Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

"История одной песни"

Recommended Posts

[quote name='udu' post='3256271' date='Jul 21 2008, 22:41 ']Впервые увидела эту передачу. Ведущая приятная девушка и интересно рассказывает, что самое главное, это все остается в архиве. Интересно всю информацию кто добывает о песнях о их происхождении?[/quote]
Автор передачи, сценарист, корреспондент и ведущая в одном лице :morqqqq:

• Replies 507
  • Created
  • Last Reply

[quote name='udu' post='3256271' date='Jul 21 2008, 22:41 ']Интересно всю информацию кто добывает о песнях о их происхождении?[/quote]
Her shey KONULE mexsusdur. :loveyouu::rroza: Ozu qazib - ozu de mantaj edir. :)
Cetindir, amma ela da alinir onda.

Dunen axsam baxa bilmediye heyfsilenirem! Murad, mence bu proyekt ona gore hami terefinden beyenilir ki, [b]TEKBASINA HAZIRLANIR! [/b] :aappll: Konule ugurlar :rroza: ITV-ye basucaligi getiren layihedir!

P.S.Dunenki verilisin tekrari ne vaxt olacaq?

[quote name='dj_no_name' post='3260867' date='Jul 22 2008, 18:51 ']P.S.Dunenki verilisin tekrari ne vaxt olacaq?[/quote]
Dunen verilish olub beyem? Bes dediler mezuniyyet dovrudur, tekrarlar gedecek.

[quote name='JAMIROQUAI' post='3257368' date='Jul 22 2008, 10:21 ']Автор передачи, сценарист, корреспондент и ведущая в одном лице :morqqqq:[/quote]
Спа. за инфу.
[quote name='Amica' post='3258800' date='Jul 22 2008, 14:08 ']Her shey KONULE mexsusdur. :loveyouu::rroza: Ozu qazib - ozu de mantaj edir. :)
Cetindir, amma ela da alinir onda.[/quote]
Na samom dele, hem tapmaq, arashdirmaq, melumat toplayib verlish hazirlamaq, chox chetindi, no u nee xorosho poluchaetsa. Yaxshi verlishdi, maxnilarimizin tarixchesi arxivda qalir gelecey nesilchun. Duzdu men hele bir verlishe baxdim o da deyesen tekrarina. ))
[quote name='Amica' post='3261092' date='Jul 22 2008, 20:38 ']Dunen verilish olub beyem? Bes dediler mezuniyyet dovrudur, tekrarlar gedecek.[/quote]
Men bes baxdim, onda men ola biler tekrara baxmisham. :unsure:

• 1 month later...

[quote name='qvido tiss' post='3440666' date='Aug 25 2008, 18:00 ']YAXSI OLARDI KI,RAFIQ BABAYEVIN ELVIDA MAHNISI GAQQINDA HAZIRLAYARDINIZ,MENE SHEXSEN COX MARAQLI OLARDI.
kONUL,SIZIN PROQRAMINIZ ISE TEK-TUK MUELLIF PROQRAMLARINDAN BIRIDIR BIZIM TELEMEKANDA.VE EN YAXSIDIR)))
UGURLAR SIZE![/quote]
Sabitoglunun "[b]Elvida[/b]"si hagda gozel bir verilish erseye gelmishdi.
Tegriben il yarim bundan once...
Tekrar verilesi olsa, xeber edecem.

[quote]Bu verilish ITV-de en maraqli verilishdir.
А Кёнуль красавица[/quote]

:) согласна, с двумя руками

очень индивидуальная и образованная ведущая,
в отличии от великого большинства умеет вести и себя и передачу без изъяна :)

Сегодня должен пойти новый выпуск, посвященный памяти Ахсана Дадашова.
В передаче расскажут историю песни [b]"Бири сянсян, бири мян"[/b] которую пел великий Ислам Рзаев и недавно перепела Айбяних Гашумова.

• 2 weeks later...

[quote name='Lessi' post='3558032' date='Sep 16 2008, 12:27 ']Одна из передач на уровне на местном тв пространстве)
Ведущая-просто суперская!ВСе граммотно,с чувством, четко!Умница[/quote]
Ele meni de ilk gunler verilishi izlemeye aparicinin selis ve savadli danishiqi mecbur etmishdi. Tebii ki, geshengliyi ile bahem :rroza: ( Konul xoshuma gelir, terbiyeli, aqilli qizdir :loveyouu: ) Sonra gyordum ki, yaxshi verilishdir, izlemeye deyer. Ve bashladim bu verilishleri ardicil olaraq lente yazmaqa.( duzdur, bir - nechesini yaza bilmemishem, proqramla vaxti dyuz gelmeyib deye) Bir derslik vesaitidir desem yanilmaram. Chunki, indiyedek ekranlarimizdan bu seviyyede verilish izlelemishdik. Bu sepkide olmushdu, hele bu yaxinlara kimi AZ. TV- de yeni- yeni bashlamishdi buna oxshar nese vermeye, amma ardi gelmedi, kesildi. Konul xanima ise bu verilishin daim bashinda olmasini arzulayiram. Eziyyetine deye, bosh buraxmasin, davamli olmalidir. Chunki izleyicileri yeterincedir.

Я так и подумала, Ичтимаи все в свое время показывает, так как передача всегда по понедельникам выходит. Наверное на следующую неделю отложили, хотя и та передача которую они показали вчера в программе не было. Так что поживем до понедельника...

[quote name='Amica' post='3559416' date='Sep 16 2008, 16:24 ']Ele meni de ilk gunler verilishi izlemeye aparicinin selis ve savadli danishiqi mecbur etmishdi. Tebii ki, geshengliyi ile bahem :rroza: ( Konul xoshuma gelir, terbiyeli, aqilli qizdir :loveyouu: ) Sonra gyordum ki, yaxshi verilishdir, izlemeye deyer. Ve bashladim bu verilishleri ardicil olaraq lente yazmaqa.( duzdur, bir - nechesini yaza bilmemishem, proqramla vaxti dyuz gelmeyib deye) Bir derslik vesaitidir desem yanilmaram. Chunki, indiyedek ekranlarimizdan bu seviyyede verilish izlelemishdik. Bu sepkide olmushdu, hele bu yaxinlara kimi [b]AZ. TV- de yeni- yeni bashlamishdi buna oxshar nese vermeye, amma ardi gelmedi, kesildi. [/b]Konul xanima ise bu verilishin daim bashinda olmasini arzulayiram. Eziyyetine deye, bosh buraxmasin, davamli olmalidir. Chunki izleyicileri yeterincedir.[/quote]

Konule :rroza: bir daha ugurlar arzu edirem,cox zovge izleyirem bu verilishi. :aappll: Yeri gelmishken 1-2 gun bundan once seher saat 6-7 arasi idi,"Bayatilar" mahnisin tarixcesini tekraren verdiler.Yene de yorulmadan izledim.
O ki galdi AzTv-nin hemin layihesine,yeri gelmishken geyd edim ki hemin verilishin muellifi sozun esl menasinda hecde Konulun muellif verilishini tekrarlamag istemir,en azindan ozu eshiden de ki forumda bu barede sohbetler dolashir,cox pis oldu ve hecde bu niyyetde olmadigini soyledi.Ve geyd edim ki bu ayin sonuna yaxin hemin verilishin yeni bir nomresi efirde olacag.Eger size maragli olsa degig vaxtini yazaram.

[quote name='Zakir_M' post='3583964' date='Sep 21 2008, 14:10 ']Konule :rroza: bir daha ugurlar arzu edirem,cox zovge izleyirem bu verilishi. :aappll: Yeri gelmishken 1-2 gun bundan once seher saat 6-7 arasi idi,"Bayatilar" mahnisin tarixcesini tekraren verdiler.Yene de yorulmadan izledim.
O ki galdi AzTv-nin hemin layihesine,yeri gelmishken geyd edim ki hemin verilishin muellifi sozun esl menasinda hecde Konulun muellif verilishini tekrarlamag istemir,en azindan ozu eshiden de ki forumda bu barede sohbetler dolashir,cox pis oldu ve hecde bu niyyetde olmadigini soyledi.Ve geyd edim ki bu ayin sonuna yaxin hemin verilishin yeni bir nomresi efirde olacag.Eger size maragli olsa degig vaxtini yazaram.[/quote]
Hech de pis olub elemesin. Hech kim de onun unvanina soylemeyib ki, filankesin '' klon'' yaratmaq niyyeti olub :) Men ''buna oxshar nese bir verilish '' sozunu yazmisam, bunun eynisi yox. Olsun. Ona da uqurlar. Ne qeder bele sepkide maariflendirici verilishler olsa, bir o qeder yaxshidir.
Maraqlidir, vaxtini yazin izleyek. ( amma bu reklam olur a....Konulun temasinda :morqqqq::) )

[quote name='Amica' post='3584042' date='Sep 21 2008, 15:32 ']Hech de pis olub elemesin. Hech kim de onun unvanina soylemeyib ki, filankesin '' klon'' yaratmaq niyyeti olub :) Men ''buna oxshar nese bir verilish '' sozunu yazmisam, bunun eynisi yox. Olsun. Ona da uqurlar. Ne qeder bele sepkide maariflendirici verilishler olsa, bir o qeder yaxshidir.
Maraqlidir, vaxtini yazin izleyek. ( amma bu reklam olur a....Konulun temasinda :morqqqq::) )[/quote]

:morqqqq: Ok.Onda men size LS gondererem bu xeberi.sizi kimi maraqli ve savadli tamashaciyla sohbet adama lezzet edir :rroza: . :morqqqq: semimi gebul edin.movzudan kenarlashmayag.Bir daha ugurlar Konule :rroza: .Sukani bele saxla. :rroza:

[quote name='Zakir_M' post='3584056' date='Sep 21 2008, 14:36 ']:morqqqq: Ok.Onda men size LS gondererem bu xeberi.sizi kimi maraqli ve savadli tamashaciyla sohbet adama lezzet edir :rroza: . :morqqqq: semimi gebul edin.movzudan kenarlashmayag.Bir daha ugurlar Konule :rroza: .Sukani bele saxla. :rroza:[/quote]
Bash uste. Qebul etdim :)

P.S. Fluda gyore uzr isteyirem.

[quote name='Zakir_M' post='3583964' date='Sep 21 2008, 15:10 ']O ki galdi AzTv-nin hemin layihesine,yeri gelmishken geyd edim ki hemin verilishin muellifi sozun esl menasinda hecde Konulun muellif verilishini tekrarlamag istemir,en azindan ozu eshiden de ki forumda bu barede sohbetler dolashir,cox pis oldu ve hecde bu niyyetde olmadigini soyledi.Ve geyd edim ki bu ayin sonuna yaxin hemin verilishin yeni bir nomresi efirde olacag.Eger size maragli olsa degig vaxtini yazaram.[/quote]
bes ne isteyir?
niye verilish mahnilarin tarixchesinin arashdirilmasi uzerinde gurulur? (Cox tegdire layig ishdir amma, identik cehetler arzu olunmaz hallardir)
Niye yaradici heyet ozune eziyyet verib, savadli bir rejissorla ideyanin efir hellini(aparicinin danishiqi, stand-uplar, sinxronlar, sherh, analiz) DAHA FERGLI, "B.M.T."-in klonuna oxshamayan bir terzde tegdim etmir?

Mahnilarimizin tarixchesini arashdirmag savabdir...
Amma artiq 3-cu iline gedem goyan bir verilish fealiyyetdedir ve olke bashcisinadek bir cox adamlarin digget merkezindedirse, olarmi oxshar ideyani KARDINAL SURETDE FERGLENEN USLUBDA tegdim elesinler?
Bir daha geyd edirem ki, AztV-in bazasi ve imkanlarini nezere alsaq verilishi daha fergli, zengin terzde gostermek olardi...
Umumiyyetle xanim gerek Konulun verilishlerine (diggetle)baxsin ki, kechilen cigirla getmesin, oz istigametini ve tegdimat terzini tapsin.

Ishiniz avand olsun! Hegigeten hech bir etiraz ve ya agressiv munasibetden sohbet gede bilmez. Biz de yenilik gormek isteyirik! Semimi sozumdur.
Hormetle!

He, men bir defe diqqetle izledim verilishi. Oxsharliqlar tapdiqim uchun de, hansisa postumda fikrimi bildirmishdim.
Bele savadli verilishlerin hech kim eleyhine deyil, eksine chox olsa yaxshidir. Canimiz bir chox bayaqi verilishlerden qurtarmish olar.
Mezmun eyniliyi ola biler, amma bir az uslubunda deyishiklikler olsa yaxshidir. Bu hem daha maraqli olar, hem de ki, bu sepkide geden verilishleri izleyen tamashachilari yormaz. Bele qiymetli verilishler istemezdim ki, her kanalda geden Bazar verilishleri kimi bir- birinin tekrari olsun. Onda tamashachida maraq azalacaq. Eslinde men tamashachi olaraq bele sheyleri yazmamaliyam. ( bizim ishimiz verilishin mezmununun muzakiresi olamlidir ve. s) Bunu gerek aparicilar ozleri bir - birilerini izleyerek, eyni mezmunlu olan verilishlerini ferqli shekilde nizamlasinlar ki, tekrarliqlar olmasin, baximli alinsin.
Diger aparicini hele ki, tanimiram, amma Konul ele, adi kimi konul oxshayandir. :loveyouu: Her ikisine uqurlar. :rroza:

[quote name='dj_no_name' post='3587160' date='Sep 22 2008, 10:30 ']B.M.T.-nin bele yuksek seviyyede alinmasinda belke de Konul xanimin musiqini gozel bilmesi boyuk rol oynayir. Musiqini bilmeyen jurnalist ne qeder yax$i tehqiqat aparsa da derinliye vara bilmez ve verili$ bu qeder uzunomurlu ola bilmez![/quote]
Sizinle tam raziyam. Men bu sozleri hemishe demishem.
[quote name='Amica' post='2770925' date='Apr 19 2008, 05:55 ']Azerbaycan musiqisinin bu qap a qap dovrunde Konul kimi bir insanin ishini qiymetlendirmemek gunahdir.
Konul xanim musiqichidir. Bu alemden xeberdardir. 5 diktor yiqilsa da onun gyorduyu ishi gyore bilmez. Chunki bildiyi, bashi chixdiqi ishden yapishib. Ona ancaq teshekkur etmek lazimdir ki, bu materiallari toplayib bizlere teqdim edir. Ve bu yazilar ITV-de saxlanilacaq.Chunki, indiye qeder gyozel,qiymetli mahnilarimiz haqqinda bele derin achiqlamalarla tele mekanlarin hech birinde bu mezmunda verilish olmamishdi. Uqurlar. :rroza::aappll:[/quote]
Her kes aid olduqu yerde olsa, oz sahesinde chalishsa, onda tenqide ehtiyyac qalmaz.

Konul, aferin :algish:
Beyendim. Yaxshi ki, ele bu mahnini oxuyan az olub. Bir iki mahni qalib, onu da korlasalar duzeler. Bu mahnini eshidende ushaq idim. Bakini mene bu mahni sevdirib. Baxdiqca kechmishe qayitdim. Chox sa ol. :loveyouu:

P.S. Konul bu gun de chox yarashiqliydi. Bir az da ariqlayib deye daha zerif gyorsenirdi. :rroza:

[quote name='JAMIROQUAI' post='3585729' date='Sep 22 2008, 00:20 ']bes ne isteyir?
[b]niye verilish mahnilarin tarixchesinin arashdirilmasi uzerinde gurulur?[/b] (Cox tegdire layig ishdir amma, identik cehetler arzu olunmaz hallardir)
[b]Niye yaradici heyet ozune eziyyet verib, savadli bir rejissorla ideyanin efir hellini[/b](aparicinin danishiqi, stand-uplar, sinxronlar, sherh, analiz) DAHA FERGLI, "B.M.T."-in klonuna oxshamayan bir terzde tegdim etmir?

[b]Mahnilarimizin tarixchesini arashdirmag savabdir... [/b]
Amma artiq 3-cu iline gedem goyan bir verilish fealiyyetdedir ve olke bashcisinadek bir cox adamlarin digget merkezindedirse, olarmi oxshar ideyani KARDINAL SURETDE FERGLENEN USLUBDA tegdim elesinler?
[b]Bir daha geyd edirem ki, AztV-in bazasi ve imkanlarini nezere alsaq verilishi daha fergli, zengin terzde gostermek olardi...
Umumiyyetle xanim gerek Konulun verilishlerine (diggetle)baxsin ki, kechilen cigirla getmesin, oz istigametini ve tegdimat terzini tapsin.[/b]
Ishiniz avand olsun! Hegigeten hech bir etiraz ve ya agressiv munasibetden sohbet gede bilmez. Biz de yenilik gormek isteyirik! Semimi sozumdur.
Hormetle![/quote]
Xosh gorduk.
1.Men hec kesin terefini saxlamag fikrinde deyilem.Amma xususen vurgulamalyima ki bu verilishin ilk buraxlishi cekildikde,sohbet oldu ki bu verilishi B.M.T-ne benzedilmesin.Ve ilk defe mahnilarin tarixini B.M.T. arashdirdigi ucun ne sepgide etselerde ona oxshar olmali idi.Amma yene deyirem ki muellif hecde onun ucun calishmirdi ki B.M.T-ne oxshar olsun.
2.Мурад вы ошибаетесь.На самом деле не знаю как другие,но департамент с которого выходит это передача в эфир очень и очень напряженно и усиленно работают.А то что они именно в этой передаче себя показывает как вы говорите слабым,поверьте то же неправильно.I yeri gelse ozlerine cox eziyyet verirler.
3.Sizinle tam raziyam ki bu mesele savabdi ve calishib bu sepgide olan verilishleri artirmaliyig amma tam fergli bir duzumde.O ki galdi AzTv-nin baza meselesine,burda da sizinle tam raziyam.Amma bir meseleni de geyd edim ki muellif, Konul xanimin verilishlerini tam hamisini izleye bilmeselerde arada baxir.Bir daha geyd edim ki hec de ona oxsar etmek fikrinde de deyil.
Fikrilerinizi birlidirdiyiniz ucun men de teshekkurumu bildirirem.Sozsuz ki hec bir agresiyadan sohbet gede de bilmez.Fikir mubadilesidi.Size de ugurlar ve yeni yeni zirveler arzusu ile salamat galin.

Вчера мне посчастливилось поймать очередной выпуск передачи "Б.М.Т."Cказать, что мне очень нравится эта передача, это значит ничего не сказать.Только очень жаль, что вечная проблема со временем выхода передачи. При всей моей любви к Б.М.Т., я до сих пор не знаю время выхода передачи((( И еще... каждый раз когда смотрю, думаю, что если бы ИТВ решило выпустить диски или касеты с записями выпусков Б.М.Т., уверена, что нашлись бы покупатели.
Для меня в эфире есть две обаятельнейшие ведущие, которые обладают не только приятной внешностью, но и всеми другими необходимыми качествами.Это Кенуль Ариф гызы и Лейла Алиева.

[quote name='JAMIROQUAI' post='3585729' date='Sep 22 2008, 00:20 ']Bir daha geyd edirem ki, [b]AztV-in bazasi ve imkanlarini nezere alsaq[/b] verilishi daha fergli, zengin terzde gostermek olardi...[/quote]
согласна, что база АЗТВ не используется в полную меру (не имею ввиду конкретную ту передачу). просто иногда до ужаса обидно, что этой большой сокровищницей пользуются не в полную меру. ((( какие там чудесные записи пылятся!!(((

[quote name='JAMIROQUAI' post='3257368' date='Jul 22 2008, 10:21 ']Автор передачи, сценарист, корреспондент и ведущая в одном лице :morqqqq:[/quote]

Мне порой ее становится жалко - как она умудряется делать такую сложную передачу? Признаюсь, что смотрела не все выпуски, но получила огромное удовольствие от тех которые увидела! единственный недостаток этой передачи визуальном ряде - можно было ее сделать в формате МТВишном, с хорошим современным монтажем.

[quote name='Holly_Golightly' post='3632811' date='Oct 1 2008, 17:39 ']Мне порой ее становится жалко - как она умудряется делать такую сложную передачу? Признаюсь, что смотрела не все выпуски, но получила огромное удовольствие от тех которые увидела![/quote]
Azerbaycan tele mekenlarinda en onde geden verilishlerden biridir bu verilish. Mene chox maraqlidir, ilk onceden bunu kim dushunub gyoren? :unsure: Chunki, buna yaxin bir verilish de olmayib axi, deyek ki, ne vaxtsa bele bir verilish var idi, indi yeniden berpa etdirildi.
Chox maraqli proyektdir.

• 3 weeks later...

Konul xanim, her cur hormete layiqsiniz! :rroza::aappll: Yalniz fexr etmek lazimdir xidmetlerinizle. ele indi [b]"Ay i$iginda" [/b]mahnisinin tarixine baxdim. Allah rehmet elesin Q.Huseynliye. Yazdiqlarina qulaq asanda milli musiqimizi indiki veziyete salanlari [b]dar agaci[/b]ndan asmaq isteyir adam musulman:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
        • Haha
        • Red Heart
        • Like
      • 54 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Upvote
      • 168 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Facepalm
        • Haha
      • 136 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
        • Like
      • 15 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
    • Открытия сухопутных границ Азербайджана не будет
      Сейчас мы видим, что с закрытием на определенный период сухопутных границ Азербайджана безопасность в стране укрепляется. В прошлом наблюдалось множество случаев, некоторые из которых были обнародованы, а некоторые - нет.
      Как сообщает АЗЕРТАДЖ,  об этом заявил Глава республики 23 апреля в выступлении на международном форуме на тему "СОР29 и Зеленое видение для Азербайджана", организованном в Университете АДА.
      "Мы столкнулись с серьезными угрозами и проблемами извне. Именно это я и имел в виду, когда говорил, что все наши потенциальные риски могут исходить из-за рубежа", - сказал глава государства.
      https://ru.oxu.az/politics/863491
        • Like
      • 151 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...