Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

[quote name='=SOLEIL=' post='2165397' date='Nov 30 2007, 19:10 ']ABANDONED, "dexilsiz" deyende yeqin "dexlisiz" ifade etmek isteyirdiz. Deyil mi? Azerbaycan dilinde DEXLISIZ sozu yoxdur!!![/quote]

oyrendim, hec dexlisiz de deyil. sen deme dexlsiz imish. eshshi her neyse esas odur ki ne demek istediyimi basha dushduz. :D

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

[quote name='DJ`N-Lana' post='2148468' date='Nov 27 2007, 14:15 ']O sifarish olunan mahnilardan idi,xeberlerden sonra vaxt cox az idi,ona gore mahnini tez komp-dan tapib efire veresi olduq.Diski axtarmaq vaxt aparacagdi.Mueyyen olundu ki,bizim kohne ishchilerimizden birinin folder-inde sehven o mahni hardansa qalib.Eslinde biz bu mahnini yoxlayib efire vermeli idik.Amma...ne ise...Bu hadiseye gore hem de danlandiq.Ekskluziv bir mahni olub eleseydi,adami yandirmazdi.Yaxshi deyibler-Telesen tendire dusher...[/quote]

Salam aleykum..Sozun duzu bu dediyiniz COX ACINACAQLI ve YOL VERILMEZDIR!!! Bu ne demekdir "izim kohne ishchilerimizden birinin folder-inde sehven o mahni hardansa qalib"...Yani Sizin radonuzda bele bespredellikdi?!!! Cox qeribedir..Kim ne istedi haradan geldi goturub (turkun meseli) qoyur efire???

[quote name='produser-v' post='2170711' date='Dec 2 2007, 17:18 ']Salam aleykum..Sozun duzu bu dediyiniz COX ACINACAQLI ve YOL VERILMEZDIR!!! Bu ne demekdir "izim kohne ishchilerimizden birinin folder-inde sehven o mahni hardansa qalib"...Yani Sizin radonuzda bele bespredellikdi?!!! Cox qeribedir..Kim ne istedi haradan geldi goturub (turkun meseli) qoyur efire???[/quote]
Siz hele indi bilirsiniz?! 106FM -de kim ne isteyir, onu da edir... Hesen Abdullayevin ise hecneden xeberi yoxdur!
Hetta 106FM -in canli efirinde dinleyiciye [b]ana-baci soyushu [/b]deyilib!
Bele radiodan ne isteseniz gozlemek ve eshitmek olar!
[b]P.S.[/b] Lakin bir daha deyirem ki, 106 [b]AZERBAYCAN[/b]da en zovqlu radiodur!

[quote name='KAZIM' post='2171378' date='Dec 2 2007, 21:14 ']Bu gun bir daha Dj.Nurlanaya qulaq asdim(106 FM) lezzet eledi! Celine Dion haqqinda danisirdi![/quote]

he,bu gun hefte-sonunda Celine Dion haqqinda soz achmishdi...Maraqli idi,yaxshi mahnilarini seslendirdi :) Mugenninin heyati cox maraqli idi.

Salam.

2 Lennik "Bankomat"-in anonsunun Zengimcele buraxmaq isteyirik gizildish

Yeri gelmisken bu hefte "Qatiq"-da ayin "Qatiq"-i secilir

Noyabr ayinin "Qatiq"-Namizedleri
Eflatun Qubadov-[b]"A qizim-qizim gel seni verim sofere"[/b]
Elikram Bayramov-[b]"Kicik qiz"[/b]
Zamiq Shemseddin-[b]"Cani yanmis 2"[/b]
Novruz Zahid oglu-[b]"Hemin oglan menem"[/b]

3-cu gun axsama saat 20-00-da .secim olacaq.daha somra ilin "Qatiq"-nin secimine start verilir.

4-cu gun ise "Qizil 10"-da Noyabr ayinin ifacisi secilir

Namizedler:

Namiq Mena
Xuraman Susali
Nura
Edalet
Samire
Nurlan Novresli
Xeyyam Nisanov
Semed Semedov
Nazim
Meleyke Esedova :agilversin:

Qalib diger ayin mugennilerle beraber dekabrin 31-e kimi Ilin ifacisi musabiqesinde istirak edecek.

"Svetofor"-da Yeni il kompaniyasi basladi.her hefte 3 hediyye suruculere verilecek.dekabrin 31-i ise avtomobile teker desti hediyye etmek isteyenin arzusu cin ola biler."Svetofor"-un ''Saatda 102" surucu-klubuna uzv olanlarii ise xususi hediyye gozleyir.
Bu kluba uzv olan sayca her 102-ci surucuye 102 litr A95 benzin hediyye verilecek.Klubumuza uzv olan suruculerin sayi 883 neferdir.

Biz yeni ile kompaniyasina baslamisiq.

Bayraminiz Mubarek :dedmoroz:

[quote name='Arzu Veysel' post='2175852' date='Dec 3 2007, 18:41 ']"QIZIL 10" -u hec beyenmedim... Aparicinin efirde danishiginin bir az yeri var idi, lakin herden ele MUGENNILER haqda [b]LAZIMSIZ [/b]soz danishirdi ki... Ele sheyler [b]etikadan [/b]kenardir![/quote]

Salam!
Bizim "mugennilere" oda azdi... :angry:
Tural "onlarin"sehvlerini achiq shekilde deyir...
Mugenni mugenni olsa Tural da ona sehv tapa bilmez... :sluxii:

P.S Efire 3-u chixacaqdi noldu? smoke:

[quote name='Fanatka_102FM' post='2176503' date='Dec 3 2007, 23:35 ']Salam!
Bizim "mugennilere" oda azdi... :angry:
Tural "onlarin"sehvlerini achiq shekilde deyir...
Mugenni mugenni olsa Tural da ona sehv tapa bilmez... :sluxii:[/quote]
Tekrarlanmaq istemezdim, lakin bir daha deyirem, [b]ETIKA [/b]bashqa sheydir... Hemin oglan hele cox balacadir ki, [b]O [/b][b]BOYDA [/b]senetleri olan [b]SENETKARlara [/b]irad, ozu de lazimsiz, [b]SAVADSIZ [/b][b][/b]irad bildirsin!

[quote name='Arzu Veysel' post='2175852' date='Dec 3 2007, 18:41 ']"QIZIL 10" -u hec beyenmedim... Aparicinin efirde danishiginin bir az yeri var idi, lakin herden ele MUGENNILER haqda [b]LAZIMSIZ [/b]soz danishirdi ki... Ele sheyler [b]etikadan [/b]kenardir![/quote]

Salam.
Mene cox maraqlidir siz hansi etikadan kenar sozleri deyirsiz?hansi mugenniye ne demisem?Mugenniler haqqinda hansi sozlerim lazimsiz idi?Umumi danismaqdansa zehmet olmasa konkret gosterin.Meselen bir vaxtlar Qloriya adli user konkret gosterirdi men de cavab verirdim.amma sizin yazdiginiza ne cavab verim hec ozumde bilmirem.BAxmayaraqki cavabdan hemise bolam.Ne xosunuza gelmedi Semed Semedovun lazimsiz ve bezen xirdalasan erotik mezmunlu mahnisi haqqinda dedyim sozler?Yoxsa Meleyke esedovaya mahnini oxuyan zaman xarici oxudugunu deyimi?Belke Namiq Qaracuxurlunun mahnisina "Hava haqqinda proqnoz" dedyimi,belke filankes filan mahnini filankesden ogurlayib demeyim xosunuza gelmeyib?Aciq danisin bilek ne isteyirsiz bir aparici kimi menden.deyin sehvimi belke esaslidir duzeldek.

[quote name='Arzu Veysel' post='2176529' date='Dec 3 2007, 22:43 ']Tekrarlanmaq istemezdim, lakin bir daha deyirem, [b]ETIKA [/b]bashqa sheydir... Hemin oglan hele cox balacadir ki, [b]O [/b][b]BOYDA [/b]senetleri olan [b]SENETKARlara [/b]irad, ozu de lazimsiz, [b]SAVADSIZ [/b][b][/b]irad bildirsin![/quote]

cox maraqlidiri menim nece yasim olmalidirki irad bildire bilim.O boyda Senet kimin senetine deyirsizki.1-den 70-e kimi (Qizil 10-da olanlarin sayi) hamisi sehv buraxib hem musiqide hem mahnini sozlerinde.Hetta Alim Qasimov bele.
Savadsiz irad neye deyirsiz men yene anlamadim.Xahis edirem konkret yazin.
Bu menim ucun lazimdi cox lazimdi.aparici kimi inkisaf elemek isteyirem.komek etseniz minnetdar olaram.

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2178419' date='Dec 4 2007, 13:42 ']Salam.
Mene cox maraqlidir siz hansi etikadan kenar sozleri deyirsiz?hansi mugenniye ne demisem?Mugenniler haqqinda hansi sozlerim lazimsiz idi?Umumi danismaqdansa zehmet olmasa konkret gosterin.Meselen bir vaxtlar Qloriya adli user konkret gosterirdi men de cavab verirdim.amma sizin yazdiginiza ne cavab verim hec ozumde bilmirem.BAxmayaraqki cavabdan hemise bolam.Ne xosunuza gelmedi Semed Semedovun lazimsiz ve bezen xirdalasan erotik mezmunlu mahnisi haqqinda dedyim sozler?Yoxsa Meleyke esedovaya mahnini oxuyan zaman xarici oxudugunu deyimi?Belke Namiq Qaracuxurlunun mahnisina "Hava haqqinda proqnoz" dedyimi,belke filankes filan mahnini filankesden ogurlayib demeyim xosunuza gelmeyib?Aciq danisin bilek ne isteyirsiz bir aparici kimi menden.deyin sehvimi belke esaslidir duzeldek.
Hamisi sehv buraxib hem musiqide hem mahnini sozlerinde.Hetta Alim Qasimov bele.
Savadsiz irad neye deyirsiz men yene anlamadim.Xahis edirem konkret yazin.[/quote]

Men hec vaxt ne Semed Semedovu, ne Meleyke Esedovani, ne de Namiqi [b]MUGENNI [/b][b]hesab [/b][b]etmemishem[/b], qaldi ki, onlara [b]SENETKAR [/b]deyim, bu ki, [b]GULMELIDIR[/b]... :looool: Umumiyyetle, sizin ONLUGa ele "mugenniler" -in mahnilarinin salinmasi artiq her sheyin gostericisidir...
Beli, her kesin sehvi ola biler ve var, lakin bu hec de o demek deyil ki, hemin sehvleri kobudcasina efirde demek lazimdir... Sizin ozunuzun ne yashiniz, ne stajiniz var ki, [b]ESL [/b][b]SENETKARlara [/b]irad tutasiniz...

Umumiyyetle bizim efirlerde MEHZ [b]mugennilerimizin bashindan vuran[/b] verilishler chatishmir...
Hansini goshursan aparici diferamba oxuyur ya da, mugenniler oz dayazligini, seviyyesizliyini ve savadsizligini numaish etdirib ya bir-birlerine titul verir ya da, girishirlar...

Men isterdim ki, bu acinacagli veziyyetden [b]elac sayila bilecek bir TV verilish achilsin[/b] ki, BIR COX mugennileri yerine otuzdursun...
Vaxti ile bele bir verilish achmag arzusunda olsam da, YOX cavabi ile rastlashmisham...

Sebeb: Tengide engel yaradan insanlar, esasen kanal rehberliyi olur.

Cunki, sonradan, [b]incimish[/b] [u]mugenniler, kanalin bayram ve umumiyyetle tedbirleinde ishtirak etmekden imtina edir[/u], ya da [u]kanal rehberleri hemin mugennileri oz gohumlarinin ve yaxin etraflarinin toyuna ДОРМОВОЙ zakaz eliye bilmir...[/u]

Ona gore de, tengid deyilen shey cemiyyetimizden yoxa chixir...
Ona gore de, inkishaf 0-dir...
Ona gore de, [b].......-ler[/b] efirden, insanlara edeb, exlaq, terbiyye, intizam, geyret "dersleri" kechir...
Ona gore de, esl show-biznes yoxdur...
Ona gore de, efirde butun gunu toyxanadir...
Ona gore de, kreativ tefekkurlu, muxtelif janrlarda ifa eden gencler ya olkeden kochur, ya da seneti deyishirler...
Ona gore de, ...du-...li adam axtarib tapa bilmirik Eurovision-a...
Ona gore de, musigimiz besitleshir, gerileyir...
Ona gore de, CD ve albomlar istehsal eden, ecnebi record kompaniyalar Azerbaycanda filial achmirlar...
Ona gore de, musigimiz Bileceriden o taya cixa bilmir...

Короче, [b]TENGID-e [color="#008000"]YASHIL[/color] ISHIG YANDIRMAG LAZIMDIR[/b], в конце концов!

[b]JAMIROQUAI[/b], yuxaridaki postdaki atmacalarin dashlarini oz bostanimda gordum... Men meger deyirem ki, [b]IRAD[/b], [b]TENQID [/b]olmasin?! Yuxaridaki postlarimi mehz [b]QIZIL [/b][b]ONLUQ [/b]-un aparicisina deyirdim... Sozumun megzini ne siz, ne de hemin aparici anladiniz... Men demirem ki, [b]IRAD [/b][b][/b]lazim deyil, deyirem ki, [b]IRADi [/b]lazimli shekilde, etikani gozlemek sherti ile demek lazimdir, ozu de bilmek lazimdir ki, kime irad tutursan... Sehnemizde eleleri var ki, [b]UMUMIYYETLE[/b][b][/b], tenqid edilmeye layiq deyiller, cunki onlar mugenni deyiller... Anlamiram, ne vaxtdan Meleyke Esedova, Semed Semedov, Nazim, Namiq "[b]MENA[/b]" ve diger [b]BOZBASHlar [/b]mugenni olublar ve onlarin [b]BOZIK [/b]mahnilari [b]ONLUQlara [/b]daxil olur?! Mehz ele ona gore de, men hemin verilishi [b]SEVIYYESIZ [/b]sayiram ve ele "[b]verilish[/b]" -de [b]SEVIYYELI [/b]mugennilerin adlarinin cekilmesi ve [b]ONLARa [/b][b]IRAD [/b]tutulmasini [b]MENASIZ [/b]sayiram...

[quote name='Arzu Veysel' post='2178804' date='Dec 4 2007, 13:45 '][b]JAMIROQUAI[/b], yuxaridaki postdaki atmacalarin dashlarini oz bostanimda gordum...[/quote] Nahag... Bele deyildi!
[quote]Yuxaridaki postlarimi mehz [b]QIZIL [/b][b]ONLUQ [/b]-un aparicisina deyirdim... Sozumun megzini ne siz, ne de hemin aparici anladiniz... Men demirem ki, [b]IRAD [/b][b][/b]lazim deyil, deyirem ki, [b]IRADi [/b]lazimli shekilde, etikani gozlemek sherti ile demek lazimdir, ozu de bilmek lazimdir ki, kime irad tutursan...[/quote]
Tengidde [b]ehtiyatli[/b] olmaga men hele ki, ehtiyac gormurem... Cunki, mugenniler, efirden zovgsuzluk ve seviyyesizliyi CESARETLE gosterirler.
[quote]Sehnemizde eleleri var ki, [b]UMUMIYYETLE[/b][b][/b], tenqid edilmeye layiq deyiller, cunki onlar mugenni deyiller... Anlamiram, ne vaxtdan Meleyke Esedova, Semed Semedov, Nazim, Namiq "[b]MENA[/b]" ve diger [b]BOZBASHlar [/b]mugenni olublar ve onlarin [b]BOZIK [/b]mahnilari [b]ONLUQlara [/b]daxil olur?![/quote]
Eshi, bu daga hami xit-parad edir, onlarin hammisi da o reytinglerde teriflenir... Bari burada bir az iynelerin vururlar...

[quote name='JAMIROQUAI' post='2178860' date='Dec 4 2007, 14:55 ']Tengidde [b]ehtiyatli[/b]mugenniler, efirden zovgsuzluk ve seviyyesizliyi CESARETLE gosterirler.[/quote]
Tebii ki, hami SEVIYYESIZ deyil sehnemizde! Barmaqla sayilacaq sayda SEVIYYELI ve PESHEKAR mugennilerimiz var!..

[quote name='Arzu Veysel' post='2178905' date='Dec 4 2007, 14:03 ']Tebii ki, hami SEVIYYESIZ deyil sehnemizde! Barmaqla sayilacaq sayda SEVIYYELI ve PESHEKAR mugennilerimiz var!..[/quote]
Sen Allah, birdefelik achig de ki, noolub da!
Onlugda, Zulfiyye xanima kimse nese deyibse, onun cavabini ozum verim!
Achig-ashkar de, bilek. Bir bele mus-mus olmaz axi... :dedmoroz:

[quote name='JAMIROQUAI' post='2178927' date='Dec 4 2007, 15:06 ']Sen Allah, birdefelik achig de ki, noolub da!
Onlugda, Zulfiyye xanima kimse nese deyibse, onun cavabini ozum verim!
Achig-ashkar de, bilek. Bir bele mus-mus olmaz axi... :dedmoroz:[/quote]
Sadece olaraq [b]ZULFIYYE [/b][b]XANIM [/b]hemin ONLUQ -dan ele cixmali deyildi! :angry:

[quote name='Arzu Veysel' post='2178589' date='Dec 4 2007, 13:08 ']Men hec vaxt ne Semed Semedovu, ne Meleyke Esedovani, ne de Namiqi [b]MUGENNI [/b][b]hesab [/b][b]etmemishem[/b], qaldi ki, onlara [b]SENETKAR [/b]deyim, bu ki, [b]GULMELIDIR[/b]... :looool: Umumiyyetle, sizin ONLUGa ele "mugenniler" -in mahnilarinin salinmasi artiq her sheyin gostericisidir...
Beli, her kesin sehvi ola biler ve var, lakin bu hec de o demek deyil ki, hemin sehvleri kobudcasina efirde demek lazimdir... Sizin ozunuzun ne yashiniz, ne stajiniz var ki, [b]ESL [/b][b]SENETKARlara [/b]irad tutasiniz...[/quote]

Siz neyi gosterici sayirsiz?1-cisi 10-da mugenniler mahnilarina gore daxil olunmur."Qizil 10" ifaci musabiqesidi.onlarin mahnilari sadece muzakire obyerkti olur.hansi sehvi kobudcasina efire demisem konkret deyin?KIfayet qeder yasim ve savadim var .axsi siz meni tanimirsiz.birce efire qulaq asmisiz.o da Allah bilir hansi efir olub ve Allah bilir nece qulaq asmisiz.Menki yalandan mugenniye sen nomre birsen,senden yoxdur,sen bizim show biznesin filankesisen demirem.May ayindan bu proyekt efirdedi ve kifayet qeder mugenniler arasinda ses-kuye sebeb olur.10-a daxil olmaq ucun yalvaranlar ,10-dan cixmaq ucun tehdid edenler var.bilirsiz niye keskin tenqid ede bilirem cunki menim bu mugennilerin hec birinden asilacagim yoxdur.hetta verilis teze-teze cixanda teklif etmisdiler Tv versiyasi olsun.ozum razi olmadim.
dunyanin en guclu rejissorlarindan biri Stiven Spilbergdir.Amma onu da tenqid edirler.Indi Stiven dayini tenqid etmek ucun gerek ya rejissor olaq yada yasimiz 62 olsun?

[quote name='Arzu Veysel' post='2178804' date='Dec 4 2007, 13:45 '][b]JAMIROQUAI[/b], yuxaridaki postdaki atmacalarin dashlarini oz bostanimda gordum... Men meger deyirem ki, [b]IRAD[/b], [b]TENQID [/b]olmasin?! Yuxaridaki postlarimi mehz [b]QIZIL [/b][b]ONLUQ [/b]-un aparicisina deyirdim... Sozumun megzini ne siz, ne de hemin aparici anladiniz... Men demirem ki, [b]IRAD [/b][b][/b]lazim deyil, deyirem ki, [b]IRADi [/b]lazimli shekilde, etikani gozlemek sherti ile demek lazimdir, ozu de bilmek lazimdir ki, kime irad tutursan... Sehnemizde eleleri var ki, [b]UMUMIYYETLE[/b][b][/b], tenqid edilmeye layiq deyiller, cunki onlar mugenni deyiller... Anlamiram, ne vaxtdan Meleyke Esedova, Semed Semedov, Nazim, Namiq "[b]MENA[/b]" ve diger [b]BOZBASHlar [/b]mugenni olublar ve onlarin [b]BOZIK [/b]mahnilari [b]ONLUQlara [/b]daxil olur?! Mehz ele ona gore de, men hemin verilishi [b]SEVIYYESIZ [/b]sayiram ve ele "[b]verilish[/b]" -de [b]SEVIYYELI [/b]mugennilerin adlarinin cekilmesi ve [b]ONLARa [/b][b]IRAD [/b]tutulmasini [b]MENASIZ [/b]sayiram...[/quote]

Bu verilis basyalaynda bu yana 70 mugenni istirak edib.arasinda secileni ve secilmeyeni olub.Kimese ''bozbas" deyirsizamma men efirde bir mugenniye bozbas deyen dinleyicini bir basa efirden aldim.cunki hec kime ixtiyar verilmeyibki kimese bu kelmeni desin.ne qeder seviyyesiz olsa bele.Nezerinize catdirim.
Aygun Kazimova,Edlaet Sukurov,Elnare,Natevan Hebibi,Roya,Irade,Tunzale,Abbas Bagirov,Alim Qasimov,Nazperi,Nise Qasimova,Samire,Zamiq,Ayaz,Elton,Aygun Abyramova,Gulyanaq Memmedova,Vuqar,Namiq Qaracuxurlu,Namiq mena,Nura,Xuraman susali,Mubariz Tagiyev,Rufet Mehdiyev,Almaz Elesgerova,Nusabe elesgerli,Baloglan Esrefov,Faiq Agayev,Aybeniz Hasimova,Zulfiyye Xanbabayeva,Ilqar Muradov,Elnur,Nurlan Novresli ve saire mugenniler menim efirde keskin tenqid etdiyim mugennilerdir.Onlara imkan yaratmisam zeng eliyib efire cixa bilerler.Cixiblarda studiyaya geliblerde sehvi demisem qebul da ediblerde.Hetta cox sag olda deyibler.Sehvini gormeyib amma bunu bilenden sonra bu sehvini duzledenler var aralarinda.Siz ne danisirsiz?ne vaxtdan tenqid tehqir hesab olunur?Bu boyda post yazana kimi xahis edirem birce dene menim efire dediyim kobud sozu deyin.
Murad demisken bizim efirde iyne vuran verilis yoxdur.birinci defedir iyne vurulur.Natevan hebibiden sitat:"Birinci casdim.dedim bu nedi axi meni tenqid ede bilmezler."...hamisi terife oyresib goyden yere dusmek vaxtidir.
Duzdur aralarinda elesi var meni hedeleyir amma ne vecime gizildish

[quote name='JAMIROQUAI' post='2178860' date='Dec 4 2007, 13:55 ']Tengidde [b]ehtiyatli[/b] olmaga men hele ki, ehtiyac gormurem... Cunki, mugenniler, efirden zovgsuzluk ve seviyyesizliyi CESARETLE gosterirler.[/quote]

Sozune quvvet kimse etdiyi sehvi tekrarlamqdan utanmayacaq men tenqid etmekden utanacam?bir mugenni karyerasi boyu mahnilarinda 60-a yaxin sehv buraxibsa ustegel emekdar artistdise men onu nece tenqid etmeyim?

Zulfiyye Xanim nece cixmali idiki?camaat ses vermedi ve cixdi ona men ne edim?

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2179027' date='Dec 4 2007, 15:24 ']Kimese ''bozbas" deyirsizamma men efirde bir mugenniye bozbas deyen dinleyicini bir basa efirden aldim.cunki hec kime ixtiyar verilmeyibki kimese bu kelmeni desin.ne qeder seviyyesiz olsa bele.Nezerinize catdirim.[/quote]
Men de sizin nezerinize catdirim ki, bura forumdur, burada ise insanlar oz fikirlerini normal olaraq bildirirler... Menim fikrim mene aiddir, demishem, lazim olar, yene de deyerem... Bura efir deyil, efirden ele dinleyicini tebii ki, cixarmalisiniz, BORCUNUZDUR!

UUUUUUY. Yoruldum oxumagdan... :wacko:
Saglam Tenqide HE deyirem!!!!

To cto Zulfiyye xanima boyuk hormetim var, amma Zulfiyye xanim onlugda yoxdu, o demek deyi ki ,o onlugun reytingi, seviyyesi yoxdu ay Arzu Veysel.

[b]Murad [/b]senin [url="http://www.600min.az/index.php?showtopic=67279&view=findpost&p=2178692"]BU POST[/url]UVU oxuyub, indi indi basha dushdum, can qardash как же у тебя наболело :( Sen yegane adamsan ki tengidi hetta etsen hansisa mugenniye, senin professionalligivi bilib, o mugenni ve ya artist sennen incimez.

Turalin onluguna gelende, shexsen menim fikirimdi,Turalin terifi, ve yaxud onun terefini tutmag kimi anlamayin- onlugdaki esasen olan tengidler, duzgundur. Hec vaxt Tural onlugda shexsiyyete toxunmayib, onun ishi ancag mahnilarnandi, xoshlayir mahnilarin bashina oyun acsin. :morqqqq:

[quote name='Dj Tural Yusif' date='Dec 3 2007, 14:20 ' post='2174231']
Salam.

2 Lennik "Bankomat"-in anonsunun Zengimcele buraxmaq isteyirik gizildish

Yeri gelmisken bu hefte "Qatiq"-da ayin "Qatiq"-i secilir

Noyabr ayinin "Qatiq"-Namizedleri
Eflatun Qubadov-[b]"A qizim-qizim gel seni verim sofere"[/b]
Elikram Bayramov-[b]"Kicik qiz"[/b]
Zamiq Shemseddin-[b]"Cani yanmis 2"[/b]
Novruz Zahid oglu-[b]"Hemin oglan menem"[/b]

3-cu gun axsama saat 20-00-da .secim olacaq.daha somra ilin "Qatiq"-nin secimine start verilir.

4-cu gun ise "Qizil 10"-da Noyabr ayinin ifacisi secilir

Namizedler:

Namiq Mena
Xuraman Susali
Nura
Edalet
Samire :tespe:
Nurlan Novresli
Xeyyam Nisanov
Semed Semedov
Nazim
Meleyke Esedova :agilversin:

Salam brat.Qarshidan gelen Qurban ve Yeni il bayramin mubarek. :dedmoroz: Xahish edirem :tespe: Eflatun uchun choxlu namized yigin. :gancalii::sluxii: Chunki onu evez eden 2-ci qatiq mugenni neinki Azerbaycanda,hette dunyada tapa bilmersiniz.<<<<SAG-SALAMACHI NATIQ>>>>

[quote name='Zemka' post='2179565' date='Dec 4 2007, 16:52 ']Saglam Tenqide HE deyirem!!!!

To cto Zulfiyye xanima boyuk hormetim var, amma Zulfiyye xanim onlugda yoxdu, o demek deyi ki ,o onlugun reytingi, seviyyesi yoxdu ay Arzu Veysel.[/quote]
[b]ZULFIYYE [/b][b]XANIM [/b]10LUQ -da var idi...
Umumiyyetle, hec kes burada menim yazdiqlarimin menasini anlamadi... Teessuf... Odur ki, sohbet baglandi!

[b][quote name='Zemka' post='2179565' date='Dec 4 2007, 16:52 ']Saglam Tenqide HE deyirem!!!!

To cto Zulfiyye xanima boyuk hormetim var, amma Zulfiyye xanim onlugda yoxdu, o demek deyi ki ,o onlugun reytingi, seviyyesi yoxdu ay Arzu Veysel.[/quote]
[b]ZULFIYYE [/b][b]XANIM [/b]10LUQ -da var idi...
Umumiyyetle, hec kes burada menim yazdiqlarimin menasini anlamadi... Teessuf... Odur ki, sohbet baglandi[/b]!

[quote name='Arzu Veysel' post='2179101' date='Dec 4 2007, 14:37 ']Men de sizin nezerinize catdirim ki, bura forumdur, burada ise insanlar oz fikirlerini normal olaraq bildirirler... Menim fikrim mene aiddir, demishem, lazim olar, yene de deyerem... Bura efir deyil, efirden ele dinleyicini tebii ki, cixarmalisiniz, BORCUNUZDUR![/quote]

Sizce insana sen bozbashsan demek normal bir seydi?Nezerinize catdirim diger efirlerde bu aciq aydin muzakire olunur.men sadece bunu qebul etmirem.bu borcdan gelmir.
Siz axi demediniz konkret neyi deyirsiz?umumi cumleleri yazdiniz birce dene olsun bele misal cekmediniz.ne ise...

[quote name='Zemka' post='2179565' date='Dec 4 2007, 15:52 ']Turalin onluguna gelende, shexsen menim fikirimdi,Turalin terifi, ve yaxud onun terefini tutmag kimi anlamayin- onlugdaki esasen olan tengidler, duzgundur. Hec vaxt Tural onlugda
shexsiyyete toxunmayib, onun ishi ancag mahnilarnandi, xoshlayir mahnilarin bashina oyun acsin. :morqqqq:[/quote]

istenilen mugeninin produserinden sorusa bilersiz shukur allaha taniyirlar ve xeberleri var.Mahninin basina oyun deyendeki indi bir az bas qatisiqdi ilin ifacisi musabiqesinin kecirilme shertlerini hazirlayiriq.yoxsa her mugenni haqqinda psixoloq reyi olurdu.psixi veziyyeti normaldi yoxsa yox?bestekar ve shair reyi.suallar verilirdi.Yeri gelmisken Zulfiyye xanim ona verilen sualarin hec birini bilmemisdi.Yaxsi mugenni ola biler amma dunyani tutub dayanmayacaqki.Zulyanin 10-da olmamasinin gunahkari men deyilem axi.
Nazim mahni oxuyub "Nece unudum seni" sozu sehv oxuyub bunu nece demeyesen?
Aygun mahni oxuyub "seni [b][u]mohkem[/u][/b] sevirem"sozu kokunden yalnisdi bunu nece demeyesen?

[quote name='General_N' post='2179630' date='Dec 4 2007, 16:00 ']Salam brat.Qarshidan gelen Qurban ve Yeni il bayramin mubarek. :dedmoroz: Xahish edirem :tespe: Eflatun uchun choxlu namized yigin. :gancalii::sluxii: Chunki onu evez eden 2-ci qatiq mugenni neinki Azerbaycanda,hette dunyada tapa bilmersiniz.<<<<SAG-SALAMACHI NATIQ>>>>[/quote]

Sen hele Qatiq esitmemisen.

[quote name='DoloresOriordan' post='2181731' date='Dec 5 2007, 01:14 ']seherler Antenn de verilish aparan xanim kimdir?[/quote]

Xeyale olmalidir, eger qadinlara aid verilisin aparicisini deyirsizse.

Bilmirem ne ucun mende radio Antenn kesilmisdi, saat 10-dan bir az kecmis yox olub, qarisiqliq idi, bir az var acilib.

Umid edirem forumdaki bu muzakireni ITV nin radiosunda "apariciliq "eden Kazim oxuyur.Onu radioya kim buraxib....ayibdi ozu utanmir efire cixir...danishanda ele bil aqzinda kartof saxliyib....marc..murc.2-cisi mahnilari yarimciq kesir ve savadsizliqini ishe salaraq danishir.Incimesin cox savadsiz ve aqilsiz "radio dj"dir,ses tembri ise pukkee:pukkee:

[quote name='Arzu Veysel' post='2181257' date='Dec 4 2007, 22:19 ']Siz yene de mueyyen kutleye aid olan sheyleri her kese shamil edirsiniz![/quote]

Cox uzr isteyirem amma siz mene birce dene olsun bele misal cekmediniz.ve buna gore fikirlerinizi esassiz sayiram.tesekkur edirem deyerli vaxtinizi (bizde bele verilis var bahali saat veririk) qurban verib dinlediniz.

Bu gun "Qatiq"-da finaldi.Noyabrin en pisini secirik.Axsam saat 20-00-da.

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2183692' date='Dec 5 2007, 14:58 ']Cox uzr isteyirem amma siz mene birce dene olsun bele misal cekmediniz.ve buna gore fikirlerinizi esassiz sayiram.tesekkur edirem deyerli vaxtinizi (bizde bele verilis var bahali saat veririk) qurban verib dinlediniz.

Bu gun "Qatiq"-da finaldi.Noyabrin en pisini secirik.Axsam saat 20-00-da.[/quote]Men fikrimi dedim ve size neyise subut etmek mecburiyyetinde [b]DEYILEM![/b] Nece isteyirsiniz qebul edin, eger bu sizi sakit edecekse, qoy siz deyen olsun, [b]SIZ DEYENDIR[/b]!.. [b]==>[/b] :looool:
Siz ise lucshe gedin qatiqlarinizi secin, size de ele bu [b]y.....r![/b]
[b]P.S.[/b] Movzudan kenara cixmayin ve sadece fikirlerinizi bildirin... Fikriniz yoxdursa... [b]==> ==> ==>[/b]

[quote name='endiqarsia' post='2183673' date='Dec 5 2007, 13:53 ']Umid edirem forumdaki bu muzakireni ITV nin radiosunda "apariciliq "eden Kazim oxuyur.Onu radioya kim buraxib....ayibdi ozu utanmir efire cixir...danishanda ele bil aqzinda kartof saxliyib....marc..murc.2-cisi mahnilari yarimciq kesir ve savadsizliqini ishe salaraq danishir.Incimesin cox savadsiz ve aqilsiz "radio dj"dir,ses tembri ise pukkee:pukkee:[/quote]
Men sizinle tamamile raziyam,siz cox duzgun qeyd etdiniz! Ozude kartof isti kartofdur :looool:

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2180094' date='Dec 4 2007, 17:05 ']Yeri gelmisken Zulfiyye xanim ona verilen sualarin hec birini bilmemisdi.[/quote]
Kimse o GELIZ suallara cava tapib beyem bu gune geder?? :looool:

[b]Arzu Veysel[/b] 316 postunuzda ozuvuzun kim oldugunu yaxshi, dolgun anlatdiz. :huhh:

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2183692' date='Dec 5 2007, 13:58 ']Cox uzr isteyirem amma siz mene birce dene olsun bele misal cekmediniz.ve buna gore fikirlerinizi esassiz sayiram.tesekkur edirem deyerli vaxtinizi ([u][b]bizde bele verilis var bahali saat veririk[/b][/u]) qurban verib dinlediniz.[/quote]
:aappll: Буна дейярляр контекстны реклам.

Йери гялмишкян, илин йекун Гызыл 10-унда З.Ханбабаева оладжаг?

[quote name='Zemka' post='2186177' date='Dec 5 2007, 23:01 '][quote]Yeri gelmisken Zulfiyye xanim ona verilen sualarin hec birini bilmemisdi.[/quote]
Kimse o GELIZ suallara cava tapib beyem bu gune geder?? :looool:
[b][/quote]

Мян чохсунун чавабларына гулаг асмышам, амма Зульфия Ханбабаева аз галды десин ки, 2+2-ни де чавабландыра билмейечейем. Нейи де билмяся исмин hалларыны демяк оларды, бурда рус секторуну да беhане етмяк менче дюз дейил, бейем рус дилиндя падежлярин сайы ейни дейил? Буна бахмайараг hеч гезлямядийимиз мюгеннилерин чаваблары меним тееччюблендирди.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Стали известны подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку
      Стали известны некоторые подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку.
      Как передает xezerxeber.az, случай был зафиксирован около 07:00 по адресу: Сураханский район, поселок Гарачухур, улица Фармана Керимзаде, 67.
      По словам соседей, камень, которым было закрыто отверстие бака с водой, упал внутрь и нанес определенные повреждения. Хозяин дома решил вытащить камень и починить резервуар, но застрял в отверстии. Он находился в таком положении примерно 40 минут.
      На место происшествия незамедлительно прибыли сотрудники Службы спасения особого риска Министерства по чрезвычайным ситуациям. Они вызволили мужчину (1986 г.р.) с помощью специальных инструментов.
      Подробнее - в сюжете:
      13:35
      На горячую линию "112" Министерства по чрезвычайным ситуациям (МЧС) Азербайджана поступила информация о том, что на территории поселка Гарачухур Сураханского района столицы один человек оказался в беспомощном состоянии.
      Об этом сообщили в МЧС.
      На место происшествия незамедлительно были направлены сотрудники Службы спасения особого риска службы.
      При оценке оперативной обстановки выяснилось, что Т.Мамедов (1986 г.р.) проводил ремонтные работы в резервуаре для воды глубиной 2 метра и диаметром 1,5 метра в частном доме и не смог выбраться из него.
      Сотрудники  службы спасли мужчину с помощью спецтехники.
      • 24 replies
    • Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
        • Like
      • 98 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Sad
        • Confused
        • Like
      • 170 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Sad
      • 137 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
        • Like
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• Upvote
      • 241 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
        • Haha
      • 15 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...