Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

[quote name='produser-v' date='01 April 2010 - 21:22' timestamp='1270142549' post='6452021']
Salam aleykum.
Burda onunla bagli ele men 1 nece defe yazmisam, amma ne fayda. Bir dene Nurlana idi 106 Fm-den burda yazan, o, artiq xeyli vaxtdir bura daxil olmur;-(
[/quote]
Salam,he bawa duwuram sizi.men voobwe radio zeng vurmag istayiram ele ki tupoydi.ozu bawa duwmursa biz deyak birda hele o Nurlana da pis gundedir.bow bow ceranliyir.cox menasiz ve duwuy duwuy daniwir ele bilir bombadir sesi zadi guyam ulduzdur bu.lap agin cixardiblar,adamin eti tokulur

• Replies 826
  • Created
  • Last Reply

[quote name='Dj Tural Yusif' date='01 April 2010 - 02:27' timestamp='1270045625' post='6445484']
Salam.olar atmacalarinizi yigisdirasiz?Men kim ve ya harda islemeyimden asili olmayaraq isimi vicdanla,mesuliyyetle ve yuksek seviyyede gorecem.O ki qaldi sizin musabiqeye gelib ve kecmemeyinize,siz onu bilin ki,sizden hec biri bu musabiqeni kecmedi!!!!Bunu yadinizda yaxsi saxlayin!O musabiqeden hec kim kecmedi!!!Novbeti merheleye adlayanlar oldu amma daha sonra...sonrasi da olmadi...cunki real olaraq zeif idiler.
[/quote]
salam,deye bilersiz hansi atmacadan sohbet gedir? sadece olaraq siz meni birdefelik qaralamisiz,indi ele bilirsiz men daima size qarshi ne ise deyirem. Ay gozel insan,bu sozde ne atmaca var,,aparici olmasa da olar,,. Bilirsiz ki, men sizden de qirmizi adamam. ona gore de achiq deyirem,siz menim boyuk hevesle qulaq asdigim dj deyilsiz. amma sizin efirde olmaginiza qarshi deyilem. oz dinleyiciniz,oz auditoriyaniz var.Bir de,musabiqe barede o qeder de esebileshmeyin. Meselen,menim zeif ya guclu oldugumu o xanimlar nece mueyyen elediler ki, mene bir vereq veribler ki,oxu. ozleri de bashlayib Validin ad gunune aldiqlari koyneyi muzakire edirler. men gozleyirem ki,bunlar sussunlar,sonra bir nefer de geldi qoshuldu onlara... Men yene deyirem,men hech neye iddia elemirem,hech ne bilmirem. amma bele musabiqe gormemishdim.

[quote name='produser-v' date='01 April 2010 - 06:15' timestamp='1270059350' post='6446507']
Evvela salam!
1. Beli, men de erize yazib cixanlardanam! Burda gulmeli nese var?
2. "Men sizden ferqli olaraq ozumun savadli,qabiliyyetli oldugumu iddia elemirem." Bunu basa dusmedim? Siz mene, yazdigim 1 dene post gosterin ki, bu dedikleriniz eks olunsun? Ya da Siz meni sadece duz basa dusmemisiniz.
3. Hetta Sizin iddia etdiyiniz tapisla bele kimse ora duzelse inanin mene, yene de deyirem maksimum o, 1 ay orda doze biler! Buna tam emin ola bilersiniz!

PS: Yeri gelmisken artiq Tural da melumat verdi, agiz dolusu yaniqli danisdiginiz musabiqeden hec kim kecmeyib.
Ugurlar!
[/quote]
men sizi duz basha dushmushem. ne ise,sohbeti uzadib churutmek istemirem,size de ugurlar!!!

[quote name='carlosinyo' date='02 April 2010 - 16:10' timestamp='1270206633' post='6456116']
salam,deye bilersiz hansi atmacadan sohbet gedir? sadece olaraq siz meni birdefelik qaralamisiz,indi ele bilirsiz men daima size qarshi ne ise deyirem. Ay gozel insan,bu sozde ne atmaca var,,aparici olmasa da olar,,. Bilirsiz ki, men sizden de qirmizi adamam. ona gore de achiq deyirem,siz menim boyuk hevesle qulaq asdigim dj deyilsiz. amma sizin efirde olmaginiza qarshi deyilem. oz dinleyiciniz,oz auditoriyaniz var.Bir de,musabiqe barede o qeder de esebileshmeyin. Meselen,menim zeif ya guclu oldugumu o xanimlar nece mueyyen elediler ki, mene bir vereq veribler ki,oxu. ozleri de bashlayib Validin ad gunune aldiqlari koyneyi muzakire edirler. men gozleyirem ki,bunlar sussunlar,sonra bir nefer de geldi qoshuldu onlara... Men yene deyirem,men hech neye iddia elemirem,hech ne bilmirem. amma bele musabiqe gormemishdim.
[/quote]
Salam.
Size bir sirr acim?Men hec hevesinde deyilem ki,siz mene hevesle dinleyesiz.Amma bezen ifadelere fikir vermek lazimdir.her kes bir yere oz zehmeti ile catir.Ve men efire cixdigim zaman buna layiq idim ki,cixdim.Pis-yaxsi isimin ohdesinden geldim.Indiyene kimi menden boyuk ve tecrubeli olan dostlarimdan oyrendiyimi efirde tedbiq etdim.Sizin xosunuza gelmirdi amma menim efir vaxtima reklam yerlesdiren her bir reklamcinin xosuna gelirdi.Cammat pulunu colden tapmayib.Ugurlu aparici zehmetini sata bilen aparicidir.Men ise satdim:-)Ugurlar:-)

[quote name='~Sirena~' date='02 April 2010 - 14:02' timestamp='1270202563' post='6455658']
Salam,he bawa duwuram sizi.men voobwe radio zeng vurmag istayiram ele ki tupoydi.ozu bawa duwmursa biz deyak birda hele o Nurlana da pis gundedir.bow bow ceranliyir.cox menasiz ve duwuy duwuy daniwir ele bilir bombadir sesi zadi guyam ulduzdur bu.lap agin cixardiblar,adamin eti tokulur
[/quote]

Salam aleykum.
Duzu Nurlananin sesi ve danisiq qabiliyyeti yerindedir. Sadece yeqin ki, ondan rehberlik o qederini isteyir, daha artiq istese ohdesinden geler. Ugurlar

[quote name='Dj Tural Yusif' date='03 April 2010 - 03:05' timestamp='1270220708' post='6457223']
Salam.
Size bir sirr acim?Men hec hevesinde deyilem ki,siz mene hevesle dinleyesiz.Amma bezen ifadelere fikir vermek lazimdir.her kes bir yere oz zehmeti ile catir.Ve men efire cixdigim zaman buna layiq idim ki,cixdim.Pis-yaxsi isimin ohdesinden geldim.Indiyene kimi menden boyuk ve tecrubeli olan dostlarimdan oyrendiyimi efirde tedbiq etdim.Sizin xosunuza gelmirdi amma menim efir vaxtima reklam yerlesdiren her bir reklamcinin xosuna gelirdi.Cammat pulunu colden tapmayib.Ugurlu aparici zehmetini sata bilen aparicidir.Men ise satdim:-)Ugurlar:-)
[/quote]
ne boyuk sirr achdiniz mene:))bunu bilmek uchun dahi olmaq lazim deyil. men mumkun qeder chalishiram ki,hech kesin haqqini danmayim.Karyeranizin novbeti merhelesinde size choxsayli ,,alici,, arzulayiram. menim xoshuma gelmeye chalishmaq lazim deyil,esas odur reklamchilarin xoshuna gelesiz.(atmaca,tutmaca deyil ha.)Size de ugurlar.

[quote name='carlosinyo' date='05 April 2010 - 15:30' timestamp='1270463413' post='6469174']
ne boyuk sirr achdiniz mene:))bunu bilmek uchun dahi olmaq lazim deyil. men mumkun qeder chalishiram ki,hech kesin haqqini danmayim.Karyeranizin novbeti merhelesinde size choxsayli ,,alici,, arzulayiram. menim xoshuma gelmeye chalishmaq lazim deyil,esas odur reklamchilarin xoshuna gelesiz.(atmaca,tutmaca deyil ha.)Size de ugurlar.
[/quote]
Ele menim dediyim budur:-)Men etdiyim layiheleri sata bilirdim:-)Ozude bir reklamciya yox a bir nece reklamciya:-)

Иногда, люди далёкие от радио или люди, которые просто проводят с наушниками (как слушатель) пару часов пытаются критиковать. Удивляются, почему критика не принимается. По простой причине, дорогие мои. Так как люди разбирающиеся в радио, люди для которых - это не хобби, люди которых я как коллег уважаю (чисто по профессионализму) думают иначе!
Например : http://www.day.az/news/showbiz/202671.html

[quote name='Tural Badi Kube' date='06 April 2010 - 14:26' timestamp='1270549595' post='6474720']
Иногда, люди далёкие от радио или люди, которые просто проводят с наушниками (как слушатель) пару часов пытаются критиковать. Удивляются, почему критика не принимается. По простой причине, дорогие мои. Так как люди разбирающиеся в радио, люди для которых - это не хобби, люди которых я как коллег уважаю (чисто по профессионализму) думают иначе!
Например : http://www.day.az/news/showbiz/202671.html
[/quote]

Salam Tural, necesen?
Qeseng musahibedir, tesekkurler! Sen demesen, belke de hec nezer yetirmezdim;-)

PS: Yeri gelmisken, coxdan idi radioya duz emelli qulaq asmirdim, bu gun 1 xeyli dinledim (sadece musiqileri) Media Fm ve 106 fm. Nurlana efirde deyildi 106 Fm-de, ne meseledir? Yoxsa Tv verilise goredir? :aappll:

Salam Aleykum.
Kimse deye biler ANTEN FM-de xeberleri teqdim eden xanim niye 1 nefeese oxuyur her seyi? Ona gore de sozlerin bezilerinin sonlugunu "yeyir". Beyem ona vaxt qoyurlar ki, bu qeder vaxta butun xeberleri catdirmalisan? Maraqlidir...

[b]Televiziya və radio yayımının problemləri müzakirə olunacaq[/b]

Tədbirdə dövlət qurumlarının, televiziya və radio kanallarının təmsilçilərinin, millət vəkillərinin iştirakı nəzərdə tutulur
Aprel ayının ikinci yarısında Milli Televiziya və Radio Şurasının (MTRŞ) təşkilatçılığı ilə ölkədə televiziya və radio yayımının problemlərinin müzakirəsinə həsr olunmuş tədbir keçiriləcək.
MTRŞ-dən Lent.az-a verilən məlumata görə, tədbirdə aidiyyatı dövlət qurumlarının, televiziya və radio kanallarının təmsilçilərinin, millət vəkillərinin iştirakı nəzərdə tutulur.

[quote name='produser-v' date='07 April 2010 - 11:37' timestamp='1270625827' post='6479741']
[b]Televiziya və radio yayımının problemləri müzakirə olunacaq[/b]

Tədbirdə dövlət qurumlarının, televiziya və radio kanallarının təmsilçilərinin, millət vəkillərinin iştirakı nəzərdə tutulur
Aprel ayının ikinci yarısında Milli Televiziya və Radio Şurasının (MTRŞ) təşkilatçılığı ilə ölkədə televiziya və radio yayımının problemlərinin müzakirəsinə həsr olunmuş tədbir keçiriləcək.
MTRŞ-dən Lent.az-a verilən məlumata görə, tədbirdə aidiyyatı dövlət qurumlarının, televiziya və radio kanallarının təmsilçilərinin, millət vəkillərinin iştirakı nəzərdə tutulur.
[/quote]

Bu xeber yayilan kimi, Bakida, kostyum satishi suretle artmaqa bashladi.

[quote name='Dj Tural Yusif' date='06 April 2010 - 03:55' timestamp='1270482937' post='6470754']
Ele menim dediyim budur:-)Men etdiyim layiheleri sata bilirdim:-)Ozude bir reklamciya yox a bir nece reklamciya:-)
[/quote]
Allah bazar versin:)))

[quote name='Tural Badi Kube' date='07 April 2010 - 12:17' timestamp='1270628236' post='6479991']
Bu xeber yayilan kimi, Bakida, kostyum satishi suretle artmaqa bashladi.
[/quote]

Salam Tural, necesen? He gezir ele 1 xeber. ;)
Yeri gelmisken men de olan melumata gore ANS-de tapsiriq verilib ki, aprelin 1-den kisiler qalstuk kostyumla, xanimlar ise ciddi geyimle gelsinler ishe, duzdur bu xeber goresen?

PS: Bu gun hemiseki kimi Media Fm ve 106 mahnilarda rulit;-)

[quote name='produser-v' date='07 April 2010 - 17:06' timestamp='1270645568' post='6481754']
Salam Tural, necesen? He gezir ele 1 xeber. ;)
Yeri gelmisken men de olan melumata gore ANS-de tapsiriq verilib ki, aprelin 1-den kisiler qalstuk kostyumla, xanimlar ise ciddi geyimle gelsinler ishe, duzdur bu xeber goresen?

PS: Bu gun hemiseki kimi Media Fm ve 106 mahnilarda rulit;-)
[/quote]

Vuqar,men qonshu, dost, regib tele-radiokanallarin daxili siyasetine mudaxile ede bilmerem. Sadece bu mesele aprelin 1-i oldugundan gulumseyecem. Qaldi mahnilara, gelen hefteden dalqada yeni ve maraqli mahnilar olacaq.

[quote name='megy' date='06 April 2010 - 14:41' timestamp='1270546865' post='6474375']
Cox hormetli Tural Yusif sizden cox xahis edirem mene e-mail unvaninizi deye bilersiniz? mene cox lazimdir.
[/quote]
mene tecili Tural Yusifin e-mail unvani lazimdir.

[quote name='megy' date='08 April 2010 - 05:01' timestamp='1270659662' post='6482631']
mene tecili Tural Yusifin e-mail unvani lazimdir.
[/quote]
facebook-da Tural Yusif yazin axtarin. mene de Elxan Xanelizadenin e-mail unvani lazimdir:)))

[quote name='carlosinyo' date='08 April 2010 - 14:38' timestamp='1270719507' post='6486204']
facebook-da Tural Yusif yazin axtarin. mene de Elxan Xanelizadenin e-mail unvani lazimdir:)))
[/quote]
siz Allah ismayil yk facebook mahnisi ifa edenden beri bu sayta nifret edirem.))) bir de ki, onsuzda Tural ozu burada olur ne vaxtsa menim isteyimi gorecek de.

Ictimai radionun gece efirinde olan aparicini ele bil yoldan tutub getiribler hec adini da bilmirem ne ise, bu insanin ne danisiq qabiliyyeti var ne de ki,xos sesi rusun sozu prosto ujas. :looool:

p.s goresen Tural Yusif ne vaxt buralara gelecek?

salam. Bilmirem dogru topic-deyem yoxsa yox sadece demek isteyirem ki 106fm-in axhsam saat 21:00dan gece 00:00-a qeder seslenen musiqilere gore muvafiq shexslere derin tesekkurumu bildirirem :aappll: Azerbaycanin radio mekaninda dinlenilmeli yegane efir vaxtidi :)

[quote name='nömrəm' date='17 April 2010 - 13:07' timestamp='1271495251' post='6535358']
Mənim bəyəndiyim 2 radio var: Antenn və ANS CM
[/quote]
Muğayat olun. Dovşan sizi yeyər, xəbəriniz olmaz :)

[quote name='GunEL' date='21 April 2010 - 00:26' timestamp='1271791561' post='6553270']
Muğayat olun. Dovşan sizi yeyər, xəbəriniz olmaz :)
[/quote]

Едалетсиз...))

Что ты имеешь против?))

[quote name='dj_no_name' date='23 April 2010 - 00:49' timestamp='1271965774' post='6565603']
yeri gelmi$ken, yeni online radio!

www.inradio.az

Az qaldi...
[/quote]

Елхан, тезе хебер олажах?))

[quote name='Dj Tural Yusif' date='05 April 2010 - 19:55' timestamp='1270482937' post='6470754']
Ele menim dediyim budur:-)Men [b]etdiyim[/b] layiheleri sata bilirdim:-)Ozude bir reklamciya yox a bir nece reklamciya:-)
[/quote]
Heee yaxsi yerde axsamladiq.Indi teze termin dusub camaatin agzina.Verlish alqi-satqisi ile mesgul olanlarin nezerine:verlishleri alarken qalaqqramali olub oladigina fikir verin!!!

Ay Tural,alan alib aldanib,satan satib pullanib

[quote name='Futbolistka' date='23 April 2010 - 13:41' timestamp='1272012116' post='6567934']
Heee yaxsi yerde axsamladiq.Indi teze termin dusub camaatin agzina.Verlish alqi-satqisi ile mesgul olanlarin nezerine:verlishleri alarken qalaqqramali olub oladigina fikir verin!!!

Ay Tural,alan alib aldanib,satan satib pullanib
[/quote]
Ve?

С трудом откопала эту тему, все здесь так тихо и спокойно.
[font="Arial"]Dedim, dünən Azərbaycan radiosunda dinlədiyim veriliş haqqında yazaram. Axır vaxtlar demək olar ki, radioya qulaq asmırdım, hərdən də elə günün axırınacan bir dalğada saxlayırdım. Radionu başqa dalğaya çevirərkən musiqili verilişə rast gəldim, caza həsr olunmuşdu, hardasa 16.OO-17.00 arası. Studiyanın qonağıda Vaqif Səmədoğlu idi. Yadımdadı bir vaxtlar onun AzTV-də gedən verilişinə həmişə maraqla baxırdıq. Veriliş Ella Fitjeralda (əgər düzgün yazdımsa) həsr olunmuşdu, həm onun ifasında, həm də başqa musiqi parçaları səsləndirilir və maraqlı söhbət gedirdi. Ona görə də axıracan qulaq asdım. Əvvəlcə başa düşmədim, aparıcı hər musiqi parçasını elan edərkən, dinləmək əvəzinə, seyr edə bilərsiz deyirdi, neçə dəfə təkrar edərərək. Öz-özümə fikirləşdim, gör aparıcıya bax, çaşıb radionan tv-ni səhv salıb, sonradan bilindi ki, bu veriliş həm də AzTV-də göstərilir. Yadıma düşdü ki, evdə olanda AzTV-də anonslarda görmüşdüm, hələm dedim ki, buna baxın iş vaxtı verirlər belə verilişləri. Belə başa düşdüm ki həftədə bir dəfə gedir efirə. [/font]

Раз начала здесь отмечать о деятельности радио, то добавлю еще некоторые моменты, которых уже давно хочу здесь написать...
[font="Arial"]Mənə maraqlıdı, radioda (Media FM) xeber aparıcılarını işə götürəndə, onların söz baqajı (ən çox da xarici sözlər) necədir, nə vəziyyətdədir yoxlamaq olmazdı.Başa düşürəm, cavan və təcrübəsiz olmaq olar, amma "konvensiya" ilə "konfessiya"nı ayırd eləmək üçün staj lazım deyilki, bunların mənasını bilməlisən. Belə sözlər çoxdur, hərdən bu cür sözləri çətinliklə işlədəndə (hıqqana-hıqqana) adamın yazığı da gəlir, elə də olur ki, əsəbləşirsən. İndi-indi toya getməlidir, təzə efirə çıxanda isə, Allah göstərməsin... [/font]

[quote name='Qloriya' date='29 April 2010 - 15:00' timestamp='1272538821' post='6602555']
Mənə maraqlıdı, radioda (Media FM) xeber aparıcılarını işə götürəndə, onların söz baqajı (ən çox da xarici sözlər) necədir, nə vəziyyətdədir yoxlamaq olmazdı.Başa düşürəm, cavan və təcrübəsiz olmaq olar, amma "konvensiya" ilə "konfessiya"nı ayırd eləmək üçün staj lazım deyilki, bunların mənasını bilməlisən. Belə sözlər çoxdur, hərdən bu cür sözləri çətinliklə işlədəndə (hıqqana-hıqqana) adamın yazığı da gəlir, elə də olur ki, əsəbləşirsən. İndi-indi toya getməlidir, təzə efirə çıxanda isə, Allah göstərməsin... ]
[/quote]

Deyim ki, razi deyilem yalan olar. Raziyam. Bunun sebebleri uzun ve umumi muzakireden uzaqdir. Emin olun ki, Sizin qeyd etdiyinizi biz de eshiodirk, anlayiriq ve naraziyiq. Demeli sebeb var! Duz buyurursuz ki, duzelir. Onda bir balacada sebr edin, Inshaallah boyuk banketlerede getmeli olarlar!

О гюн АНС ден "Сфетофор"а гулаг асырдым. Гызы еле бил кючеден тутуб отуртмушдулар микрафонун далында. Гадын апарыджынын бир шармы олар да... данышанда, сеси геленде.)

[quote name='HYPNOSE' date='03 May 2010 - 00:10' timestamp='1272827419' post='6619697']
О гюн АНС ден "Сфетофор"а гулаг асырдым. Гызы еле бил кючеден тутуб отуртмушдулар микрафонун далында. Гадын апарыджынын бир шармы олар да... данышанда, сеси геленде.)
[/quote]
Artiq Svetaforu xanim aparir? axi men bilen Turaldan sonra Valid apariciliq edirdi bu proqrama.Belke sizin qulaq asdiginiz Surane proqrami imis.

[quote name='HYPNOSE' date='02 May 2010 - 23:10' timestamp='1272827419' post='6619697']
[/quote]

Salam Gulnar, necesen? Is guc? Nese sesin gelmir ;-)
ANS CHM-e geldikde ise, sadece 1 soz deye bilerem, eger Tural Yusif de ordan ayrildisa, VESSALAM, bu ANS CM ucun sadece sondur. Bu menim subyektiv fikrimdir, XEBERLER departamentini cixmaq serti ile, yaradici heyete baxanda :looool:
Ugurlar!

[quote name='HYPNOSE' date='03 May 2010 - 00:10' timestamp='1272827419' post='6619697']
[/quote]
Salam.
Qadin aparir???? :blink: Bu da son :rofl:

[quote name='Dj Tural Yusif' date='03 May 2010 - 19:49' timestamp='1272898190' post='6624905']
Salam.
Qadin aparir???? :blink: Bu da son :rofl:
[/quote]

Салам.
Исмини Кемале сёйледи)) Байаг хатырладым. Сон, йени ел Фатиха?)

[quote name='HYPNOSE' date='04 May 2010 - 01:38' timestamp='1272919136' post='6626595']
Салам.
Исмини Кемале сёйледи)) Байаг хатырладым. Сон, йени ел Фатиха?)
[/quote]
"Svetofor" bele pis cixmasin menim yetimimdi)))Teymurla beraber hemin formati araya-erseye getirmisdik)))Daha denen qaragune qalib)))El fatiheni vermek olar)))Gulab paylamaqda olar))Sadece ev sahibi merhumun qirxi ne vaxtdi onu desin)))

[quote name='Dj Tural Yusif' date='04 May 2010 - 08:15' timestamp='1272946538' post='6626973']
"Svetofor" bele pis cixmasin menim yetimimdi)))Teymurla beraber hemin formati araya-erseye getirmisdik)))Daha denen qaragune qalib)))El fatiheni vermek olar)))Gulab paylamaqda olar))Sadece ev sahibi merhumun qirxi ne vaxtdi onu desin)))
[/quote]

Salam Tural, necesen bratka? Is-guc? Kef, ehval-ruhiye?
Deyirler 3 ve 7-ni birlesdiribler, 40-na ise deyesen cox var hele)))
Hec olmasa Valid aparsa idi yene derd yari(

[b]“Nərgiz TV”-nin işə başlayacağı haqda informasiya təkzib olundu[/b]

Nuşirəvan Məhərrəmli: “Belə bir şey yoxdur”

“Biz kəmiyyət üçün yeni televiziya kanalı açmaq niyyətində deyilik. Sadəcə, televiziya kanallarında keyfiyyətli verilişlərin azlığı, şou-biznes verilişlərinin çoxluğu, verilişlərdəki sünilik, bəsitlik, cəmiyyətdə o qədər də nüfuzu olmayan insanların tez-tez ekranlarda görünməsi və örnək kimi təqdim olunması bizi çox narahat edir.
Buna görə də çalışırıq ki, televiziya kanalları üzərlərinə düşən işi görmürlərsə, biz daha ciddi tədbirlər görərək, mədəniyyət kanalı açaq. Bu, çox ciddi məsələdir. Biz ortaya keyfiyyətli iş qoymaq istəyirik”. APA-nın xəbərinə görə, bu sözləri Milli Televiziya və Radio Şurasının (MTRŞ) sədri Nuşirəvan Məhərrəmli Azərbaycanda yeni yaradılacaq Mədəniyyət Televiziyası ilə bağlı sualı cavablandırarkən deyib. Onun sözlərinə görə, Mədəniyyət Televiziyası ilə bağlı maddi, texniki və kadr məsələlərini müzakirə etmək niyyətindədirlər. N. Məhərrəmli deyib ki, bu kanalın fəaliyyəti ilə bağlı hansısa formada dövlətin dəstəyinin olmasını istəyirlər: “Mədəniyyətlə bağlı kanalda dövlətin dəstəyi olmadan ciddi uğur qazanmağın qənaətində deyilik. Bu il belə bir televiziyanın fəaliyyətə başlaması mümkündür”.
MTRŞ sədri yaxın vaxtlarda “Nərgiz TV” adlı yeni telekanalın fəaliyyətə başlayacağı haqda informasiyanı da təkzib edib: “Belə bir şey yoxdur”.

Ele indice svetafor basladi ve men qulaqlarima inana bilmedim proqrami heqiqeten de xanim aparir prosto ujas.Ne ise ANS CM-in kecmis fanati olaraq insanlaiq borcumu yerine yetirmek istyirem Allah sene rehmet elesin ANS CM bir vaxtlar sen cox mukemmel radio idin lap kovreldim. :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Like
      • 161 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• 131 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
        • Like
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
        • Like
      • 15 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
    • Открытия сухопутных границ Азербайджана не будет
      Сейчас мы видим, что с закрытием на определенный период сухопутных границ Азербайджана безопасность в стране укрепляется. В прошлом наблюдалось множество случаев, некоторые из которых были обнародованы, а некоторые - нет.
      Как сообщает АЗЕРТАДЖ,  об этом заявил Глава республики 23 апреля в выступлении на международном форуме на тему "СОР29 и Зеленое видение для Азербайджана", организованном в Университете АДА.
      "Мы столкнулись с серьезными угрозами и проблемами извне. Именно это я и имел в виду, когда говорил, что все наши потенциальные риски могут исходить из-за рубежа", - сказал глава государства.
      https://ru.oxu.az/politics/863491
        • Sad
        • Haha
        • Like
      • 151 replies
    • И опять Помогите))
      Девочки форума....кто может откликнитесь
      все все все...мне нужна ваша помощь....
      У дочери день варенье в понедельник, меня поставщики подвели, заказала костюм  Чуи(на вайлдберис) вобщем отказали ...
      А она у меня ужасная анимешница, вобщем решила сама смастерить ей костюм , благо не очень тяжёлый ...
      У меня есть пальтишко, портниха онун астарыны дейишечек, шляпку куплю , брюки черные и сарочка есть, остаётся только два элемента, серая жилетка и короткий пиджачок, серая жилетка может у кого то от костюма остался, могу купить, или за шоколадку взять, а что делать с пиджаком? Моя портиниха отказалась((( говорит переделать нет проблем , а новый сшить нет ...
      Очень мало времени ....помогите, можно и советом...
      По магазинам не могу пройтись с работы в 6 выхожу...могу успеть только в один но только если точно знать что могу купить , что надо
        • Red Heart
      • 18 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...