Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Gəlin tanış olaq)))

Recommended Posts

deyesen axi men geri qalmiwam))) burda camaat butun havalari oynayir))) ele ise menim de havami calin!!© :morqqqq:

oz yawima uygun kimise gorende yawimin nece oldugunu yazacam))) helelik burcum oglaq...xasiyyetim keci kimi ters, amma eyni zamanda 2 kelme xow sozle bariwa bilen... herden kin wkalasi normadan artiq olanda ozume qarwi edilen bir sehvi meqami yetende illerle qarwimdaki insanin uzune cirpa bilirem..

dostliqda sadiqem!! hem de cooox!! 100 faiz eminlikle deye bilerem ki, butun dostlarimin en yaxin dostuyam!!!!!bu etibari qazanmaqdan zovq aliram!!! bu mene bir insan kimi heyatda oz yerimi tutmagima yardim edir...

daldandanishan heleki bu qeder)) amma meni azaciq taniyasiniz deye bele yaziram...daha artigina umid elemirem! :morqqqq:

• Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Adim sirr qalsin :rolleyes:

Yashim 27. Mashallah burda ne qeder cavanlar var imish. Duzu buna cox sevindim. Genclerimiz cox agillidir. )))

Azerbaycan Diller Universitetini bitirmishem. Ixtisasim uzre calishiram. Evliyem. Bir qizim var. xasiyyetimden de yavash-yavash yazaram. Onu deyim ki, yashim lap cox olmasa da herden ozumu yashli herden de ushaq kimi hiss edirem. Ilk gorushde haminin dediyi soz "ne yaman ozunden razidir" ve ya "cox soyuq gorunushu var" olur )))

[quote name='nikowka' timestamp='1301776746' post='8725764']
uwaqlar, gelin movzunu flood-a cevrimeyek... daldandanishan evli ya subay omaq meseleleri ucun gul kimi [b]"Migelin serguzewtleri"[/b] movzusu var)) orda yazin)))

burda ise X-Ray xanimin teklifi ile "Gelin taniw olaq!!"
[/quote]
Yox bir " Noğulbalanın sərgüzəştləri "..Ay balam Migelin evlənmək mövzusu məgər tanışlıq mövzusu zaddır ki,camaatı göndərirsən ora?Hə Nikow?

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1301896245' post='8734326']
Yox bir [b]" Noğulbalanın sərgüzəştləri "[/b]..Ay balam Migelin evlənmək mövzusu məgər tanışlıq mövzusu zaddır ki,camaatı göndərirsən ora?Hə Nikow?
[/quote]

)))))))))))))

Deyəsən "Subaylığın son gecəsi idi" hə? Ya başqa mövzu da var mənim xəbərim yoxdur?

[quote name='Pari***' timestamp='1301896742' post='8734390']
)))))))))))))

Deyəsən "Subaylığın son gecəsi idi" hə? Ya başqa mövzu da var mənim xəbərim yoxdur?
[/quote]
Eşi Nikow-du da camaatı göndərir üstümə )))..Sən nə vaxt özündən yazacaqsan? :morqqqq:

Adım Niyal.Yaşım 26..Öküz ili Buğa bürcü..Dostpərəst,istiqanlıyam.Ailəliyəm.Sevərək ailə qurmuşam.Həyat yoldaşım ən yaxın dostumdur..Yaxşı,etibarlı dostlarım var..Onlarla fəxr edirəm..Forumdakı virtual dostlarımı da çox sevirəm..Yaxşı mənada özümdən razıyam,heç bir kompleksim yoxdur..Allah verən ruhdan və fiziki görünüşümdən razıyam..
Bütün suallarınıza cavaba verməyə hazıram..

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1301898383' post='8734628']
Buyur mən də yazdım.. gizildish
[/quote]
Sözümün üstündə həmişə dururam. Özüm haqda xüsusiyyətlərdən biri))

Adım dostlar üçün Pəri, ad günüm yanvarın 26-sı, dolça bürcündənəm. O qədər önəm verməsəm də bürclərə amma həqiqətdir ki, dolça bürcünə aid olan nə xüsusiyyətlər varsa mən də cəmlənib))) hələki bu qədər.

[quote name='Pari***' timestamp='1301898844' post='8734698']
Sözümün üstündə həmişə dururam. Özüm haqda xüsusiyyətlərdən biri))

Adım dostlar üçün Pəri, ad günüm yanvarın 26-sı, dolça bürcündənəm. O qədər önəm verməsəm də bürclərə amma həqiqətdir ki, dolça bürcünə aid olan nə xüsusiyyətlər varsa mən də cəmlənib))) hələki bu qədər.
[/quote]
zəif yazmısan... gizildish

[quote name='Azərbaycanlı' timestamp='1301677681' post='8715852']
Adım Muraddır, 17 yaşım var.(deyəsən, məndən gənci olmayacaq :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: )
[/quote]
Nədənsə məhz 17 yaşınız olduğunu fikirləşirdim. Nə 15, nə 18.. məhz 17 )))))

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1301898298' post='8734616']
Adım Niyal.Yaşım 26..Öküz ili Buğa bürcü..Dostpərəst,istiqanlıyam.Ailəliyəm.Sevərək ailə qurmuşam.Həyat yoldaşım ən yaxın dostumdur..Yaxşı,etibarlı dostlarım var..Onlarla fəxr edirəm..Forumdakı virtual dostlarımı da çox sevirəm..Yaxşı mənada özümdən razıyam,heç bir kompleksim yoxdur..Allah verən ruhdan və fiziki görünüşümdən razıyam..
Bütün suallarınıza cavaba verməyə hazıram..
[/quote]

Bildiyim qederile buga burcu cox ureyi boyuk ve sexavetli olur :morqqqq:

Niyese Azerbaycanlinin 17 yashinda olmagina inanmagim gelmir, belke zarafat edir :rolleyes:

[quote name='Gilenar' timestamp='1301902766' post='8735317']

[/quote]
Tamamile doghrudur.Tez küsüb barışanam..Hamiyla yola gedirəm..Uşaq, qoca,cavan.O qeder sexavetliyem ki, maaşım ancaq ayin ilk 10-15 gunune catir.)))

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1301903785' post='8735473']
Tamamile doghrudur.Tez küsüb barışanam..Hamiyla yola gedirəm..Uşaq, qoca,cavan.O qeder sexavetliyem ki, maaşım ancaq ayin ilk 10-15 gunune catir.)))
[/quote]
MƏnim də maaşım 10-15 günə çatır ama səxavətliliklə heç bir əlaqəsi yoxdu umoril:

[quote name='Dark Lady' timestamp='1301857087' post='8731987']
Çox qəribə xasiyyətim var. Özüm də baş açmıram nəyi sevmirəm, nəyi sevirəm. :unsure: Yəqin bürcümün təsiridir. Əkizlərəm.
[/quote]

Mən də əkizlər bürcüyəm :nemmi:

[quote name='jazzamore' timestamp='1301859089' post='8732317']
pishik ili :)
[/quote]
Təsadüfə bax ki ən sevdiyim heyvandır. :) deyirlər bu ildə anadan olanlar pişik kimi kaprizli olurlar, amma mən kaprizli deyiləm axı :unsure:

[quote]Qızlar shopping ləzzətlidir yoxsa əziyyətli?
[/quote]
shopping ləzzətlidir, amma vitrindəkinin qiyməti ilə cibindəki "kağızlar" üst-üstə düşməyəndə əziyyətli :)

[quote name='Belasnejka' timestamp='1301905682' post='8735749']
Mən də əkizlər bürcüyəm :nemmi:
[/quote]
:loveyouu:
sizdə də var əkizlərin xüsusiyyətləri? Məndə əksəriyyəti uyğun gəlir bürclərin dedikləri ilə.

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1301896245' post='8734326']
Yox bir " Noğulbalanın sərgüzəştləri "..Ay balam Migelin evlənmək mövzusu məgər tanışlıq mövzusu zaddır ki,camaatı göndərirsən ora?Hə Nikow?
[/quote]
hm)) yaxwi "Nogulbala..." men sene gostererem!!!  :devil:

taniwligimiza cox wad oldum!!!

[quote name='Lady_ViRUS' timestamp='1301904475' post='8735575']
MƏnim də maaşım 10-15 günə çatır ama səxavətliliklə heç bir əlaqəsi yoxdu  umoril:
[/quote]
umoril:
men ayin 1de maaw almiwam..bankomatda 24 manat pulum qalib)))))) indi bilmirem aliw veriw bu xowbextliyi mene nesib edib, yoxsa sexavet elim??? :unsure:

[quote name='Dark Lady' timestamp='1301912047' post='8736839']
:loveyouu:
sizdə də var əkizlərin xüsusiyyətləri? Məndə əksəriyyəti uyğun gəlir bürclərin dedikləri ilə.
[/quote]

Doğrusu mən heç oxumuram bürclər haqqında, amma onu bilirəm ki, hamı deyir guya əkizlər iki üzlü olur, amma mən ikiüzlü deyiləm :(

Onu bilirəm ki, əzkizlər çox şən olur, mənim kimi :romashka:

[quote name='Dark Lady' timestamp='1301855657' post='8731770']
umoril: 34 niyə yazmışam e? Səhv düşüb, 24 yazacaqdım. Bağışlayın.
İkisi deyəndə, mən 1986 və 1988 nəzərdə tutdum. Yəni, mən 1987-ci ildənəm. :rolleyes:
[/quote]

:nettt: Yoox, teessuf ki bagiwlaya bilmeyecem...Siz meni, ne az, ne chox. duz 10 il geri saldiniz!!.. :looool:

[quote name='Belasnejka' timestamp='1301916570' post='8737618']
Doğrusu mən heç oxumuram bürclər haqqında, amma onu bilirəm ki, hamı deyir guya əkizlər iki üzlü olur, amma mən ikiüzlü deyiləm :(

[/quote]

Caaan, hami chox wey deyir, qulax asma sen:) Men de ekizlerem :rroza: Bele gorurem ki, burda ekizler cooxdu smoke:

[quote name='Belasnejka' timestamp='1301916570' post='8737618']

[/quote]

İkiüzlü yox, sadəcə hərdən bir xasiyyətdə olurlar)))yəni belə deyirlər)))

[quote name='nikowka' timestamp='1301917424' post='8737736']
Oglaq deyesen yoxdur)) Pariden bawqa))) yeqin ona goredir ki, coxlu kecilerin bawi bir qazanda qaynamir....
[/quote]

:) Ama ikisinin bawi bir yerde qaynayir deesen :aappll:gizildish Belke de sehv edirem, ama ele bilirem ki,oglanlar heyat yoldawi olaraq daha chox oglaqlari beyenirler, xasiyyetlerine ve duwuncelerine gore :rroza:

[quote name='nikowka' timestamp='1301917424' post='8737736']
Oglaq deyesen yoxdur)) Pariden bawqa))) yeqin ona goredir ki, coxlu kecilerin bawi bir qazanda qaynamir....
[/quote]

Mən dolça bürcündənəmee Nikoshka)))

[quote name='nikowka' timestamp='1301912975' post='8737025']
hm)) yaxwi "Nogulbala..." men sene gostererem!!!  :devil:

taniwligimiza cox wad oldum!!!
[/quote]
Bilirsən niyə dedim elə?Biz birinci sinif olanda 11-nci siniflərə gül verirdik onlar da bizə kitab vermişdilər " Noğulbalanın sərgüzəştləri "..
Sən elə deyəndə o yadıma düşdü ))

Məni təhdid edirsən? :huhh:

[quote name='nikowka' timestamp='1301915956' post='8737489']
umoril:
men ayin 1de maaw almiwam..bankomatda 24 manat pulum qalib)))))) indi bilmirem aliw veriw bu xowbextliyi mene nesib edib, yoxsa sexavet elim??? :unsure:
[/quote]
))) seninki lap dəhşətdir..Elə niyə ay nikoş?Yəqin sən də mənim kimi əliaçıqsan ))) ya da maaşın müəllim maaşıdır ) :devil:

Lady_Virus, hamıdan bəsirətlisiniz yəni :morqqqq:
Gilenar, yox, həqiqətən 17 yaşındayam gizildish

Bürclərərin sehrinə inanmasam da, Balıqlar haqda deyiən kimi, xəyalpərəstəm, ambisiyalı, amma bütün istədiyimi təəssüf ki, həmişə yerinə yetirəmmirəm. Başqa özəlliklərim diqqətsizlik(huşsuzluq), tənbəllik və höcətlikdir. Bir az kritika eylək özümüzü :)

[quote name='Migel Gonsales' timestamp='1301903785' post='8735473']
O qeder sexavetliyem ki, maaşım ancaq ayin ilk 10-15 gunune catir.)))
[/quote]
Səxavətinizə bir az məhdudiyyət qoymalı olacaqsınız, artıq ailəlisiniz, inşaallah bir azdan xərclər çoxalacaq (balacaları nəzərdə tuturam)

[quote name='Gilenar' timestamp='1301902766' post='8735317']
[/quote]

Hm, çox gözəl xarakterli birini tanıyıram, ən əsası isə etibarlıdırlar, dost kimi sənin arxanda durandırlar (əgər qoroskop düzdürsə deməli Buğa bürcü möcüzə olmalıdır :morqqqq: )

[quote name='Chica-Go' timestamp='1301848140' post='8730776']
zarafat eladim aaa doddy3
ozune bir dene xirurq tap da,camaati yaxsi yolannan
burdan birsey cixmaz,[b]burdakilarin hamisi ise metroda gedir[/b])))))))))
[/quote]

Mən bu mövzunu kiminsə ərə getməsi üçün açmadım ki, (amma bunun əleyhinə deiləm), sadəcə bir-birimizi tanıyaq istədim. Mən də aid olmaqla burada ailəlirər də az deyil artıq
ikincisi də, soruşmaq ayıb olmasın siz təyyarədə gedirsiz??? Əgər hə, mən Əhmədlidə yaşayıram, səhərlər məni də götürərsiz? Çünki özüm probkalarda əziyyət çəkirəm(((((((
P.S Belə düşünsəniz axırı yaxşı olmayacaq, biz təzə evlənəndə, elə olurdu ki, həmin gün ancaq çörək pulumuz olurdu, uşağın xərclərini güclə edirdik, özüm də son beş aya qədər metroda gedirdim,elə indi də o qədər ehtiyaclarımız var ki, özümü heç kimdən də aşağı hesab etmirəm, hətta evimizi hələ ki, tam təmir edə bilməmişik, metroda getmək ayıbdır bəyəm??? Metroda gəzən kişiləri adam saymırsız??? Atanız, ananız nəylə gedir? [b]Mən fikirləşirəm ki, hər dəqiqə həyatımızda nəsə ola bilər ki, sıfıra qayıda bilərik, hətta metroya yolpulu tapmaya bilərik, Allah eləməsin![/b]

[quote name='Achilles_' timestamp='1301855230' post='8731712']
Belke her kes oz o[b]xudugu ve ya bitirdiyi universitetin adini yazsin[/b]?? Maragli olardi, gorek hansi universitetin telebeleri daha aktivdir:) Muellif icaze vererse, elbette ki :rroza:
[/quote]
Niyə də yox? Bir birimiz haqda maraqlı olan hər şey.

[quote name='Davud.' timestamp='1301861069' post='8732615']
Qızlar shopping ləzzətlidir yoxsa əziyyətli?
[/quote]

Əvvəli əziyyətlidir, axırı ləzzətli, gəzib dolaşmaq, cibinə uyğun, özünə yaraşanı tapana qədər ooooooooo........

P.S mən bu xəstəlikdən sağalmışam)))))) Ailə qurandan qanadlarım kəsildi, indi maraqlarım tamam başqa istiqamətdədir- evi normal təmir etmək, oğlumu hazırlaşdırıb normal məktəbə qoya bilmək və sairə. Amma yəqin ki, çoxlu pulum olsa yenə subay vaxtdakı kimi şmotkapərəst olardım.

Əqrəb yoxdur burada deyəsən, mən əqrəb bürcündənəm, amma elə də üst-üstə düşmür məncə əqrəbin xarakteri ilə mənim xarakterim.
Uyğunsuzluğun biri də odur ki, qoroskopa görə şirlə əqrəb tutmur,amma ən yaxın rəfiqəm də, yoldAŞIM DA şir bürcündəndir, rəfiqəmi 14, yoldaşımı 7 ildir tanıyıram, no problem! Mən çox güzəştə gedənəm, bəlkə də ona görə o cür çətin xarakterli adamla yola gedirəm :rolleyes:

Amma əkizlər bürcündən olan tanıdığım bütün kişilər həddən artıq qısqancdırlar.

Oxatanam,burda da oxatan yoxdu deyesen.amma ozum haqda ne ise xowagelen melumat olanda maraqla oxusam da inanmiram.Yazilanlarda ozumu tapsam da inanmamagimin sebebini bilmirem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Всплыли новые подробности в связи с подозреваемым в убийстве своих родителей в Сумгайыте - ОБНОВЛЕНО + ВИДЕО
      Стали известны новые подробности в связи с Фикретом Мамедовым, подозреваемым в убийстве членов своей семьи в Сумгайыте. 
      Согласно полученной Oxu.Аz информации, молодой человек был участником второй Карабахской войны. 
      Как стало известно Qafqazinfo, в ходе предварительного расследования было установлено, что он употреблял наркотики.
      Утверждается, что Ф.Мамедов часто требовал у родителей денег и поэтому дома между ними постоянно происходили конфликты. По аналогичной причине 8 апреля Фикрет подрался со своим другом детства. Полицейские, дежурившие рядом с местом происшествия, попытались задержать Мамедова, но тот оказал сопротивление.
      В тот же день на Фикрета Мамедова в 3-м отделении Сумгайытского городского управления полиции был составлен протокол по статьям 510 (мелкое хулиганство) и 535 (злостное неповиновение законному требованию работника полиции или военнослужащего) Кодекса об административных проступках. Суд оштрафовал подозреваемого на 150 манатов за совершенное деяние и освободил его.
      В настоящее время продолжается расследование с целью выяснения причин убийства.
      10:52
      Фикрет Мамедов подозревается в убийстве своих родителей в общежитии №18 в 41-м квартале Сумгайыта.
      Отмечается, что он предоставлял услуги такси. Некоторые из соседей заявили, что в семье время от времени возникали конфликты. 
      Однако одна из соседок сообщила Baku TV, что Фикрет был приветливым и спокойным, да и все члены семьи были очень дружелюбными.
      "Мы только услышали крики о помощи. Но когда мы пришли, было уже поздно", - сказала она.
      Подробнее - в сюжете.
      • 0 replies
    • Названы причины закрытия Бакинского французского лицея
      В Бакинском французском лицее (БФЛ) обнародовали причины приостановки деятельности спустя 10 лет работы.
      • 3 replies
    • Утопленные автомобили из Дубая могут оказаться в Азербайджане: как распознать «утопленника»? - ВИДЕО
      Интенсивные дожди, наблюдающиеся в Дубае (ОАЭ) в последние дни, затопили многие жилые районы города. Больше всего от этого пострадали автовладельцы, так как в результате природного явления множество машин разных марок оказалось под водой.
      Как сообщает Xezerxeber.az, в Азербайджан автомобили в основном импортируются с рынков США, Кореи и Дубая.
      Поскольку привезти машину из Дубая в Азербайджан можно в кратчайшие сроки, то есть за 15 дней, предприниматели предпочитают именно этот вариант. Данная ситуация говорит о том, что автомобили с «подмоченной репутацией» могут быть доставлены также и в нашу страну.
      По словам автомеханика Сахиля Агабейли, обычно бизнесмены покупают такие машины в несколько раз дешевле.
        Однако распознать такой автомобиль можно по нескольким признакам: следам плесени и ржавчины, а затем гнили, особенно в нижней части транспортного средства. Мастер отметил, что, лица, торгующие машинами, чистят и красят днище таких автомобилей. Покупатели также могут определить эти изменения.
      Автомеханик добавил, что, в отличие от автомобилей с двигателями внутреннего сгорания, стоимость ремонта «утопленников» выше. И вождение таких транспортных средств представляет риски даже после ремонта.
      Подробнее - в сюжете:

• Sad
      • 6 replies
    • Эксперты ВОЗ обеспокоены по поводу возможности распространения птичьего гриппа среди людей
      Глобальное распространение вируса птичьего гриппа среди млекопитающих, включая людей, представляет собой серьезную проблему для общественного здравоохранения.
      • 9 replies
    • Отца и друга азербайджанца, подозреваемого в убийстве москвича из-за парковки, задержали
      Отца и приятеля мужчины, которого подозревают в убийстве жителя Москвы возле дома в
        • Upvote
      • 70 replies
    • Почему результаты выпускного экзамена у мальчиков ухудшились по сравнению с девочками? - ВИДЕО
      Согласно статистике Государственного экзаменационного центра, результаты тестов у девочек выше, чем у мальчиков.
      Было отмечено, что начиная с 2001-2009 годов поступление девочек-абитуриентов в высшие учебные заведения стремительно росло.
      В 2010-2022 годах девочки превзошли мальчиков в этом соотношении.
        Эксперт по образованию Адиль Велиев считает, что причиной этого может быть то, что мальчики больше отвлекаются.
      Подробнее - в видео Xəzər TV.

• 25 replies
    • Брат жестоко убитой в Казахстане Салтанат Нукеновой дал эксклюзивное интервью - ВИДЕО
      Жуткая, потрясшая всех история убийства хрупкой женщины ее мужем, возможно, не получила бы такой огласки, если бы не ее семья и брат. 
      Речь идет о громком деле об убийстве Салтанат Нукеновой ее мужем, экс-министром экономики Казахстана Куандыком Бишимбаевым. Внимание людей по всему миру сейчас приковано к трансляции судебного заседания - сможет ли влиятельный, состоятельный убийца избежать справедливого наказания? 
      Baku TV Ru поговорил с Айтбеком Амангельды, братом Салтанат, о погибшей сестре, о ее взаимоотношениях с мужем и семьей, о ее прошлом, о семьях Нукеновой и Бишимбаева, и о многом другом.
      В эксклюзивном интервью он также рассказал о том, повлияло ли данное дело на изменение взглядов общества, о психологе преступника, поступали ли угрозы ему от семьи Бишимбаева и т.д.
        Подробнее - в сюжете.

• Haha
      • 6 replies
    • Буллинг в школах и агрессия в обществе. Новый выпуск «Поговорим?» - ВИДЕО
      Журналист Гамид Гамидов в новом выпуске программы «Поговорим?» представил очередное видеоинтервью. И на этот раз формат передачи несколько отличался от предыдущих выпусков - кроме знакомого ведущего в данном выпуске приняли участие его коллеги – журналисты Джамиля Алекперова, Джавид Османов и Mick Bloom.
      Журналисты обсудили насущные социальные темы, связанные с насилием. Возникает ощущение, что с начала года количество новостей, которые «пугают», стало расти.
        Комментируя данную тенденцию, собеседники в своих обсуждениях затронули буллинг в школах, уважение к старшим и тему безнаказанности, поговорили о том, нужно ли закрывать тик-ток и, как можно сократить уровень агрессии в обществе...
        • Upvote
      • 24 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...