Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

• Replies 771
  • Created
  • Last Reply

[quote name='ALBAY' post='4707078' date='May 7 2009, 21:20 ']Ня вахт олуб? Хешавахт ешмямишям)))) Ня вахт йандырырам хамы палачдан данышыр,ону йухуда гёрюрляр,ону севирляр,ёльдюрмяк истяйирляр,вя сяня севги этирафлары йазырлар :morqqqq:
Йери гяльмишкян хямин бу йазанларыда бир аз дюшюндюрярсян. Хям сяня мараглы олар ,хям динляйянляря. Мира и удачи)))[/quote]

:looool: Palach menden meshur imish ki ....
hmmm heyif ki,eshitmemisen :)
Mene sevgi etiraflarini yazanda axi oxumuram.... :nettt:

Anyway,diqqetine gore thx :) Dediklerini ise mutleq nezere alaram ;)

P.S Burc Fm-den Ilkine boyuk salam!Eshitdiyime gore o da forumda oturur,sozun duzu hech vaxt onu eshitmemishem,amma yaxshi yadimdadir ki,106FM-in ad gununde(10 illik) mene efire tebrik sms-i unvanlamishdi :)

[quote name='Безработный' post='4722544' date='May 11 2009, 21:03 '][url="http://www.600min.az/index.php?showtopic=122356&view=findpost&p=4720699"][b]DJ со 106FM помогите мне пожалуйста с поиском песни[/b][/url] :)[/quote]

Artiq bacardigim qeder komek elimi uzatdim :)

Mənim fikrimcə radio aparıcılarına DJ demək düzgün deil.Onlar sırf aparıcıdırlar. Mənə elə gəlir ki heç olmasa ildə bir dəfə radio aparıcıları yığıb training kurslar keçirdib dahada təkmilləşdirsələr faydalı olar. Bir çoxlarının diksiyası var amma ümumi intellektual səviyyə 0 dərəcində. Hətta cümlənin əvvəli ilə axırı tamamlanmır. Ən pisi isə digərlərinə baxıb danışıq tərzin dəyişib heca vurmaq...

Тут писали о шаблонных передачах на радио и смс. Полностью согласна, особенно насчет тупых смс. Сколько можно их в эфире читать? Больше всего меня раздражает передача на 106 фм, днем идет, название не знаю. Только и слышишь kiss, thanx, tokio emo girl и прочие гидж-гидж шейлер. Тошно уже.

[quote name='carlosinyo' post='4704201' date='May 7 2009, 19:34 ']107 fm-de yalniz Rahib Azeri deyil.Emin Quliyev 10 ilden artiqdir ki,orda efire chixir,Arif Eliyev ise teessuf 9 ilden sonra bu il getdi.Radio Lider-i SEVIREM!!!![/quote]
Chox diqqetli ve hormetli radio dj-leri,bir daha emin oldum ki,siz chox diqqetlisiz.Bu postda men yazmisham ki,Emin Quliyev 10 ilden artiqdir efirdedir.Bir nefer dj yazmayib ki, bu nece ola biler ki,hele radio Liderin 10 yashi olmayib?Uzr isteyirem 10 ile yaxindir ki,demek istemishdim:)))

Menim Burc fm-den olan Ilkine suallarim var.
1.Sizde reklam gedende evvelce bir reklam gedir,sonra ise arxasinca ,,indi ise reklamlar,, deyilerek diger reklamlar kechilir.Demeli evvelki reklam deyildi?
2.Bir hazirliq kursunun reklaminda bele deyilir,,shagirdlerinin 95 faizine abituriyent adi qazandiran,,Abituriyent adini nece qazandirirlar ki? Men bileni shagird universitete ish verende artiq abituriyent sayilir.Belke abituriyentlerine telebe adi qazandiran demek istemisiz?
3.Sizde bir reng(boya) reklami gedir ey, onu kim oxuyur?
4.xeberleri legv elemek hansi gozel insanin aglina geldi?Ona menim adimdan choxlu teshekkur.Size de.

[quote name='Avril' post='4725093' date='May 12 2009, 12:56 ']Тут писали о шаблонных передачах на радио и смс. Полностью согласна, особенно насчет тупых смс. Сколько можно их в эфире читать? Больше всего меня раздражает передача на 106 фм, днем идет, название не знаю. Только и слышишь kiss, thanx, tokio emo girl и прочие гидж-гидж шейлер. Тошно уже.[/quote]
Знаете смсы есть почти во всех передачах,и странно почему вас раздражает именно этот эфир. Если вас уж так "Тошнит" ,то не мучайте себя просто поменяйте волну,но уверяю Вас во всех будет одно и тоже.

Р.S. Я лично очень люблю этот эфир и мне нравится когда мне посылают kiss и говорят thanx

Кстати большая заслуга есть у продюсеров эфиров,чтоб передача была интересней. За это спасибо - Сабине,Айсель,Фариду-101, ЯШАРУ- 106, Решаду,Играру-104. Рауфу- 105,5, и всем остальным кого не отметила.

[quote name='DJ`N-Lana' post='4722982' date='May 12 2009, 05:11 ']Artiq bacardigim qeder komek elimi uzatdim :)[/quote]
Nurlana xanim,sizden choxdan sorushmaq isteyirdim siz efirde hansi dilde danishirsiz?bele dilleri sintez elemek istedadi sizde hardandir ve bunu efirde elemek selahiyyetini size kim verib?teleradio Shurasinin efirde yalniz Azerbaycanca danishmaq haqda qerari size aid deyil?belke teze bir ,,Azerbyacan dilini hech bir dille sintez elememek ,,haqqinda da qerar versinler?

[quote name='Avril' post='4725093' date='May 12 2009, 12:56 ']Тут писали о шаблонных передачах на радио и смс. Полностью согласна, особенно насчет тупых смс. Сколько можно их в эфире читать? Больше всего меня раздражает передача на 106 фм, днем идет, название не знаю. Только и слышишь kiss, thanx, tokio emo girl и прочие гидж-гидж шейлер. Тошно уже.[/quote]

Salam :) Siz dediyiniz efir "106%" adlanir....Menim verlishimdir.Eger diqqetle dinlemisinizse,onda bilirsiniz ki,ilk saat erzinde musiqi aleminde bash veren en yeni xeberleri dinleyicilere chatdiriram.2-ci saatdan etibaren ise,artiq 2 ildir ki,efirimde mahni sifarishleri qebul edilir,movzular muzakire edilir.Daimi dinleyicilerin ise ozlerine mexsus nickname-leri var... :) Inandiriram ki,siz ozunuz de qoshulsaniz,size de maraqli geler ;) Odur ki,her sheyi bu derecede pis qebul etmeyin,eger beyenmirsinizse,o zaman sinir sisteminizi qoruyaraq,sadece olaraq,dalgani deyishin :)
UGURLAR!

P.S. Thx for your attention!

[quote name='carlosinyo' post='4726432' date='May 12 2009, 15:47 ']Nurlana xanim,sizden choxdan sorushmaq isteyirdim siz efirde hansi dilde danishirsiz?bele dilleri sintez elemek istedadi sizde hardandir ve bunu efirde elemek selahiyyetini size kim verib?teleradio Shurasinin efirde yalniz Azerbaycanca danishmaq haqda qerari size aid deyil?belke teze bir ,,Azerbyacan dilini hech bir dille sintez elememek ,,haqqinda da qerar versinler?[/quote]

Men efirde Azerbaycan,Rus ve Ingilis dillerinde :D
Siz Milli Shurada chalishirsiniz? :P

P.S. Diqqetinize gore chox sag olun!Dediklerinizi nezere alacagima soz verirem B)

Eger burda 101 fm-in DJ -nen kimse varsa sizlerden xahis edirem sizin radioda Gokhan Tepenin adini deqiq bilmirem mahnida bu cur sozler var sen oyretdin mene qurur yapmagi ritmik mahnidi o mahnini link vererdiz.......cox-cox xahis edirem......

[quote name='carlosinyo' post='4726396' date='May 12 2009, 15:43 ']4.xeberleri legv elemek hansi gozel insanin aglina geldi?Ona menim adimdan choxlu teshekkur.Size de.[/quote]

Salam Aleykum. BURC Fm-de "XEBERLER"i legv edibler??? musulman:
Neye gore? Xahis edirem BURC Fm-in emekdaslari aydinliq getirsin meseleye, resmi aciqlama versinler!!! smoke:

PS: Yeqin 1 nomreli "XEBER" aparicisi Nigar xanim ya ulduz xeteliyine tutulub, ya da yerli xeber aparicilarina "master klass" dersi kecir deye vaxti yoxdur efire cixmaga! :morqqqq::looll:

[quote name='Офицер' post='4730609' date='May 13 2009, 10:30 ']N-Lana xanima bir məsləhət görərdim ki, [b]aparıcılıqla yanaşı [/b]Azərbaycan dilinin qrammatikasını və fonetikasını birazda öyrənsin. Çünki sətir bölgüsündə heca vuranda sözlər qırılır. sözün mahiyyətidə itir[/quote]

Mene chox maraqlidir siz nece dushune bilersiniz ki,men Azerbaycan dilinin qrammatikasini ve fonetikasini bilmirem :D ?Onda men nece apariciyam umoril: ?

P.S. Yaxshiki dilimde qusur yoxdur,yoxsa fonetikani evvelden oyrenmeye bashlayacaqdim :looool:

[quote name='REHMIYYE' post='4730280' date='May 13 2009, 09:16 ']Eger burda 101 fm-in DJ -nen kimse varsa sizlerden xahis edirem sizin radioda Gokhan Tepenin adini deqiq bilmirem mahnida bu cur sozler var sen oyretdin mene qurur yapmagi ritmik mahnidi o mahnini link vererdiz.......cox-cox xahis edirem......[/quote]
[url="http://www.600min.az/index.php?s=&showtopic=122356&view=findpost&p=4731178"]http://www.600min.az/index.php?s=&show...t&p=4731178[/url]

[quote name='NIGAR_ART' post='4731223' date='May 13 2009, 11:01 '][url="http://www.600min.az/index.php?s=&showtopic=122356&view=findpost&p=4731178"]http://www.600min.az/index.php?s=&show...t&p=4731178[/url][/quote]

Uydaaaa super coxxxxxxx sag olun...........tesekkurler.

[quote name='DJ`N-Lana' post='4731211' date='May 13 2009, 11:00 ']Mene chox maraqlidir siz nece dushune bilersiniz ki,men Azerbaycan dilinin qrammatikasini ve fonetikasini bilmirem :D ?Onda men nece apariciyam umoril: ?

P.S. Yaxshiki dilimde qusur yoxdur,yoxsa fonetikani evvelden oyrenmeye bashlayacaqdim :looool:[/quote]
Bir cox mugennide verilish aparir.bu o demek deilki esl aparicidir.
sehv elemiremse sen hech professionalda deyilsen (professional - yeni o ixtisas uzre ders kechmek ve ixtisaslashmaq) 106.3 de Eminle birge 1 2 verlish aparmaq professional aparici demek deil. Eyer nese irad tutulursa ona sert reaksiya vermek lazim deil.sadece oxuyub bir netice chixarmaq lazimdir. Hami indi cumle qirir heca bolgusu sehv ...

Burda deyesen bezileri "demoqoqlug" mektebini bitirib, ixtisaslashiblar.Bu mektebi hetta [u]15[/u] ders kecenler artiq ozunu prof. sayillar, irad bildirirler ve isteyirler ki onlarin iradi mutleg gebul edilib,iraddan netice cixarilsin.
KУДА ЖЕ МЫ КАТИМСЯ? ;):morqqqq:

[b]Офицер[/b]

Salam aleykum.
Qardasim sen burda Azerbaycan dilinin qarammatikasindan, fonetikasindan danisirsan, amma gerek adam "oz gozunde tiri gorsun, sonra basqasinin gozunde cop" axtarsin. 1 postunda sehvlerin sayina bax:

Bir cox mugennide verilish aparir.[b]b[/b]u o demek [b]deilki [/b]esl aparicidir.
[b]s[/b]ehv elemiremse sen hech professional[b]da[/b] deyilsen (professional - yeni o ixtisas uzre ders kechmek ve ixtisaslashmaq) 106.3 de Eminle birge [b]1 2 [/b]verlish aparmaq professional aparici demek [b]deil[/b]. [b]Eyer[/b] nese irad tutulursa ona sert reaksiya vermek lazim [b]deil[/b].[b]s[/b]adece oxuyub bir netice [b]chixarmaq[/b] lazimdir. Hami indi cumle qirir heca bolgusu sehv ...

PS: Sen nece danisirsan ele de yazirsan!!

[quote]sen hech professionalda deyilsen (professional - yeni o ixtisas uzre ders kechmek ve ixtisaslashmaq) 106.3 de Eminle birge 1 2 verlish aparmaq professional aparici demek deil. Eyer nese irad tutulursa ona sert reaksiya vermek lazim deil[/quote]
SIZ hele sert reaksiya gormemisiz. Burda ozunu meqaprofessional,ne bilim muellim adlandiran, masterklass gosteren insanlar var, onlarin eline dushmeyesiz))))
PS. Herbi hisselere uje ADSL chekibler? :)

[quote name='produser-v' post='4732523' date='May 13 2009, 13:49 '][b]Офицер[/b]

Salam aleykum.
Qardasim sen burda Azerbaycan dilinin qarammatikasindan, fonetikasindan danisirsan, amma gerek adam "oz gozunde tiri gorsun, sonra basqasinin gozunde cop" axtarsin. 1 postunda sehvlerin sayina bax:

Bir cox mugennide verilish aparir.[b]b[/b]u o demek [b]deilki [/b]esl aparicidir.
[b]s[/b]ehv elemiremse sen hech professional[b]da[/b] deyilsen (professional - yeni o ixtisas uzre ders kechmek ve ixtisaslashmaq) 106.3 de Eminle birge [b]1 2 [/b]verlish aparmaq professional aparici demek [b]deil[/b]. [b]Eyer[/b] nese irad tutulursa ona sert reaksiya vermek lazim [b]deil[/b].[b]s[/b]adece oxuyub bir netice [b]chixarmaq[/b] lazimdir. Hami indi cumle qirir heca bolgusu sehv ...

PS: Sen nece danisirsan ele de yazirsan!![/quote]
Siz fikir verdinizsə mən orda Azəri yox sırf latın qrafikası ilə yazmışam. Hər halda elə formada yazmağım biraz tənbəlliyimdən irəli gələn amildir. Qrammatikaya qalsa bir çox aparıcılara və bir çox userlərə nümunə ola bilərəm.

[quote name='ALBAY' post='4732555' date='May 13 2009, 13:55 ']SIZ hele sert reaksiya gormemisiz. Burda ozunu meqaprofessional,ne bilim muellim adlandiran, masterklass gosteren insanlar var, onlarin eline dushmeyesiz))))
PS. Herbi hisselere uje ADSL chekibler? :)[/quote]

Artıq gördüm reaksiyaları. Onları qınamıram. Adi ləhcə şivə leksikonu zəngin olmayanlar burda mənim hərif səhvlərimi düzəldir) Çox yaxşı olardı ki, belə profesionallığı efirlərə gedən verilişlərdə etsinlər.

PS.Zabit ancaq hərbi hissələrdə olur? ))

[quote name='Офицер' post='4732621' date='May 13 2009, 15:01 ']Artıq gördüm reaksiyaları. Onları qınamıram. Adi ləhcə şivə leksikonu zəngin olmayanlar burda mənim hərif səhvlərimi düzəldir) Çox yaxşı olardı ki, belə profesionallığı efirlərə gedən verilişlərdə etsinlər.
PS.Zabit ancaq hərbi hissələrdə olur? ))[/quote]

Qardas sen hec bizi qinaya bilmezsen de!! 17 post yazmaq buna ixtiyar vermir! Diger terefden sen meni tanimirsan ve bile bilmezsen lehce shive leksikonum zengindir ya yox!!! Sozlerine fikir ver! Dunen ANA DILI kitabini oxuyub bitirib, bu gun gelib bize burda ANA DILinden ders kecme xahis edirem. Bize de yox da!!
Ugurlar!

PS: Belke sitat getiresen Fatma Cijiden gorek hansi aparicinin danisigini beyenirsen???
PSS: Fikir verdim, amma senin sehvlerinin achigi latin qrafikasina hec bir dexli yoxdur !!!

[quote name='produser-v' post='4733002' date='May 13 2009, 14:50 ']Qardas sen hec bizi qinaya bilmezsen de!! 17 post yazmaq buna ixtiyar vermir! Diger terefden sen meni tanimirsan ve bile bilmezsen lehce shive leksikonum zengindir ya yox!!! Sozlerine fikir ver! Dunen ANA DILI kitabini oxuyub bitirib, bu gun gelib bize burda ANA DILinden ders kecme xahis edirem. Bize de yox da!!
Ugurlar!

PS: Belke sitat getiresen Fatma Cijiden gorek hansi aparicinin danisigini beyenirsen???
PSS: Fikir verdim, amma senin sehvlerinin achigi latin qrafikasina hec bir dexli yoxdur !!![/quote]
Mən əvvəla sənə yox bir aparıcıya öz fikrimi bildirdim. Siz nəyə görə belə hirsləndiz onu anlamadım. Bəlkə həmin xanımın mətbuat katibisiniz?
17 post və ya 1700 postnan insanın intellektini ölçürsənsə onda sənin nə dərəcə məntiqli və şüurlu olduğun aydındır.
Mən sənə ANA DİLİndən dərs keçmədim. Sadəcə öz fikrimi bildirdim. Məncə kritikaya belə sərt reaksiya verilmirlər. 2-ci si isə mən ana dilini dünən yox 21 il əvvəl keçmişəm.
Sizədə uğurlar.

У НУрланы [b]ЭФИР - НАСТРОЕНИЕ[/b]!!!

Все остальное в этом споре, лично для меня, фигня!

Нурпаша, обожаю тебя слушать! Искренно!

[quote name='Офицер' post='4733611' date='May 13 2009, 17:06 ']Mən əvvəla sənə yox bir aparıcıya öz fikrimi bildirdim. Siz nəyə görə belə hirsləndiz onu anlamadım. Bəlkə həmin xanımın mətbuat katibisiniz?
17 post və ya 1700 postnan insanın intellektini ölçürsənsə onda sənin nə dərəcə məntiqli və şüurlu olduğun aydındır.
Mən sənə ANA DİLİndən dərs keçmədim. Sadəcə öz fikrimi bildirdim. Məncə kritikaya belə sərt reaksiya verilmirlər. 2-ci si isə mən ana dilini dünən yox 21 il əvvəl keçmişəm.
Sizədə uğurlar.[/quote]

[b]
"Adi ləhcə şivə leksikonu zəngin olmayanlar burda mənim hərif səhvlərimi düzəldir"[/b] Senin dediyin herif sehvini men yazmisam, demeli bu sozler mene aiddir, duzdur qardas? Yoxsa bunu sen yazdigini da danacaqsan!!! Sene dedim sozlerine fikir ver!! :angry: Yazilanlari da diqqetle oxu ki, cavab yazanda ozunu yandirmayasan! Post sayini senin qinagina gore yazmisam, bunun ise intellekte hec bur dexli yoxdur!!! her halda mentiqe ve shuura esaslanmayan postlari men yox sen yazirsan!! O ki, qaldi metbuat katibine, men sadece senin oz sehvelrini gosterdim ki, insan gerek ilk once oz yazdigina baxsin, sonra sehv tutsun,dexli yoxdur Nurlana olsun, Tural olsun ve ya digeri...Ders kecmedim deyende ki, postlarini diqqetli oxu goreceksen ki, az qaldi bize muellimlik edesen burda..Bu kritika deyil qardas, qerezli munasibetdir!!!

PS: Hele sen achiqla gorek kimi beyenirsen??? Onda belli olacaq senin "kritikanin" megzi..
PSS: Nedense mene ele gelir ki, sen yerli Fm-lerden birinde calisirsan..
PSSS: Sen yeqin Nurlanadan basqa hec kime qulaq asmirsan, ona gore ancaq ondan yapishmisan..

[quote name='produser-v' post='4733910' date='May 13 2009, 16:45 '][b]
"Adi ləhcə şivə leksikonu zəngin olmayanlar burda mənim hərif səhvlərimi düzəldir"[/b] Senin dediyin herif sehvini men yazmisam, demeli bu sozler mene aiddir, duzdur qardas? Yoxsa bunu sen yazdigini da danacaqsan!!! Sene dedim sozlerine fikir ver!! :angry: Yazilanlari da diqqetle oxu ki, cavab yazanda ozunu yandirmayasan! Post sayini senin qinagina gore yazmisam, bunun ise intellekte hec bur dexli yoxdur!!! her halda mentiqe ve shuura esaslanmayan postlari men yox sen yazirsan!! O ki, qaldi metbuat katibine, men sadece senin oz sehvelrini gosterdim ki, insan gerek ilk once oz yazdigina baxsin, sonra sehv tutsun,dexli yoxdur Nurlana olsun, Tural olsun ve ya digeri...Ders kecmedim deyende ki, postlarini diqqetli oxu goreceksen ki, az qaldi bize muellimlik edesen burda..Bu kritika deyil qardas, qerezli munasibetdir!!!

PS: Hele sen achiqla gorek kimi beyenirsen??? Onda belli olacaq senin kritikanin megzi..[/quote]
Mən heç səni tanımıram belə. tanımadığım halda sənə qarşı niyə qərəzli olum axı?
Mənim səhvlərimə gəlincə isə səbəbin dedim sırf latın klavasına öyrəşdiyimə görə. 2 cisi isə mən üzdə olan adam deyiləm ki, səhvlərim olmasın, mənim səhvimi xalq görmür amma aparıcının səhvlərini hamı görür və eşidir. Sadəcə aparıcıların səviyyəsi və savadı o qədər yüksək olmalıdır ki, onlara qulaq asan hər bir insan nəsə özü üçün oğurlasın və öyrənsin. Adi bir mahnı və ya müğənnini anons etmək elədə çətin iş deyil. Mən nə sənə nədə digərinə dərs keçmək fikrində deyiləm. Sənin xoşuna gəlmirsə yazdıqlarımı oxumaya bilərsən. Hər halda bir vətəndaş və dinləyici kimi mənim hər kəsə öz fikrimi bildirməyə ixtiyarım var!!!

PS. Sözün düzün desəm radioya məhz elə bu səbəblərə görə qulaq asmıram. Ancaq arada xəbərlərə qulaq asıram. Birdə Svetafor verilişinə. oda arabir
PS. Xeyr mən zabitəm. FM ə ümümiyyətlə qarışacağım yoxdur.
PS. N-Lana cəmi 2 3 dəfə dinləmişəm. O efirdə olan zaman mən adətən işdə oluram.Sadəcə 1 2 dəfə dinləməklə mən öz fikrimi bildirdim. Subyektiv fikrimdir.

[quote name='Офицер' post='4733974' date='May 13 2009, 17:55 ']PS. Sözün düzün desəm radioya məhz elə bu səbəblərə görə qulaq asmıram. Ancaq arada xəbərlərə qulaq asıram. Birdə Svetafor verilişinə. oda arabir[/quote]
Qardas,sen "Svetofor"-a qulaq as qalanlari ile isin olmasin.Neyive lazimdiye?Onsuzda 5 gunun xeberini 1-ci gun oxuyurlarsa isteyirsen ne deyirsense de her kes ozunu duz sayacaq.Nurlana xanimin sesi yaxsidir.Ola biler rus dilli olmasi ona cetinlik yaratsin...Ve istenilen halda radoda salamlasanda tamasacilar demir ve heleki kohne iqdisadi xeberleri efire oxumayib men bilen :rolleyes:
Gel konkret danis.Filankesov Filankes filan efirde bu cumleni isletdi.Bu duzdu sehvdir sonra muzakire oluna biler.Yeni konkret sehvi goster.Umumi olanda yazdiqlarina sert reaksiya olacaq.
PS:Nurlana kef ele,Valid seni destekleyir gizildish

[quote name='DJ`N-Lana' post='4722977' date='May 11 2009, 23:10 ']:looool: Palach menden meshur imish ki ....
hmmm heyif ki,eshitmemisen :)
Mene sevgi etiraflarini yazanda axi oxumuram.... :nettt:

Anyway,diqqetine gore thx :) Dediklerini ise mutleq nezere alaram ;)

P.S Burc Fm-den Ilkine boyuk salam!Eshitdiyime gore o da forumda oturur,sozun duzu hech vaxt onu eshitmemishem,amma yaxshi yadimdadir ki,106FM-in ad gununde(10 illik) mene efire tebrik sms-i unvanlamishdi :)[/quote]

Salam, inshallah arada vaxt edib dinleyersiniz....Size de salam olsun..

[quote name='produser-v' post='4730789' date='May 13 2009, 17:01 ']Salam Aleykum. BURC Fm-de "XEBERLER"i legv edibler??? musulman:
Neye gore? Xahis edirem BURC Fm-in emekdaslari aydinliq getirsin meseleye, resmi aciqlama versinler!!! smoke:

PS: Yeqin 1 nomreli "XEBER" aparicisi Nigar xanim ya ulduz xeteliyine tutulub, ya da yerli xeber aparicilarina "master klass" dersi kecir deye vaxti yoxdur efire cixmaga! :morqqqq::looll:[/quote]
Beli,beli...legv edibler, nomre1 xeber aparicisi ozu dedi ve daha xeberler olmur :looool: yeqin Nigar xanim ,,master klass,, dersleri vermeye hazirlashir.

[quote name='carlosinyo' post='4726396' date='May 12 2009, 15:43 ']Menim Burc fm-den olan Ilkine suallarim var.
1.Sizde reklam gedende evvelce bir reklam gedir,sonra ise arxasinca ,,indi ise reklamlar,, deyilerek diger reklamlar kechilir.Demeli evvelki reklam deyildi?
2.Bir hazirliq kursunun reklaminda bele deyilir,,shagirdlerinin 95 faizine abituriyent adi qazandiran,,Abituriyent adini nece qazandirirlar ki? Men bileni shagird universitete ish verende artiq abituriyent sayilir.Belke abituriyentlerine telebe adi qazandiran demek istemisiz?
3.Sizde bir reng(boya) reklami gedir ey, onu kim oxuyur?
4.xeberleri legv elemek hansi gozel insanin aglina geldi?Ona menim adimdan choxlu teshekkur.Size de.[/quote]

1.Hemin o reklam blokunu ilk geden shirket alir. Yeni digerlerinden daha cox pul odeyir.Ona gore de evvel onun reklami gedir,sonra reklamlar deyilir. Bunu tv kanallarinda da daha aydin gore bilersiniz.. Mes, kanal d de reklamlarin girish shapkasi girir, bir reklamdan sonra, digerlerine kecid olur...
2.Bildim, hansi reklami deyirsiniz..Amma reklam metnlerine gore biz mesuliyyet dashimiriq. reklam veren shirket ele yazirsa, bu bizim problemimiz deyil.
3.Vallah bizde hec kim onu kimin oxudugunu bilmir.Amma, tv musabiqelerinin birinde deyesen hal-hazirda o xanim yarishmada oxuyur..
4.Burc fm de xeberler muveqqeti dayanib. Xeber aparicisi Nigar xanim bazar ertesinden etibaren Radi Xezerde xeberleri teqdim edecek..Bu defe her shey ferqli olacaq..

P.S. Yeqin qaranliq qalan meqam olmadi..

[quote name='produser-v' post='4730789' date='May 13 2009, 11:01 ']Salam Aleykum. BURC Fm-de "XEBERLER"i legv edibler??? musulman:

PS: Yeqin 1 nomreli "XEBER" aparicisi Nigar xanim ya ulduz xeteliyine tutulub, ya da yerli xeber aparicilarina "master klass" dersi kecir deye vaxti yoxdur efire cixmaga! :morqqqq::looll:[/quote]

Burc fm de xeberler hele ki olmayacaq. ne vaxt bashlayacagini da bilmirem.. O ki qaldi, Nigar xanim haqqinda yazdiqlariniza, inaniram ki, zarafatla yazmisiniz..Nigar Mirzeyeva 1-ci gunden etibaren Radio Xezer - 103 Fm de xeberleri teqdim edecek..Qeyd edim ki, Nigar xanim Burc fm de xeber aparicisi calishdigi dovrde ve bazar etesinden etibaren Xezer Fm de calishacagi dovrde de hem xeber departamentinin rehberi olub, hem de aparicisi.. Zennimce elave sherhe ehtiyac yoxdu ...

[quote name='DJ`N-Lana' post='4729700' date='May 13 2009, 07:55 ']Men efirde Azerbaycan,Rus ve Ingilis dillerinde :D
Siz Milli Shurada chalishirsiniz? :P

P.S. Diqqetinize gore chox sag olun!Dediklerinizi nezere alacagima soz verirem B)[/quote]
Fransiz dili oyrenmek istemirsiz?
,,Milli Shura,, yox, ,,Milli Teleradio Shurasi,, .Millet ele biler teze parlamentimiz-zad yaranib.Yox,hele orda ishlemirem.Gorum de DGK-ya sedr getmesem,ora haqda fikirlesherem :looool:
dediklerimi nezere alsaz ozunuz chun yaxshi olar...Mene ne var ki,uzagi kanali deyisherem.

[quote name='dj_ibo' post='4734355' date='May 14 2009, 01:10 ']Burc fm de xeberler hele ki olmayacaq. ne vaxt bashlayacagini da bilmirem.. O ki qaldi, Nigar xanim haqqinda yazdiqlariniza, inaniram ki, zarafatla yazmisiniz..Nigar Mirzeyeva 1-ci gunden etibaren Radio Xezer - 103 Fm de xeberleri teqdim edecek..Qeyd edim ki, Nigar xanim Burc fm de xeber aparicisi calishdigi dovrde ve bazar etesinden etibaren Xezer Fm de calishacagi dovrde de hem xeber departamentinin rehberi olub, hem de aparicisi.. Zennimce elave sherhe ehtiyac yoxdu ...[/quote]
Ilkin,siz Allah Nigar xanimin rehberliyi altinda neche ishchi chalishir?

[quote name='dj_ibo' post='4734346' date='May 14 2009, 01:07 ']1.Hemin o reklam blokunu ilk geden shirket alir. Yeni digerlerinden daha cox pul odeyir.Ona gore de evvel onun reklami gedir,sonra reklamlar deyilir. Bunu tv kanallarinda da daha aydin gore bilersiniz.. Mes, kanal d de reklamlarin girish shapkasi girir, bir reklamdan sonra, digerlerine kecid olur...
2.Bildim, hansi reklami deyirsiniz..Amma reklam metnlerine gore biz mesuliyyet dashimiriq. reklam veren shirket ele yazirsa, bu bizim problemimiz deyil.
3.Vallah bizde hec kim onu kimin oxudugunu bilmir.Amma, tv musabiqelerinin birinde deyesen hal-hazirda o xanim yarishmada oxuyur..
4.Burc fm de xeberler muveqqeti dayanib. Xeber aparicisi Nigar xanim bazar ertesinden etibaren Radi Xezerde xeberleri teqdim edecek..Bu defe her shey ferqli olacaq..

P.S. Yeqin qaranliq qalan meqam olmadi..[/quote]
Amma Burc fm Azerbaycanda fealiyyet gosterir ve her sheyi Turkiyedeki kimi kopyalamaq olmaz.Chox mentiqsiz alinir.Reklam, indi ise reklamlar ve yene de reklam. Siz ,daha dogrusu Suleyman reklami alanda demir ki, ay qardash bu bele olmaz? Chox da ki, pul verirler...Dinleyen deyir ki, Burc fm-in efirinde gedib.Ne ise,sizin rehberlik inkishaf etmeyi sadece olaraq istemir,vessalam.sadece bu radio movcud olmalidir.Burda hech bir emekdashi da qinamaq olmur.

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4734189' date='May 14 2009, 00:32 ']Qardas,sen "Svetofor"-a qulaq as qalanlari ile isin olmasin.Neyive lazimdiye?Onsuzda 5 gunun xeberini 1-ci gun oxuyurlarsa isteyirsen ne deyirsense de her kes ozunu duz sayacaq.Nurlana xanimin sesi yaxsidir.Ola biler rus dilli olmasi ona cetinlik yaratsin...Ve istenilen halda radoda salamlasanda tamasacilar demir ve heleki kohne iqdisadi xeberleri efire oxumayib men bilen :rolleyes:
Gel konkret danis.Filankesov Filankes filan efirde bu cumleni isletdi.Bu duzdu sehvdir sonra muzakire oluna biler.Yeni konkret sehvi goster.Umumi olanda yazdiqlarina sert reaksiya olacaq.
PS:Nurlana kef ele,Valid seni destekleyir gizildish[/quote]
Tural,siz neden danishirsiz....Perviz Abubekirov 1-ci gun 2009-cu ile 2008 deyib,may ayina mart ayi deyib...demeyin ki,mexaniki olub.Elinde yazdigi vereqi evvelden oxumur?yaninda da hele bashqa bir aparici.Xirda sehvler yigilib boyuk sehvler olur.

[quote name='JAMIROQUAI' post='4733800' date='May 13 2009, 23:30 ']У НУрланы [b]ЭФИР - НАСТРОЕНИЕ[/b]!!!

Все остальное в этом споре, лично для меня, фигня!

[u]Нурпаша,[/u] обожаю тебя слушать! Искренно![/quote]
Men radio mekaninda Nurpasha adli dj tanimiram.teze chixib? :rolleyes: zarafat eleyirem.

[quote name='carlosinyo' post='4734399' date='May 13 2009, 19:23 ']Tural,siz neden danishirsiz....Perviz Abubekirov 1-ci gun 2009-cu ile 2008 deyib,may ayina mart ayi deyib...demeyin ki,mexaniki olub.Elinde yazdigi vereqi evvelden oxumur?yaninda da hele bashqa bir aparici.Xirda sehvler yigilib boyuk sehvler olur.[/quote]
Dogurdan?Cox hormetli Carlosinyo burda hansisa yanlisliq var.Mexaniki olacagina inanmiram.Menden naraziliginiz yoxdur? gizildish

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Like
      • 161 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Haha
      • 131 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
        • Like
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
      • 15 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
    • Открытия сухопутных границ Азербайджана не будет
      Сейчас мы видим, что с закрытием на определенный период сухопутных границ Азербайджана безопасность в стране укрепляется. В прошлом наблюдалось множество случаев, некоторые из которых были обнародованы, а некоторые - нет.
      Как сообщает АЗЕРТАДЖ,  об этом заявил Глава республики 23 апреля в выступлении на международном форуме на тему "СОР29 и Зеленое видение для Азербайджана", организованном в Университете АДА.
      "Мы столкнулись с серьезными угрозами и проблемами извне. Именно это я и имел в виду, когда говорил, что все наши потенциальные риски могут исходить из-за рубежа", - сказал глава государства.
      https://ru.oxu.az/politics/863491
        • Upvote
        • Sad
        • Like
      • 151 replies
    • И опять Помогите))
      Девочки форума....кто может откликнитесь
      все все все...мне нужна ваша помощь....
      У дочери день варенье в понедельник, меня поставщики подвели, заказала костюм  Чуи(на вайлдберис) вобщем отказали ...
      А она у меня ужасная анимешница, вобщем решила сама смастерить ей костюм , благо не очень тяжёлый ...
      У меня есть пальтишко, портниха онун астарыны дейишечек, шляпку куплю , брюки черные и сарочка есть, остаётся только два элемента, серая жилетка и короткий пиджачок, серая жилетка может у кого то от костюма остался, могу купить, или за шоколадку взять, а что делать с пиджаком? Моя портиниха отказалась((( говорит переделать нет проблем , а новый сшить нет ...
      Очень мало времени ....помогите, можно и советом...
      По магазинам не могу пройтись с работы в 6 выхожу...могу успеть только в один но только если точно знать что могу купить , что надо
        • Like
      • 18 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...