Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

ГАТЫГ-телеверсийа

Recommended Posts

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4422432' date='Mar 10 2009, 12:47 ']Bu cume xsam saat 19:00-da "Qatiq"-layacaqlar

1.Kerim-"Oyuncaginam senin"
[b]2.Menzure-"Yarim gozleyir meni"[/b]
3.Tunar Rehman oglu-"Gel-gel ay aman"[/quote]
Mence Menzurenin qatiqindan dadmaqa deyer gizildish Hemishe bu mahnini eshidende, ele deyirem - QATIQDIR!

• Replies 384
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4487444' date='Mar 26 2009, 15:28 ']Sabah "Qatiq"-da...

1.Nazperi-Yandim gizlice (Rejissor E.Mirabdullayev)
2.Izzet-Sene mohtacam (Rejissor Kenan MM)
3.Sevda-Senden sonra (Rejissor:tanimiram:-))[/quote]

Bu verliw gedende bu mugeniler baxir goresen? Baxib ozlerine bir netice cixartsinlar.

Tural hal - hazirda izleyirem :algish:
Izzet '' super '' - dir. Doqurdan da ne eceb Izzet ola, klpinde qiz olmaya? Izzetin klipinde qizin olmamaqi, bu artiq yari Qatiq demekdir mence :morqqqq: Imice xelel getirir - bu '' yoxluq '' :D

[quote name='Amica' post='4492406' date='Mar 27 2009, 19:32 ']Tural hal - hazirda izleyirem :algish:
Izzet '' super '' - dir. Doqurdan da ne eceb Izzet ola, klpinde qiz olmaya? Izzetin klipinde qizin olmamaqi, bu artiq yari Qatiq demekdir mence :morqqqq: Imice xelel getirir - bu '' yoxluq '' :D[/quote]
Amma mence Nazperinin klipinin ustunde daha cox dayandim...Tesekkur

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4487444' date='Mar 26 2009, 15:28 ']Sabah "Qatiq"-da...
1.Nazperi-Yandim gizlice (Rejissor E.Mirabdullayev)
2.Izzet-Sene mohtacam (Rejissor Kenan MM)
3.Sevda-Senden sonra (Rejissor:tanimiram:-))[/quote]

Евдя олдугум учюн бахдым. Дейирем, бейем тезе hеч не тапмырсыз ки, коhне, ( артыг николайдангалма) клиплери гостерирсиз. (Мене бах е... тесеввюр елейин, клип чекдирен мугенни/мугенничиклер сырайа дюзюлюб "Гатыг" верилишинде клиплеринин эфир узю гормеси учюн новбелерини гезляйирляр :looool:) Не билим, неся вахты кечмиш гатыг (зеhлем гедир бу созден, амма нейляйяк, верилишин адыдыр) тесири багышлады. Мен билени бир дене 3-чю сырадакы бир гедер тезе олмалыдыр, о да ки, 2-3 илинкидир дейесен. Бу да дюз чыхмыр ахы, игтисади кризисден данышылыр (2-чи клип), амма бу чекилен вахтда (еля Иззет Б. бахан кими бу гюн ки горюнюшю иле клипдеки арасында ферг) бизим игтисадиййатымызын "чичекленен" доврю иди менче. Дегиглик дейим, йа, мене еля гелир ки, неся реаллыгы экс етдирмир, йени дюзгюн дейил.
Бир дя, бялкя мен башдан ахыра гедер гулаг асмадым, амма маhныларын hамысы эввялчя еля сеслендирилир, йохса, айры-сечкилик едирсиз) 3-чю клипе hовселем чатмады, новбеденкенар Элланын клипи гедяркян чевирдим (теки десинляр филанкес Т.Гулийевин маhнысына клип чекдириб) etimtekuldu . Йухарыда дедиклерими еля Назпер Д. клипинеде аид елямяк олар, клипин чекилиш вахтыны дейирем. Йадымдадыр, о тезе имиджи иля (демяк сачыны кесян кими оказывается имидж дейишилир) не гелди гатыблар, йери олду-олмады (hефтебечяр), не билим Э.Мирабдуллаевин клипидир, онун клиплери чох вахт мене горе нормалдыр, амма беляси :nettt:

[quote name='Qloriya' post='4501236' date='Mar 29 2009, 16:34 ']Евдя олдугум учюн бахдым. Дейирем, бейем тезе hеч не тапмырсыз ки, коhне, ( артыг николайдангалма) клиплери гостерирсиз. (Мене бах е... тесеввюр елейин, клип чекдирен мугенни/мугенничиклер сырайа дюзюлюб "Гатыг" верилишинде клиплеринин эфир узю гормеси учюн новбелерини гезляйирляр :looool:) Не билим, неся вахты кечмиш гатыг (зеhлем гедир бу созден, амма нейляйяк, верилишин адыдыр) тесири багышлады. Мен билени бир дене 3-чю сырадакы бир гедер тезе олмалыдыр, о да ки, 2-3 илинкидир дейесен. Бу да дюз чыхмыр ахы, игтисади кризисден данышылыр (2-чи клип), амма бу чекилен вахтда (еля Иззет Б. бахан кими бу гюн ки горюнюшю иле клипдеки арасында ферг) бизим игтисадиййатымызын "чичекленен" доврю иди менче. Дегиглик дейим, йа, мене еля гелир ки, неся реаллыгы экс етдирмир, йени дюзгюн дейил.
Бир дя, бялкя мен башдан ахыра гедер гулаг асмадым, амма маhныларын hамысы эввялчя еля сеслендирилир, йохса, айры-сечкилик едирсиз) 3-чю клипе hовселем чатмады, новбеденкенар Элланын клипи гедяркян чевирдим (теки десинляр филанкес Т.Гулийевин маhнысына клип чекдириб) etimtekuldu . Йухарыда дедиклерими еля Назпер Д. клипинеде аид елямяк олар, клипин чекилиш вахтыны дейирем. Йадымдадыр, о тезе имиджи иля (демяк сачыны кесян кими оказывается имидж дейишилир) не гелди гатыблар, йери олду-олмады (hефтебечяр), не билим Э.Мирабдуллаевин клипидир, онун клиплери чох вахт мене горе нормалдыр, амма беляси :nettt:[/quote]
Salam.Tenqidinizi haqli qebul edirem.Bu defe gosterilen kliplerin 2-i kohne idi.Sadece yeni kliplerin coxu klip cixdiqdan 2 ay sonra elde etmek mumku olur.Ya gerek mugenni mene getirsinki qardas meni qatiq cixart.Neceki Alim "Nanay"-i ele eledi (Baxmayaraq Murad soz vermisdiki getirecek) yada ogurlayim.Istenilen halda klip klipdi onu vaxtdan kecse bele tenqid etmek olar.O ki qaldi ellanin klipine siz esas yeri qacitdiniz "Yeri yoxdur" runbrikasinda umumilikde yeri olmayan klipler gosterilir.Meselen Ellanin hemin klipinde cerrahiye otaginda maqnitola goze girirdi o gosterildi.Yeni tupili qisa kpilper de numayis olunur.Perremotkalar ise her zaman olur.Ve olacaq da.Diqqetinize gore tesekkur edirem.
Bu hefte "Qatiq"-da...

1.Ruhi-"Gullerim soldu"
2.Elariz-"Gozum baxir yollara"
3.Leyla R.-"Inanma"

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4505306' date='Mar 30 2009, 12:47 ']Salam.Tenqidinizi haqli qebul edirem.Bu defe gosterilen kliplerin 2-i kohne idi.Sadece yeni kliplerin coxu klip cixdiqdan 2 ay sonra elde etmek mumku olur.Ya gerek mugenni mene getirsinki qardas meni qatiq cixart.Neceki Alim "Nanay"-i ele eledi (Baxmayaraq Murad soz vermisdiki getirecek) yada ogurlayim.Istenilen halda klip klipdi onu vaxtdan kecse bele tenqid etmek olar.O ki qaldi ellanin klipine siz esas yeri qacitdiniz "Yeri yoxdur" runbrikasinda umumilikde yeri olmayan klipler gosterilir.Meselen Ellanin hemin klipinde cerrahiye otaginda maqnitola goze girirdi o gosterildi.Yeni tupili qisa kpilper de numayis olunur.Perremotkalar ise her zaman olur.Ve olacaq da.Diqqetinize gore tesekkur edirem.
Bu hefte "Qatiq"-da...

[size=3]1.Ruhi-"Gullerim soldu"
2.Elariz-"Gozum baxir yollara"
3.Leyla R.-"Inanma"[/size][/quote]
Məmuniyyətlə baxacağam. :looool:

Dunen birinci defe idi ki, axira kimi baxdim...
Klipi vererken cox uzadirlar...
Duzunu desem, pis alinmir, amma nedense bir anliq Atv-de kecmish verilishlerden olan Tanitim verilishini xatirlatdi. Mugenninin oxumagindan cox,klipde olan sehfler muzakire edildi....
Bele... :)

[quote name='Улечка' post='4531401' date='Apr 4 2009, 11:04 ']Dunen birinci defe idi ki, axira kimi baxdim...
Klipi vererken cox uzadirlar...
Duzunu desem, pis alinmir, amma nedense bir anliq Atv-de kecmish verilishlerden olan Tanitim verilishini xatirlatdi. Mugenninin oxumagindan cox,klipde olan sehfler muzakire edildi....
Bele... :)[/quote]
Salam.
Cox usr isteyirem neyi uzadirem?
Daha sonra Tanitim Talk Show-dur bu ise tam ayri hir format.Dunen diqqetle baxdinizsa mugennilerin oxumasi da qeyd olunur.Konkret desek Ruhi ve Elarizde mahnini sozlerine toxunulub.Ve klipde esas goruntu olduguna gore esas mesele sehvlere toxunmaqdir.Diqqetinize gore tesekkur edirem.

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4531772' date='Apr 4 2009, 13:05 ']Salam.
Cox usr isteyirem neyi uzadirem?
Daha sonra Tanitim Talk Show-dur bu ise tam ayri hir format.Dunen diqqetle baxdinizsa mugennilerin oxumasi da qeyd olunur.Konkret desek Ruhi ve Elarizde mahnini sozlerine toxunulub.Ve klipde esas goruntu olduguna gore esas mesele sehvlere toxunmaqdir.Diqqetinize gore tesekkur edirem.[/quote]
Sadece montajdan razi qalmiram? ele bil ki, efiri doldurmaq xatirine klipi cox uzadirlar. Tanitima qalsa,sohbet formatdan getmir, yeni demek isteyirem ki, tam yeni verilish olsaydi ,Tanitimi xatirlatmazdi mene. Ne bilim, bu menim shexsi fikrimdir.
Apariciliginiza ise soz ola bilmez... ;)

[quote name='Улечка' post='4532573' date='Apr 4 2009, 17:04 ']Sadece montajdan razi qalmiram? ele bil ki, efiri doldurmaq xatirine klipi cox uzadirlar. Tanitima qalsa,sohbet formatdan getmir, yeni demek isteyirem ki, tam yeni verilish olsaydi ,Tanitimi xatirlatmazdi mene. Ne bilim, bu menim shexsi fikrimdir.
Apariciliginiza ise soz ola bilmez... ;)[/quote]
Beli raziyam verilisin montaji yuksek seviyyede deyil.Kim isteyerki pios verilis hazirlasin?Tembole men.Amma verilisi doldurmaq xatirine hec ne etmirem.en azindan dunen "Yeri yoxdur" rubrikasi olmadi cunki verilis cox uzun alinirdi.Bu verilis yenidir.Hem mezmun hem de format olaraq.Cunki bu cur formada hele hec kim verilis etmeyib.diqqetinize gore tesekkur.

[quote name='^^Paradise_Bird^^' post='4542248' date='Apr 7 2009, 03:42 ']Size ele gelmir ki, bu qatiqlari qatiq adiyla artiq bir defe de gosterende onlara reklam edirsiniz? Anti reklamda reklamdir...[/quote]
Xeyir men ele gelmir.Hansi mugenni,bestekar,$air isteyerki onun etdiyine "Qatiq ki,qatiq" desinler?

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4538818' date='Apr 6 2009, 14:09 ']Bu cume axsam saat 19:00-da "Qatiq"-layacaqlar:

[i][b]1.Xeyyam-"Istanbul"
2.Xumar Qedimova-"Kusmerem"
3.Elcin-"$ip-$irin"[/b][/i][/quote]

Hmm...hiss edirem ki , Tural , bu verilishden sonra sene negd 1-2 zeng olacaq :)

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4544830' date='Apr 7 2009, 15:28 ']1 ve 2 zeng + sms.
Isteyirsen siyahini yazim birinci kim zeng edecek))[/quote]
Икимиздя онлары таныйырыг,инди йазмага ехтийадж йохду. Хесаб едирям ки зянглярдян,смс вя ммслярдян сонра бурда о инсанларын адларыны йазсан яла олар. Амма ставкам Эльчинядю. Гёзюм су ичмир :)

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4543469' date='Apr 7 2009, 12:20 ']Xeyir men ele gelmir.Hansi mugenni,bestekar,$air isteyerki onun etdiyine "Qatiq ki,qatiq" desinler?[/quote]

O mughenni, bestekar, shair o ishi gorende bilirler ki, onlar qatiq ish gorurler. O mughenniler ki bu mahnilari oxuyurlar yenede bilirler ki, qatiq mahni oxuyurlar ve sizin kimi dushunen insanlar da o mahnilara qulaq asanda bilirler ki, bu qatiq mahnilardi.

Sizin kimi olmayan insanlar ise onlara ne qeder de ki, bu qatiq mahnidi bununla razi olmayacaqlar ve o mahnilar onlar uchun en gozel mahnilar olaraq qalacaq.

Bu mahnilari gorey yerli dibli gostermeyesen, qulaq asdirmayasan bashqalarina ki, koku bitsin. Onsuzda bu mahnilari seven yenede sevecek bunu deyishmek geyri mumkundu, sadece lazimdi chalishmaq ki, bu mahnilari mumkun olacaq geder az insan sevsin. Buna nail olmaq uchun tele ve radioefride yalniz keyfiyyetli, gozel musiqiler verilmelidir. Insanlarin zovgunun deyishmesinin yegane yolu budur.

Antireklam yene de reklamdir. Qatiq adiyla insanlara dinledilen musiqi yene de insanlara dinledilir ve bele yolla bu tendensiyanin kokunu kesmek mumkun olmayacaq. Siz yenede onu evvel de qatiq sayan insanlari onun qatiq oldughuna inandirirsiniz. Ama ruslar demishken "delo vashe"

[quote name='^^Paradise_Bird^^' post='4547471' date='Apr 8 2009, 00:44 ']O mughenni, bestekar, shair o ishi gorende bilirler ki, onlar qatiq ish gorurler. O mughenniler ki bu mahnilari oxuyurlar yenede bilirler ki, qatiq mahni oxuyurlar ve sizin kimi dushunen insanlar da o mahnilara qulaq asanda bilirler ki, bu qatiq mahnilardi.

Sizin kimi olmayan insanlar ise onlara ne qeder de ki, bu qatiq mahnidi bununla razi olmayacaqlar ve o mahnilar onlar uchun en gozel mahnilar olaraq qalacaq.

Bu mahnilari gorey yerli dibli gostermeyesen, qulaq asdirmayasan bashqalarina ki, koku bitsin. Onsuzda bu mahnilari seven yenede sevecek bunu deyishmek geyri mumkundu, sadece lazimdi chalishmaq ki, bu mahnilari mumkun olacaq geder az insan sevsin. Buna nail olmaq uchun tele ve radioefride yalniz keyfiyyetli, gozel musiqiler verilmelidir. Insanlarin zovgunun deyishmesinin yegane yolu budur.

Antireklam yene de reklamdir. Qatiq adiyla insanlara dinledilen musiqi yene de insanlara dinledilir ve bele yolla bu tendensiyanin kokunu kesmek mumkun olmayacaq. Siz yenede onu evvel de qatiq sayan insanlari onun qatiq oldughuna inandirirsiniz. Ama ruslar demishken "delo vashe"[/quote]
Men sizi anladim...Bele baxanda butun dunyada tenqid var.Here bir cur edir tenqidi.Men kimlerese eksinisubut etmeye ve ya kimlerise geri qaytarmaq istemirem.Men sadece ne lazimdirsa onu deyirem.Tenqid ve her zaman eks movqede dayanmaq budur menim imicim.Men gostermesem de bu klipleri Xezer,ATV ve ya ne bilim Space gosterecek.Onlar adi qaydada gosteririler.Men ise uzerinde "Terkibinde qatiq var" yazisi ile gosterirem.Onar bu ifalari "esraengiz ifa","benzersiz rejissor isi" deyerek teqdim edirler men ise "Qatiq ki qatiq" deyirem.Ferqimiz bax bundadir.

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4549508' date='Apr 8 2009, 13:05 ']Men sadece ne lazimdirsa onu deyirem.Tenqid ve her zaman eks movqede dayanmaq budur menim imicim.Men gostermesem de bu klipleri Xezer,ATV ve ya ne bilim Space gosterecek.Onlar adi qaydada gosteririler.Men ise uzerinde "Terkibinde qatiq var" yazisi ile gosterirem.Onar bu ifalari "esraengiz ifa","benzersiz rejissor isi" deyerek teqdim edirler men ise "Qatiq ki qatiq" deyirem.Ferqimiz bax bundadir.[/quote]
Evveller de ANS- de buna oxshar bir verilish gedirdi. Amma terkibindeki erzaq messularinin adi yazilmirdi :morqqqq: Sadece axshamlar saat 11- den sonra vermeklerinden bilinirdi ki: '' kime xoshdursa, verilishin vedesini gyozleyib seyr ede biler! '' gizildish Duzu, evvel - evvel bele bir gece konsertlerini ANS - e yarashdiqmirdim deye ( menim en sevdiyim tele kanal idi ) mene teeccublu gelirdi. Amma sonra bele tipli '' kliplerin '' ancaq gece vaxti verilimesinden basha dushdum ki, ne demek isteyirler. Sehv etmiremse hevtenin shenbe gunleri efire gedirdi.

Hec vaxt qulaq asmamishdim bu verlishe..ilk defeidi ki...dunen qulaq asdim...Heddinden artiq lezzet eledi..sozun esil menasinda..Anonsa da soz ola bilmez :looool: Deyesen 28-in optovoylarinin butun "xod geden" CD-lerini almishdiz..bu anonsu yigmagcun :looool::aappll:

[quote name='Irem' post='4556331' date='Apr 9 2009, 15:47 ']Hec vaxt qulaq asmamishdim bu verlishe..ilk defeidi ki...dunen qulaq asdim...Heddinden artiq lezzet eledi..sozun esil menasinda..Anonsa da soz ola bilmez :looool: Deyesen 28-in optovoylarinin butun "xod geden" CD-lerini almishdiz..bu anonsu yigmagcun :looool::aappll:[/quote]
Te$ekur...Eslinde men 2 aydan bir CD aliram)))Amma bele "xod geden" mahnilar hele qabaqdadi...

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4549508' date='Apr 8 2009, 13:05 ']Men sizi anladim...Bele baxanda butun dunyada tenqid var.Here bir cur edir tenqidi.Men kimlerese eksinisubut etmeye ve ya kimlerise geri qaytarmaq istemirem.Men sadece ne lazimdirsa onu deyirem.Tenqid ve her zaman eks movqede dayanmaq budur menim imicim.Men gostermesem de bu klipleri Xezer,ATV ve ya ne bilim Space gosterecek.Onlar adi qaydada gosteririler.Men ise uzerinde "Terkibinde qatiq var" yazisi ile gosterirem.Onar bu ifalari "esraengiz ifa","benzersiz rejissor isi" deyerek teqdim edirler men ise "Qatiq ki qatiq" deyirem.Ferqimiz bax bundadir.[/quote]

Salam Adash.
Gatigin varligini (verilish kimi) isteyenlerden biri menem. Dushunurem ki, bu verilishi muxtelif vaxtlarda hazirlayanlarin her biri menimle razilashar ki, indi "Gatig" ister mugenniler, produserler, jurnalistler ve dinleyiciler garshisinda oz populyarliginin pik dovrunu yashayir.
Amma bu xanimin dediyleri fason men bir sheyi deyim.
Gatigda olan bir sheyin olmamasini isterdim. Bezen ele klipler var ki, men o klipleri gormemishem, o klipler baresinde xeberim yoxdur- o kliplere baxmag ucun mende gerek 6 regional televiziya tutsun ki, ola biler hansindasa gostersinler. Tam raziyam ki, olar gatigdilar (klip kimi, mahni kimi) amma olar meni axi bezdirmirler ve verilishde haradasa menim uchun premyera olunurlar.
Dushunurem ki, verilishde ANCAG populyarliga dogru, diger kanallari bezeyen klipler olsa verilishde udar, Sende.
O xanimda memun galar :looool:

[quote name='Tural Badi Kube' post='4557694' date='Apr 9 2009, 19:10 ']Salam Adash.
Gatigin varligini (verilish kimi) isteyenlerden biri menem. Dushunurem ki, bu verilishi muxtelif vaxtlarda hazirlayanlarin her biri menimle razilashar ki, indi "Gatig" ister mugenniler, produserler, jurnalistler ve dinleyiciler garshisinda oz populyarliginin pik dovrunu yashayir.
Amma bu xanimin dediyleri fason men bir sheyi deyim.
Gatigda olan bir sheyin olmamasini isterdim. Bezen ele klipler var ki, men o klipleri gormemishem, o klipler baresinde xeberim yoxdur- o kliplere baxmag ucun mende gerek 6 regional televiziya tutsun ki, ola biler hansindasa gostersinler. Tam raziyam ki, olar gatigdilar (klip kimi, mahni kimi) amma olar meni axi bezdirmirler ve verilishde haradasa menim uchun premyera olunurlar.
Dushunurem ki, verilishde ANCAG populyarliga dogru, diger kanallari bezeyen klipler olsa verilishde udar, Sende.
O xanimda memun galar :looool:[/quote]
Ada$ men seninle raziyam.Verilisin menfi meqamlari var.Ozun de bilirsneki Tv verilisi [u]tek[/u] hazirlamaq olmaz.Amma bu verilisi tek hazirlayiram.nezere alsaq ki, men hem de radioda isleyirem o zaman verilisde menfi emqamlar olmalidir.Amma men calisiramki meshurlar olsun.Hetta bunuda biliremki bezi mugenniler "Qatig"-a dusmeyende basqasina zeng edirki "men dusmedim sen dusdun yan partla":-)
Calisacamki qeyd etdiyin meqamlar da olmasin ve verilis her terefli udsun.

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4560941' date='Apr 10 2009, 12:53 ']Ada$ men seninle raziyam.Verilisin menfi meqamlari var.Ozun de bilirsneki Tv verilisi [u]tek[/u] hazirlamaq olmaz.Amma bu verilisi tek hazirlayiram.nezere alsaq ki, men hem de radioda isleyirem o zaman verilisde menfi emqamlar olmalidir.[/quote]
Onda aferin Size. Tek verilish hazirlamaq her adamin ishi deyil. Men alqishlayiram bunu. Amma bunun efiri izleyen tamashachiya hech bir dexli yoxdur deye, qusurlar mutleq gyoturulmelidir. Men de bezi meqamlari gyorurdum. Amma Sizi shexsen tanimadiqim uchun bunlari Size LS - ye yazmaqa curet etmedim. Forumda da ozum istemirdim. Indi butun bu ishleri tek etdiyinizi oxuyub bilenden sonra, ureklenerek buna toxundum. Amma verilish davamli olarsa mutleq boyuk ses kuye, maraqa sebeb olacaq. Yavash - yavash [b]vesi aqir[/b] kliplere de yaxinlashmaqin
vaxti chatacaq :morqqqq:gizildish Chunki ola bilmez ki, her hansisa bir ishde [b]xeta [/b] olmasin. Qoy klipmeykerler gyordukleri ishin Qatiqa tush gelmemesi ucbatindan ishlerini seliqeli, dushunerek gyorsunler. Eks teqdirde muqenilerin gileylerinden yaxalarini nece qurtararlar? gizildish
Ishinizde uqurlar. Yorulmadan, chekinmeden ireli. Biz size desteyik. Onsuz da Siz etmeseydiz, bunu evvel - axir kim ise edecekdi. Chunki, buna ehtiyac var. Mentinqli tenqid olmayan yerde - irelileyish ola bilmez.

[quote name='Amica' post='4563256' date='Apr 10 2009, 17:13 ']Onda aferin Size. Tek verilish hazirlamaq her adamin ishi deyil. Men alqishlayiram bunu. Amma bunun efiri izleyen tamashachiya hech bir dexli yoxdur deye, qusurlar mutleq gyoturulmelidir. Men de bezi meqamlari gyorurdum. Amma Sizi shexsen tanimadiqim uchun bunlari Size LS - ye yazmaqa curet etmedim. Forumda da ozum istemirdim. Indi butun bu ishleri tek etdiyinizi oxuyub bilenden sonra, ureklenerek buna toxundum. Amma verilish davamli olarsa mutleq boyuk ses kuye, maraqa sebeb olacaq. Yavash - yavash [b]vesi aqir[/b] kliplere de yaxinlashmaqin
vaxti chatacaq :morqqqq:gizildish Chunki ola bilmez ki, her hansisa bir ishde [b]xeta [/b] olmasin. Qoy klipmeykerler gyordukleri ishin Qatiqa tush gelmemesi ucbatindan ishlerini seliqeli, dushunerek gyorsunler. Eks teqdirde muqenilerin gileylerinden yaxalarini nece qurtararlar? gizildish
Ishinizde uqurlar. Yorulmadan, chekinmeden ireli. Biz size desteyik. Onsuz da Siz etmeseydiz, bunu evvel - axir kim ise edecekdi. Chunki, buna ehtiyac var. Mentinqli tenqid olmayan yerde - irelileyish ola bilmez.[/quote]
Tesekkur edirem.Men eslinde tenqide aciq adamam.Sehvlerim varsa ,yanlisim varsa bu deyilmelidir.Burnundan o yani gormeyenler her zaman uduzur.Verilisle bagli bir nece ideyam olsada bu texniki planda qeyr-real oldugundan (eslinde normal bir seydir e amma ne ise....) bezen verilis primitiv tesir bagislayir.Ancaq birce seyde rahat sozumle sanca bilirem ve dediklerimin arxasinda dururam.Diqqetinize gore sag olun!

[quote name='JAMIROQUAI' post='4563980' date='Apr 10 2009, 18:19 ']Клево ))) Гатых ки Гатых ))))[/quote]
deme))))))))))

Tural, [i] [b]Мегаполис[/b] – это город с населением более 1 миллиона человек. Как правило, плотность населения в мегаполисе очень высокая. [/i] :roga:

[quote name='Amica' post='4563954' date='Apr 10 2009, 19:11 ']Oy............. Tural, SUUUUUUUUUPERRRRRRRRRRRRR :looool: Oldum ki, gulmekden umoril:
O cur mahnini a........ ( Istanbulu )[/quote]

Tesekkur indi zeng zeng dal;inca gelir mene.Telfonumun zaryadkasi olecek))))
[quote name='JAMIROQUAI' post='4563980' date='Apr 10 2009, 19:19 ']Клево ))) Гатых ки Гатых ))))[/quote]
Incimedin?))))

[quote name='aspirin' post='4564071' date='Apr 10 2009, 19:40 ']deme))))))))))

Tural, [i] [b]Мегаполис[/b] – это город с населением более 1 миллиона человек. Как правило, плотность населения в мегаполисе очень высокая. [/i] :roga:[/quote]
Meqopolis bir nece $eher birle$mesidir.Bu deqiqidir))))meselen BosVA$-Boston Va$inqton meqopolisi)))

Сегодняшний выпуск был прикольным :) особенно,комментарии к клипу Эльчина)
В неудобное время показывают,не всегда удается посмотреть

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4564163' date='Apr 10 2009, 19:58 ']Incimedin?))))[/quote]delisen? :morqqqq:

"Almalarinla" havaxtdi?
look at it!!!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=kqPS4zWBX2g"]http://www.youtube.com/watch?v=kqPS4zWBX2g[/url]

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4566329' date='Apr 11 2009, 12:56 ']Dunen telefonum zenglerden cirilirdi))))Hetta mugennilerden birinin valideynleri bele meni axtarirmi$)))))Bu millet tenqid nedir anlamirki))))Qatiq ki qatiq))))[/quote]
Bele getse sene canguden lazim olocey :morqqqq:gizildish
[quote name='Dj Tural Yusif' post='4566329' date='Apr 11 2009, 12:56 ']Murad hara qacirsan?))))Her seyin oz vaxti var)))[/quote]
Belesine deyerler ki: '' basha dushene - bash qurban '' :) Murada baxib ozlerine ibret gyotursunler. Kishinin manilarinin hem sozleri, hem musiqisi ozunun ola - ola yene incimir. Hele hardasa desek kliplere bele mudaxilesi olub.
TENQIDE NORMAL YANASHAN ADAMLAR HEMISHE KOMPLEKSIZ ADAMLAR OLUB.

Amma dunen Xumar lap lezzet eledi a............ gizildish peh, muzuka da lap oldururdu :morqqqq:

BRAVO :algish:

[quote name='Dj Tural Yusif' post='4588744' date='Apr 15 2009, 19:56 ']Bu gun radioda "Qatiq" gunudur.Amma bu cume...

Roya[/quote]
хансы махнысы вя йа клипи иля?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Upvote
      • 160 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Facepalm
        • Haha
      • 128 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
        • Like
      • 15 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
    • Открытия сухопутных границ Азербайджана не будет
      Сейчас мы видим, что с закрытием на определенный период сухопутных границ Азербайджана безопасность в стране укрепляется. В прошлом наблюдалось множество случаев, некоторые из которых были обнародованы, а некоторые - нет.
      Как сообщает АЗЕРТАДЖ,  об этом заявил Глава республики 23 апреля в выступлении на международном форуме на тему "СОР29 и Зеленое видение для Азербайджана", организованном в Университете АДА.
      "Мы столкнулись с серьезными угрозами и проблемами извне. Именно это я и имел в виду, когда говорил, что все наши потенциальные риски могут исходить из-за рубежа", - сказал глава государства.
      https://ru.oxu.az/politics/863491
        • Like
      • 151 replies
    • И опять Помогите))
      Девочки форума....кто может откликнитесь
      все все все...мне нужна ваша помощь....
      У дочери день варенье в понедельник, меня поставщики подвели, заказала костюм  Чуи(на вайлдберис) вобщем отказали ...
      А она у меня ужасная анимешница, вобщем решила сама смастерить ей костюм , благо не очень тяжёлый ...
      У меня есть пальтишко, портниха онун астарыны дейишечек, шляпку куплю , брюки черные и сарочка есть, остаётся только два элемента, серая жилетка и короткий пиджачок, серая жилетка может у кого то от костюма остался, могу купить, или за шоколадку взять, а что делать с пиджаком? Моя портиниха отказалась((( говорит переделать нет проблем , а новый сшить нет ...
      Очень мало времени ....помогите, можно и советом...
      По магазинам не могу пройтись с работы в 6 выхожу...могу успеть только в один но только если точно знать что могу купить , что надо
      • 18 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...