayı bir az o tərəfə dur səndən qoyun iyi gəlir! Qoca kişi cavabında: Məndən quyun iyi gəlməz can bala! Bir az gedəndən sonra qız yenə kişiye hemin sözü deyir.Ləzgi cavabında;Can bala mən sənə dediki məndən quyun iyi gəlməz,gəlsə gəlsə Quç iyi gələr!!!!!!

[quote name='J.ALIYEV' timestamp='1290510133' post='7748392']
Bir gün axşam Mollanın arvadının sancıları başlayır. Molla sevinir ki uşağım olacaq. Mamaçanı çağırır.Mamaça gəlir arvada baxıb deyir ki molla get isti su, təmiz dəsmal, bir də şam gətir.Molla bunları gətirir istəyir ki uşağın olmasına baxsın amma mamaça qoymur, mollanı çölə qovur. Molla çölde həyəcanla gözləyir ki ,görəsən oğlum olacaq ya qızım. Elə bu vaxt içəridən mamaçanin səsi gəlir :
- Molla, muştuluq oğlun oldu!
Molla sevinməyə başlayır, 2 dəqiqədən sonra içəridən səs gəlir ki "molla bir dənə də qızın oldu". Molla dilxor olur ki qıza baxmaq çətindi. Elə bu vaxt içəriden səs gəlir ki molla bir dənə də qızın oldu. 4-cü dəfə səs gələndə molla day dözə bilmir. Qapını arayalıb mamaçaya deyir:
- Ay bajı, başına dönüm, o şamı söndür deyəsən bu it uşağı işığa yığışır.
[/quote]
Mən bunun bir az fərqli variantını eşitmişəm))
Bir ailənin neçə il övladı olmur.Hansısa xarici ölkəyə gedib kilsədə şam yandırırlar.Üstündən neçə il keçir ailəvi tanış onlara qonaq gəlir görür ki evdə neçə dənə uşaq soruşur ki bəs valideynlərin hardadır uşaqlar cavab verir ki anam doğum evindədir. Atam isə dedi ki gedir şamı söndürməyə.

Türmədə:
Dustaqlardan biri xəstə olur, gah qulağı düşür götürür atır pəncərədən. Sonra barmağı düşür götürür onu da atır pəncərədən.Dustaq yoldaşı xəstə dustağa deyir: dostum yavaş-yavaş aradan çıxırsanaaaaa:)

Üç stomatoloq mərcə gəlirlər ki, onlardan hansı pasientlərinin tüpürdükləri tüpürcək qabından daha çox içə bilər.
Birincisi bir az içən kimi, boğazına irin və qan keçdi və o, qusdu.
İkincisi bir az içən kimi, boğazına selikli diş qırığı keçdi və o da qusdu.
Üçüncüsü isə başladı bir, iki, üç dəqiqdə, yarım saata qədər sovurmağa tüpürcək qabından. Və təbii ki, üçüncüsü də qalib gəlir.
Həmkarları ondan soruşurlar:
- Bu səndə necə alındı?
O da cavab verir:
- Kim tüpürmüşdüsə, yaman uzun bəlğəm idi, mən də bayaqdan onu sovururam.

[quote name='Гулливер' timestamp='1290510487' post='7748443']
Sizi mən diribaş,dilli-dilavər kimi tanımışam forumda,yəni belə təəssürat yaranır,indi inanmaq çətindi yəni o qədər fağır olmusuz ki bacınız qolunuzu kəsib? ))

Günlərin bir günü bir ləzgi çoban,qoca kişi avtobusa minir.Bir dənə şəhər qızının yanında dayanır.Qız buna qayıdıb deyir ki : Dayı bir az o tərəfə dur səndən qoyun iyi gəlir! Qoca kişi cavabında: Məndən quyun iyi gəlməz can bala! Bir az gedəndən sonra qız yenə kişiye hemin sözü deyir.Ləzgi cavabında;Can bala mən sənə dediki məndən quyun iyi gəlməz,gəlsə gəlsə Quç iyi gələr!!!!!!
[/quote]

))) axi dedim o zaman bele idi ))) hem bacimdan qoruxurdum..))
yaziq bacim...ewitse ki bu melumati yaimlayiram ))kusecek)))

lezgilerle bagli bri letife de menden)))

bir lezgi avtobusa minir..qapilar baglanir,avtobus terpenir lezginin eli qapini arasinda qalir..lezgi bawlayir qiwqirmaga:
-Wofer...!!!Eli qaldi!! eli!!!
wofer fikir vermir yoluna davam edir...
lezgi yene cigiirir:
-Wofeeer!!! Quli qaldi!! Quli!!!!
axirda wofer hirslenib deyir:
-eeee!! qaldi qaldi da..o biri avtobusla gelerler!!!

[quote name='nikowka' timestamp='1290510856' post='7748506']
))) axi dedim o zaman bele idi ))) hem bacimdan qoruxurdum..))
yaziq bacim...ewitse ki bu melumati yaimlayiram ))kusecek)))

lezgilerle bagli bri letife de menden)))

bir lezgi avtobusa minir..qapilar baglanir,avtobus terpenir lezginin eli qapini arasinda qalir..lezgi bawlayir qiwqirmaga:
-Wofer...!!!Eli qaldi!! eli!!!
wofer fikir vermir yoluna davam edir...
lezgi yene cigiirir:
-Wofeeer!!! Quli qaldi!! Quli!!!!
axirda wofer hirslenib deyir:
-eeee!! qaldi qaldi da..o biri avtobusla gelerler!!!
[/quote]
))) Allah güldürsün sizi ))..Əliylə Qulu sonra gələrlər...

biri də məndən

Bir ləzgi gəlir bara yaxınlaşır barmene
cibindən 1 manat cıxarıb yüz süz! deyir
Barmen bir dənə 100 süzür buna buda agulanır zakuskasız zadsız barmen buna deyir ki heç olmasa zakuska verim buda istəmir ikinci yüzü də 1 manat verib süzdürür
3 cü yüzü süzəndə barmenin buna yazıgı gəlir
kəsib bir az çörek verirki heç olmasa albunu zakuska elə
Ləzgi qayıdıb nə desə yaxşıdı?
Vah yada uşaqlar evdə çurək almağa pul tapmıyavar mənim boqazımdan çurək keçməz!!!!!!!!!

[quote name='Ilkin_Huseyn' timestamp='1290510722' post='7748485']
Üç stomatoloq mərcə gəlirlər ki, onlardan hansı pasientlərinin tüpürdükləri tüpürcək qabından daha çox içə bilər.
Birincisi bir az içən kimi, boğazına irin və qan keçdi və o, qusdu.
İkincisi bir az içən kimi, boğazına selikli diş qırığı keçdi və o da qusdu.
Üçüncüsü isə başladı bir, iki, üç dəqiqdə, yarım saata qədər sovurmağa tüpürcək qabından. Və təbii ki, üçüncüsü də qalib gəlir.
Həmkarları ondan soruşurlar:
- Bu səndə necə alındı?
O da cavab verir:
- Kim tüpürmüşdüsə, yaman uzun bəlğəm idi, mən də bayaqdan onu sovururam.
[/quote]
Qardaşım bunları burda yazıb camaatı iyrəndirməkdənsə mövzu aç "iyrənc və erotik lətifələr" ..Orda kim istəyir nə istəyir yazsın,axı mən əvvəldə xahiş etdim başqa tip lətifələr olmasın...

Ruhi xeste baw hekime palata yoldawinda wikayet edir:
-Doktor, filankes meni lap bezdirib...canimi bogazimi yigib..geceler az qaliram deli olum!!
Doktor xestenin bu cur agilli daniwigindan sebirsizlenib soruwur:
-Axi o sene neyniyib ki??
-ne deyecek..butun geceni oz ozune deyir ki "men ciragam"..
Doktor yene xesteni sakitlewdirib deyir:
-sen ona fikir verme..gozunu yum ve yat!
xeste lap cigirir-
-nece yeni yat???!! ciraq iwigina yatmaq olar?????

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1290511690' post='7748664']
Qardaşım bunları burda yazıb camaatı iyrəndirməkdənsə mövzu aç "iyrənc və erotik lətifələr" ..Orda kim istəyir nə istəyir yazsın,axı mən əvvəldə xahiş etdim başqa tip lətifələr olmasın...
[/quote]
Mən bəyəm cinsi həyatla əlaqədar olan, necə deyərlər, tərbiyəsiz nəsə yazmışam?

[quote name='Ilkin_Huseyn' timestamp='1290511822' post='7748683']
[/quote]
men uzr isteyirem..amma ikinci yazdiginiz letifenin evvelini oxuayn kimi iyrendiyimden gozlerim hedeqeden az qala cixdi...hec ferqine varmadim ki, iwdeyem...
birincini ise oxuyub sona catanda bir tefer oldum...

[quote name='nikowka' timestamp='1290511987' post='7748701']
men uzr isteyirem..amma ikinci yazdiginiz letifenin evvelini oxuayn kimi iyrendiyimden gozlerim hedeqeden az qala cixdi...hec ferqine varmadim ki, iwdeyem...
birincini ise oxuyub sona catanda bir tefer oldum...
[/quote]
Oldu. Daha yazmıram elə şeylər.

[quote name='Ilkin_Huseyn' timestamp='1290511822' post='7748683']
[/quote]
mən cinsi demədim ki,dedim iyrənc və erotik.İyrənci sizin yazdığınız lətifələrə görə,erotiki digər erotik lətifələr yazmaq istəyəcək insanlara görə yazdım ki,yəni mövzuları birləşdirib etmək olar elə bir şey.İmkan varsa yazmayın,imkan yoxdursa,əgər çox yazmaq istəyisinizsə buyurun..
İxtiyar sizindir )

Hörmətlə..

[quote name='nikowka' timestamp='1290512267' post='7748752']
tewekkur!
[/quote]
Siz məndən qabaq Hüseyn bəylə razılaşmısız artıq...)))

Həkimin otağında:

- Həkim kömək eləyin mənə, Hər gün yuxuda görürəm ki siçovullar futbol oynayır.

- Mən sizə elə dərman yazacağam ki, siz daha yuxu görməyəcəksiniz.

- Yazın, yazın, amma bu gün həmin dərmanları qəbul edə bilməyəcəyəm!

- Niyə?

-Çünki bu gecə final oyun olacaq.

Kişi arvadına deyir:
-Eşşəyi sataq oğlana toy edək.
Özünü yuxuluğa vuran oğlan bunu eşidir.
Bundan sonra oğlan tez-tez anasına:
-Atama de ki, eşşəkdən danışsın.– deyir.

birgun komissiya delixananin divarina masin cekib gedir.Butun deliler bir-birine qarisir,bir deli deyir bu masin menimdi o biri deli deyir yox menimdi ancaq bir deli qiraqdan oturubbulara baxir.Komissiya gelib sorusur sen niye burda dayanmisan.
deli deyir
-onsuzda masinin acarlari mendedi

Günlərin bir günü üç dost qatar stansiyasına yanaşırlar.Qatarın qalxmasına yarım saat qaldığını bilib oturub bir az yemək yeməyi qərar alırlar.Bunlar şirin-şirin
yemək yeyərkən , birdən qatar yola düşür.Bu üç dost təlaşa düşür.Biri şotu verir,biri isə çantaları yığır.Bundan sonra bunlar başlayırlar qatarın arxasınca qaçmaya.Bunlardan biri gücnən də olsa qatara çıxmağı bacarır.Digər ikisi isə qaçmağı dəvam etdirirlər.Sonra bunlardan biri də qatara çıxmağı bacarır.Axırda tək qalan dost bir az qaçdıqdan sonra yerə sərilib gülməyə başlayır.Qıraqdan bunu görən biri buna yaxınlaşıb soruşur:
-Ay qardaş!!!Sənin dostların qaçıb qatara çatdılar.Amma sən çata bilmədiyin az deyilmiş kimi,bir də uzanıb qəh-qəh çəkib gülürsən.Bunun səbəbi nədir?
Dost deyir:Onlar məni ötürməyi gəlmişdilər ona görə.:):):)

cukcanin arvadi erinden soruwur:
-niye bizim haqqimizda daniwanda, insanlar taxtaya vurur?
bunu deye-deye qadin elini taxtaya 3 defe vurub taqqildadir:"tiq-tiq-tiq"

bu zaman eri cavab verir:
-sen hele bi get qapini ac, sonra deycem..

p.s. eslinde bu misali azerbaycanin X regionunda yawayanlar haqqinda ewitmiwem..amma men cukcalarin adina yazdim bunu..

Dəcəl uşağın ad günüdür və anasından bir qırmızı velosiped istəyir. Anası da ona velosipedə layiq olmadığını və həzrəti İsaya günahlarını etiraf etdiyi bir məktub yazmasını söyləyər.
Uşaq otağına gedər və başlar yazmağa...
'Müqəddəs isa həzrətləri, həmişə yalan danışdığım üçün məni bağışlayın. Söz verirəm bir daha olmayacaq. Bu gün mənim ad günümdür və sizdən bir qırmızı velosiped istəyirəm'.
Uşaq yazmağı buraxar və sonra məktubu cırıb atar. Çünki günahları o qədər deyil. ikinci məktubu yazmağa qərar verər. müqəddəs İsa həmişə yalan danışdığım və anamı dinləmədiyim üçün məni bağışlayın. Bu bir daha olmayacaq. Söz verirəm. Bu gün mənim ad günümdür. Sizdən bir qırmızı velosiped istəyirəm.'
Və bu məktubu da cırar, çünki bunlarda işlədiyi bütün günahlar deyil. Və başlar üçüncü məktuba. Yenə olmaz və dəcəl uşaq başqa bir yol sınamaq üçün anasından icazə alar və kilsəyə gedər. Bunu görən anası çox sevinər və yaramaz oğulunun ağıllandığını
düşünər. Kiçik uşaq kilsədə kiçik Məryəm Ana heykəlinin yanına gedər və sağa sola baxdıqdan sonra onu çantasına qoyar və evə aparar. Evdə yenə otağına çıxar və İsaya son məktubunu yazar,
'Mənə qırmızı velosipedi al. Anan əlimdə girovdur.'

Meymun meşədə nə vaxt eşşəyi görürsə ağacdan üstünə hoppanır, təcavüz eləyib qaçır. Fiziki təcavüzdən söhbət gedir, səhv başa düşməyin )))))
Eşşək bu vəziyyətə dözmür, gedir şirə şikayət etməyə. Şir ikisini də çağırır yanına. Meymundan soruşur ki, bu nə biabırçılıqdı? Niyə mənim meşəmdə belə işlərə yol verirsən?
Meymun gülür, deyir neynəyim? Eşşək xoşuma gəlir, onu görəndə özümü saxlaya bilmirəm. Şir deyir o zaman ədaləti təmin etmək məqsədilə bir gün sən eşşəyi, növbəti gün eşşək səni. Qərar qəbul olunur çıxırlar bayıra.
Meymun deyir bu gün mən başlayıram. Eşşək razılaşır. Sabahısı gün eşşəyin növbəsi olur, səhərdən axşama kimi eşşək meymunu axtarır meşədə tapa bilmir. Növbəti gün meymun səhər tezdən gəlir ki, bu gün mənim növbəmdi, yenə eyni qaydada davam edir. Ertəsi gün yenə eşşəyin növbəsində meymun yoxa çıxır. Çox uzatmayım, vəziyyət bu cür davam edir.
Bir müddət sonra eşşək deyir ki, mən yenə şikayət edəcəyəm, sən qaydaya riayət etmirsən, belə olmaz. Meymun deyir, yaxşı olacaq şikayət lazım deyil. Meymun deyir, ən yaxşısı gəl islahat aparaq. Gündəlik rejim yaxşı deyil. Gəl keçək aylıq rejimə. Eşşək də eşşəkdi də. Soruşur ki, bəs aylıq rejim necə olacaq? Meymun başlayır yavaş-yavaş izah edib eşşəyi maarifləndirməyə. Deyir ki, bir kağız götürürük, bir də qələm. Kağızı qrafalara bölürük, ayların günlərini qrafalara yazırıq. Hər gün işimizi görəndən sonra, həmin tarixi dairəyə alıb müvafiq qeydlər aparırıq. Bir ay bitdikdən sonra, yeni bir kağız qələm götürüb eyni qaydada qeydiyyat işləri aparacağıq. Meymun deyir, amma birinci ay mən başlayıram. Eşşək buna da razılaşır.
Bir ay keçir üstündən, şir eşşəklə meşədə rastlaşır. Görür eşşək yorğun arğın lomkada gəzir. Eşşəyi çağırır yanına, soruşur ki, necə oldu sizin meymunla münasibətiniz? Bir düzəlmə, inkişaf var? Eşşək deyir, ay şir müəllim, vallah heç bir dəyişiklik yoxdu, necə var idi elə də gedir, hələ üstəlik kağız-kuğuz işləri də əlavə ortaya çıxıb.

[quote name='nikowka' timestamp='1290510189' post='7748400']
)) super!!
yadima ehvalat duwdu..Universitetde oxuyanda muhazire zamani butun uwaqlara sms-le bir sual yazmiwdim:3 dost-lal, kar, kor yol gedirler..mewede kar yixilib ölür..qalir lal ve kor..indi lal kora nece desin ki, kar olüb??
[/quote]
karla lal ele eyni adam olur.KAr ölübsə deməli lal da ölüb..Kor bir az oturur görür səs yoxdu bilir ki lal-kar ölüb..

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1290517596' post='7749585']
karla lal ele eyni adam olur.KAr ölübsə deməli lal da ölüb..Kor bir az oturur görür səs yoxdu bilir ki lal-kar ölüb..
[/quote]

yox))) ele sualin megzi odur ki, lal ile kar ferqli adamlardir)) 3 neferdiler ))

[quote name='nikowka' timestamp='1290517762' post='7749611']
yox))) ele sualin megzi odur ki, lal ile kar ferqli adamlardir)) 3 neferdiler ))
[/quote]
Eger eledise,onda lal koru aparsin karin meyitinin yanina.El vurub gorecek ki kar olub basha dushecek..

offtop olmasin..
Qapıçı qadın məktəbə hər gün hamıdan əvvəl gələn oğlanın adını öyrənmək istəyir. Oğlan fəxrlə:

-Adım babamın adı kimidir.

- Babanın adı nədir?

-O da mənim kimi. Hər ikimizin adımız eynidir.

-Bəs səni nejə çağırırlar?

-Məni heç vaxt çağırmırlar. Özüm hamıdan əvvəl gəlirəm!».

iki dost o qeder anekdot bilirlermish ki anekdotlari noomre ile taniyirlarmish.bir defe qatarda anekdot danishirlar biri o birine
-12 hahaha
18 hahaa ne bilim 22-31-48 hhaha gulurler.birden dostun biri deyir
-aLA YAVASH ARVAD USHAQ VAR AYIBDI

:)))))))))))))))))))

Bir gün evli qadın sevgilisini evə dəvət edir. Balaca uşağı da qoyur şkafın içinə ki, oyuncaq ayı ilə orada oynasın. Birdən qapı döyülür. Qadın baxır ki, əridir gələn. Tez sevgilisini də şkafın içinə salır ki, burada gizlən. Kişiylə uşaq şkafın içində göz-gözə gəlir. Bir az keçəndən sonra uşaq kişiyə deyir: "Mənim bir dənə ağ ayım var və sən bu ayını 50 manata məndən almalısan". Kişi deyir, mənim pulum yoxdu. Uşaq deyir, özün bil yoxsa şkafın qapısını açıram. Kişi tez 50 manat verir və ağ ayını uşaqdan alır. Bir az keçir, uşaq deyir ki, "Mənim bir dənə ağ ayım var idi və indi o səndədir, onu mənə geri qaytarmalısan" Kişi deyir onu mən satın almışam. Uşaq deyir qaytarmasan qapını açıram. Kişi ayını qaytarır, deyir sen canın ay bala bu pul bu da ayı, bircə sakit otur. Bir az sonra uşaq yenə başlayır. "Mənim bir dənə ağ ayım var və sən bu ayını indi 100 manata məndən almalısan" Kişi əlacsız qalıb yenə də ayını 100 manata alır. Uşaq eyni qaydada təkrar ayını geri alır və bu yolla kişinin bütün pullarını əlindən alır.
Pulları gətirib yastığının altında gizlədir. Anası çarpayını yığanda pulları görür və uşaqdan bunun haradan gəldiyini soruşur. Uşaq deyir, küçədən tapmışam. Anası deyir çox ayıb iş görmüsən, bu günahdı, apar pulu təhvil ver polisə, daha sonra get kilisəyə günahlarını təmizlə. Uşaq gətirir pulu verir polisə, gedir kilisəyə günah çıxartmağa. Oturur qara pərdənin arxasında və başlayır danışmağa: "Mənim bir dənə ağ ayım var idi" Pərdənin arxasından səs gəlir: "Ay uşaq get cəhənnəm ol də burdan, boğaza yığdın axı məni"

[quote name='vuqar7' timestamp='1290521379' post='7750119']
Bir gün evli qadın sevgilisini evə dəvət edir. Balaca uşağı da qoyur şkafın içinə ki, oyuncaq ayı ilə orada oynasın. Birdən qapı döyülür. Qadın baxır ki, əridir gələn. Tez sevgilisini də şkafın içinə salır ki, burada gizlən. Kişiylə uşaq şkafın içində göz-gözə gəlir. Bir az keçəndən sonra uşaq kişiyə deyir: "Mənim bir dənə ağ ayım var və sən bu ayını 50 manata məndən almalısan". Kişi deyir, mənim pulum yoxdu. Uşaq deyir, özün bil yoxsa şkafın qapısını açıram. Kişi tez 50 manat verir və ağ ayını uşaqdan alır. Bir az keçir, uşaq deyir ki, "Mənim bir dənə ağ ayım var idi və indi o səndədir, onu mənə geri qaytarmalısan" Kişi deyir onu mən satın almışam. Uşaq deyir qaytarmasan qapını açıram. Kişi ayını qaytarır, deyir sen canın ay bala bu pul bu da ayı, bircə sakit otur. Bir az sonra uşaq yenə başlayır. "Mənim bir dənə ağ ayım var və sən bu ayını indi 100 manata məndən almalısan" Kişi əlacsız qalıb yenə də ayını 100 manata alır. Uşaq eyni qaydada təkrar ayını geri alır və bu yolla kişinin bütün pullarını əlindən alır.
Pulları gətirib yastığının altında gizlədir. Anası çarpayını yığanda pulları görür və uşaqdan bunun haradan gəldiyini soruşur. Uşaq deyir, küçədən tapmışam. Anası deyir çox ayıb iş görmüsən, bu günahdı, apar pulu təhvil ver polisə, daha sonra get kilisəyə günahlarını təmizlə. Uşaq gətirir pulu verir polisə, gedir kilisəyə günah çıxartmağa. Oturur qara pərdənin arxasında və başlayır danışmağa: "Mənim bir dənə ağ ayım var idi" Pərdənin arxasından səs gəlir: "Ay uşaq get cəhənnəm ol də burdan, boğaza yığdın axı məni"
[/quote]

Allah Sizi guldursun!!! umoril::looll: ele guldum ki, sesime anam yuxudan oyandi))))

[quote name='Ilkin_Huseyn' timestamp='1290508966' post='7748200']
Mənim əxlaqsız anekdotlar xoşuma gəlir - zorlanmış lal qız, ərə gedən kor qız, sperma bankı, spermatozoid və qara çevrə, penis dərisindən pulqabı, gəyirən fahişə, qaz buraxan passiv homoseksualist və sair.
[/quote]
umoril::looool:

[quote name='Ilkin_Huseyn' timestamp='1290509261' post='7748250']
Oğlan əsgərlikdən məzuniyyətə çıxıb nənəsi gilə gəlir, qapını açıb içəri girəndə nənəsini yatmış görür. Arvadı narahat etməmək üçün özü gedir mətbəxə və soyuducunun buzxanasından jele götürüb iştahla yeyir. Arvad bir azdan oyanır və mətbəxə gələndə, nəvəsinin ağzını marçıldada-marçıldada, iştahla nə yediyini görüb deyir:
- Turan, onu yemə, məndə vərəm var, və mən bəlğəmimi qazana yığıb buzxanada saxlayıram ki, xəstəlik yayılmasın.
[/quote]
Bax bu həddindən artıq iyrəncdir :nettt:

Paşa çayın reklamı:

Bizim ailədə çay əvvlcə nənəmin qabağına qoyulur.Nənəm çaydan zəhərrənməsə bütün ailə o çaydan içir.

2.Sapyor həyatında cəmi iki dəfə səhf edə bilər: Birinci dəfə peşəsini seçəndə...

Avtobus vağzaldan yola düşür. Dalınca bir qadın qaçır ona yetişmək üçün, avtobusa əl edir, qışqırır, amma sürücü bunu eşitmir. Sərnişinlər sürücüyə deyirlər ki avtobusu dayandırsın və qapıları açsın. Avtobus dayanır, qadın içəri keçir və deyirI
-Buyurun biletlərnizi göstərin...
Və sərnişinin biri deyir:
-Bəla gəlirəm deməz, amma bu dedi)))

Bir dene cukca lotereya ile mashin udur.Hazirlashir getsin sheherden mashini gotursun.Butun kend cixir onu yola salmaga.Ona deyirler ki,bes sen calish mashin ag rengde olmasin,ona gore ki,bizde burda da her teref agdir.hemishe gar olur.Mashin da ag olsa o burada gorsenmeyecek.Ne ise bu gedir catir shehere,ancag ters kimi de butun mashinlar ag rengde olur.Tebii ki,o ag mashin goturmekden imtina edir.Ona deyirler ki,onda get gelen kvartal gelersen.Belelikle o 5-6 defe gedir gelir her defe de ona ag mashin teklif edirler.Bir gun o yene gedir mashin dalinca,yene de ona ag rengli mashin teklif edirler.O da axirda bezir gedib-gelmekden,cixarib atir lotereyani stolun ustune ve deyir:-Eshshi sizin lotereyaniza men...... ,gaytarin menim 50 gepiyimi.

Bir dene cukca gatarla sheherden gayidirmish.Gonshular-gohumlar hami gedir vafzala onu garshilamaga.Gatar dayanir ve bu vagondan cixanda baxirlar ki,butun uz-gozu pratlayib,sir-sifeti de gan icindedir.Sorushurlar ki,kim seni bu gune salib?Cavab verir ki,bes ikinci polkadan yixilmisham.Bashlayirlar bunu danlamaga ki,bes sen cukcasan,birinci defedir shehere gedirdin,gatara birinci defe idi minirdin.Gerek vagondakilardan biri ile yerini ashagi polkaya deyisherdin.O da cavab verir ki,bes deyishmeye hec kim yox idi.Baxirlar ki,vagon bomboshdur,hec kim yoxdur.O vagonda tek imish.

Kəndin mollası bütün kənddəki qadınların hamısı ilə öpüşür, tək bir nəfərdən başqa. Mollanın dostları bunu lağa qoyur ki, bəs bir nəfər qalıb sən onunla bacarmırsan. Molla lomkaya düşür, fikirləşir ki, nə eləyə bilər. Dostları ilə mərcə girir ki, onu da öpəcək.

Bir gün molla minarədə əzan verəndə görür ki, həmin qadın tarlada öz əri ilə işləyir. Molla başlayır minarədən qışqırmağa ki, "Ay balam utanmırsız, tarlada işləyərkən öpüşürsüz? Bu biabırçılıqdı, nə işiniz var gedin evinizdə eləyin" Qadının əri deyir, "ay molla, nə öpüşmək? biz burda işləyirik" Molla deyir "gəl çıx bura özün bax" Qadının ərini çıxarır minarəyə, özü də düşür aşağı qadını öpməyə. Qadının əri deyir "Həqiqətən burdan elə görsənirmiş ey"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Отца и друга азербайджанца, подозреваемого в убийстве москвича из-за парковки, задержали
      Отца и приятеля мужчины, которого подозревают в убийстве жителя Москвы возле дома в
        • Facepalm
      • 0 replies
    • Почему результаты выпускного экзамена у мальчиков ухудшились по сравнению с девочками? - ВИДЕО
      Согласно статистике Государственного экзаменационного центра, результаты тестов у девочек выше, чем у мальчиков.
      Было отмечено, что начиная с 2001-2009 годов поступление девочек-абитуриентов в высшие учебные заведения стремительно росло.
      В 2010-2022 годах девочки превзошли мальчиков в этом соотношении.
        Эксперт по образованию Адиль Велиев считает, что причиной этого может быть то, что мальчики больше отвлекаются.
      Подробнее - в видео Xəzər TV.

• 15 replies
    • Брат жестоко убитой в Казахстане Салтанат Нукеновой дал эксклюзивное интервью - ВИДЕО
      Жуткая, потрясшая всех история убийства хрупкой женщины ее мужем, возможно, не получила бы такой огласки, если бы не ее семья и брат. 
      Речь идет о громком деле об убийстве Салтанат Нукеновой ее мужем, экс-министром экономики Казахстана Куандыком Бишимбаевым. Внимание людей по всему миру сейчас приковано к трансляции судебного заседания - сможет ли влиятельный, состоятельный убийца избежать справедливого наказания? 
      Baku TV Ru поговорил с Айтбеком Амангельды, братом Салтанат, о погибшей сестре, о ее взаимоотношениях с мужем и семьей, о ее прошлом, о семьях Нукеновой и Бишимбаева, и о многом другом.
      В эксклюзивном интервью он также рассказал о том, повлияло ли данное дело на изменение взглядов общества, о психологе преступника, поступали ли угрозы ему от семьи Бишимбаева и т.д.
        Подробнее - в сюжете.

• 1 reply
    • Буллинг в школах и агрессия в обществе. Новый выпуск «Поговорим?» - ВИДЕО
      Журналист Гамид Гамидов в новом выпуске программы «Поговорим?» представил очередное видеоинтервью. И на этот раз формат передачи несколько отличался от предыдущих выпусков - кроме знакомого ведущего в данном выпуске приняли участие его коллеги – журналисты Джамиля Алекперова, Джавид Османов и Mick Bloom.
      Журналисты обсудили насущные социальные темы, связанные с насилием. Возникает ощущение, что с начала года количество новостей, которые «пугают», стало расти.
        Комментируя данную тенденцию, собеседники в своих обсуждениях затронули буллинг в школах, уважение к старшим и тему безнаказанности, поговорили о том, нужно ли закрывать тик-ток и, как можно сократить уровень агрессии в обществе...
        • Upvote
      • 12 replies
    • Чингиз Абдуллаев: «Врачи вытащили меня с того света, Аллах меня пожалел»
      Народный писатель Азербайджана Чингиз Абдуллаев 17 апреля был выписан из Центрального таможенного госпиталя, куда был помещен из-за проблем со здоровьем 6 апреля.
      На своей странице в социальной сети Facebook писатель подробно рассказал о произошедшем, отметив следующее:
      «Я умер. Нет. Это не прозаическое резюме моего повествования. Это то, что со мной произошло. В ночь на 6 апреля и в течение дня моего юбилея 7 апреля. Я снова родился. Как констатировать смерть? Когда все внутренние органы перестают одновременно функционировать, дыхание останавливается и сердце перестаёт биться. Несколько минут подобной комы или клинической смерти превращают человека в «овощ». Врачи вытащили меня с того света, Аллах меня пожалел. Может решил, что мне пока рано. Вернул меня обратно. Страшно представить, какую боль я причинил в эти несколько дней своим близким, своим родным»
      В своем сообщении народный писатель также выразил слова благодарности: «Хочу поблагодарить всех! Моего Президента, всех друзей, знакомых, читателей и вообще незнакомых мне людей. Которые в эти дни переживали за меня. Спасибо им всем! Постараюсь оправдать Ваше доверие. Там я уже успел побывать. Теперь я совсем не боюсь. Тот, кто умирает один раз, не боится умереть во второй. Но не торопитесь. Наверное, у каждого из нас свой срок. Я вышел из больницы. На снимке люди, которые помогли мне «вернуться». Спасибо им за все!»

https://1news.az/news/20240418121620670-CHingiz-Abdullaev-Vrachi-vytashcili-menya-s-togo-sveta-Allakh-menya-pozhalel-FOTO
        • Upvote
        • Like
      • 10 replies
    • Несовершеннолетняя девочка, которую хотели склонить к проституции, сбежала из района в Баку
      Председатель общественного объединения «Чистый мир» Мехрибан Зейналова поделилась в социальной сети «Фейсбук» вопиющей историей несовершеннолетней девочки, которая была вынуждена бежать из района в столицу.
      По словам правозащитницы, Захра (имя условное) в данный момент находится в их приюте.
      «После того, как ее родители развелись, девочка продолжала жить с матерью в районе. Через какое-то время мать передала ее знакомому мужчине (40-50 лет), сказав ему, что он может делать с ней все, что захочет. После того, как Захра прожила с ним месяц, мужчина предложил ей продавать свое тело и делить с ним деньги. Услышав это, Захра нанесла увечья своим рукам, после чего сбежала в Баку», - сообщает правозащитница.
        В Баку девочку обнаружили сотрудники Абшеронского районного управления полиции, которые сразу же доставили ее в приют Мехрибан Зейналовой.
      «То, что пережила эта малолетняя девочка, немыслимо. Надеемся, что в скором времени люди, которые заставили ее это пережить, будут наказаны. В настоящее время Захра живет с нами и получает психологическую помощь», - говорит М.Зейналова.
          https://1news.az/news/20240417044406338-Nesovershennoletnyaya-devochka-kotoruyu-khoteli-sklonit-k-prostitutsii-sbezhala-iz-raiona-v-Baku-FOTO
        • Sad
      • 32 replies
    • Хады Раджабли всё
      В мечети Тезепир проходит церемония прощания с экс-депутатом Милли Меджлиса Хады Раджабли.
      В церемонии принимают участие члены семьи покойного, депутаты Милли Меджлиса, представители общественности.
      После церемонии прощания экс-депутат будет похоронен на II Аллее почетного захоронения.
      Отметим, что Х.Раджабли скончался 17 апреля в возрасте 76 лет от сердечного приступа.
        • Facepalm
      • 93 replies
    • Какие травмы получила Айтен Сафарова? – ВИДЕО
      Стали известны некоторые подробности о состоянии здоровья телеведущей Айтен Сафаровой, попавшей в тяжелое ДТП сегодня утром.
      Муж ведущей сообщил порталу Olay.az, что у нее сломаны ребра.
      11:53
      Сегодня, 17 апреля, около 07:00 на пересечении проспекта 8 Ноября и улицы Садыгджана в Хатаинском районе Баку произошло столкновение автомобиля марки Hyundai IX-35 под управлением Исмаила Мамедова и автомобиля ведущей телеканала «Хазар» Айтен Сафаровой (Пириевой).
      Об этом сообщает пресс-служба МВД Азербайджана, пишет Репорт.
        Пострадавший в ДТП пассажир автомобиля Hyundai IX-35 Айхан Алиев был госпитализирован и скончался в больнице.
      11:21
      Известная телеведущая Айтен Сафарова в настоящее время проходит необходимые обследования в соответствующем отделении Клинического медицинского центра.
      Об этом 1news.az сообщили в Объединении по управлению медицинскими территориальными подразделениями Азербайджана (TƏBİB).
      Общественности будет предоставлена дополнительная информация.
      10:16
      Стали известны некоторые подробности дорожно-транспортного происшествия, в котором пострадала известная телеведущая Айтен Сафарова.
      Как сообщили в Главном управлении Государственной дорожной полиции города Баку, авария произошла сегодня утром, около 06:50, на территории Хатаинского района - на пересечении Зыхского шоссе и улицы Садыгджан в направлении проспекта 8 Ноября.
      В результате столкновения двух легковых автомобилей марки Hyundai одна из машин перевернулась на проезжей части и врезалась в припаркованную на обочине машину марки KIA, пишет Qafqazinfo.
      А.Сафарова госпитализирована с травмами различной степени тяжести.
      По факту ДТП начато расследование.
      09:48
      Сегодня в Хатаинском районе Баку произошло тяжелое ДТП.
      На проспекте 8 Ноября столкнулись два автомобиля марки Hyundai. За рулем одного из них находилась известная телеведущая Айтан Сафарова. Ее автомобиль перевернулся.
      Как пишет Qafqazinfo, Айтан Сафарова получила тяжелые травмы и помещена в отделение травматологии одной из больниц.

• Sad
      • 138 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...