Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

_Aries_ Ilə Müsahibə

Sunyata

Recommended Posts

Hörmətli  userlər ,  yenidən "fövqəladə səsvermə"  nəticəsində 

_Aries_     photo-thumb-150008.jpg?_r=1356619615

növbəti müsahibimizdir.    Nisbətən az bir vaxtda Az. Forumda böyük rəğbət və  hörmət qazanmış  userimizdir.  Buyurun , suallarınızı  verin  , Ariesə və sizə  uğurlar arzu edirəm  . 

Aries, istəsəniz ilk postunuzda özünüz barədə  məlumat verin (  məcburi deyil )   .  Hansı suala cavab verib verməməyi özünüz seçirsiniz .  Mövzunu bağlamağı da sizin,   yalnız sizin qərarınızla edəcəyik.  Ya  mövzunun özündə ya mənə LS yazmaqla.  

Ümidvaram ki, bu bir -neçə gündə  vitamin qəbul etmisiniz ))

fd65c34e96cba0d34e5d1fa834cb118c.gif

Edited by Sunyata

• Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Əla!Təklif etdiyim iki userdən biri qalib oldu. Çox şadam! Xeyirli olsun! Suallarımın ilk mövzusu bizi birləşdirən mövzu olacaq əlbəttə ki,

Nə vaxtdan mankunian oldunuz?

Niyə məhz bu klub?

8 may 2013, bu günü necə xatırlayırsız?

Bossun yerində kimi görürdüz?

İmkan varsa MU-nun Sizin üçün ideal ilk 11-liyini yazın.

Təşəkkür!

Hörmətli  userlər ,  yenidən "fövqəladə səsvermə"  nəticəsində 

_Aries_     photo-thumb-150008.jpg?_r=1356619615

növbəti müsahibimizdir.    Nisbətən az bir vaxtda Az. Forumda böyük rəğbət və  hörmət qazanmış  userimizdir.  Buyurun , suallarınızı  verin  , Ariesə və sizə  uğurlar arzu edirəm  . 

Aries, istəsəniz ilk postunuzda özünüz barədə  məlumat verin (  məcburi deyil )   .  Hansı suala cavab verib verməməyi özünüz seçirsiniz .  Mövzunu bağlamağı da sizin,   yalnız sizin qərarınızla edəcəyik.  Ya  mövzunun özündə ya mənə LS yazmaqla.  

Ümidvaram ki, bu bir -neçə gündə  vitamin qəbul etmisiniz ))

fd65c34e96cba0d34e5d1fa834cb118c.gif

Chox sag olun,Sunyata,size ve meni musahib kimi gormek isteyen yuzerlere teshekkur edirem. Calishacam bacardigim qeder suallarinizi cavablandirim.

Ozum haqqinda melumat? Men prostoy vetendasham ©)

Əla!Təklif etdiyim iki userdən biri qalib oldu. Çox şadam! Xeyirli olsun! Suallarımın ilk mövzusu bizi birləşdirən mövzu olacaq əlbəttə ki,

Nə vaxtdan mankunian oldunuz?

Niyə məhz bu klub?

8 may 2013, bu günü necə xatırlayırsız?

Bossun yerində kimi görürdüz?

İmkan varsa MU-nun Sizin üçün ideal ilk 11-liyini yazın.

Təşəkkür!

Ne vaxtdan mankunian oldum? Coxlari Manchester Yunaytede mehz qelebelerinden sonra azarkeshlik edirler. Men ise bu kluba meglubiyyetinden sonra azarkeslik etmeye bashladim. 1997-ci il Chempionlar Ligasinda Borussiya Dortmunda 0-1 hesabi ile meglubiyyetlerden sonra.

Niye bu klub? Cunki bu klub hemishe sona qeder doyushur ve qirmizi reng en sevdiyim rengdir)

8 may 2013-u adi qarshiladim. Cunki men fikirleshirdim ki,Ferqyuson bu il cox guman komandani terk edecek. Yeni buna hazir idim ve menim ucun shok olmadi.

Kimi gormek isterdim? Pep Qvardiola ve ya Yurgen Klopp. Bu meshqciler oyun taktikasi xoshuma gelir. En gormek istemediyim meshqci ise Joze Maurinyo idi.

Ideal 11-lik?

Indiki heyet ucun: De Xea- Rafael,Vidich,Cons,Evra-Nani,Karrik,Fellaini,Yanuzay-Runi-Van Persi

Baxdigim vaxtdan indiyecen: Van Der Sar-Q,Nevill,Stam,Ferdinand,Irvin-Bekhem,Roy Kin,Skoulz,Giqqz-Ronaldo,V.Nistelroy

Aries-ə musahibliyi dövründə uğurlar. İlk sualım belədir:

Qısa zaman ərzındə forumda diqqətləri özünə çəkə bilməsinin səbəbini nədə görürsünüz? Sizcə, hansı amil bunda daha böyük rol oynadı?

Cox sag olun xosh sozlere gore. Duzu forumda diqqetleri ceke bilmek barede melumatim yox idi. Ona gore de uzurlu hesab edin,bu suala cavabim yoxdur.

Aries sizə uğurlar!

Sizin yazilarinizdan həkim və ya bu sahəyə yaxin biri olduğunuz hiss olunur.Hissiyatim məni aldadmir ki?)

Cox sag olun,Konul xanim.

Beli,hissiyatiniz sizi aldatmir) Duzu forumda calishirdim ki,bu hiss olunmasin. Amma nece deyerler xanimlarin gozunden hec ne yayinmir...)

Məni isə ən çox profilindəki avatarı maraqlandırır. Bəlkə də çoxu bilir, amma zəhmət olmasa həmin şəkilin mənasını və niyə məhz onu seçdiyinizi yazın.

Duzu bu shekli menasina gore yox,cox xoshuma geldiyine gore secmishem. Xoshladigim bir cox shey bu shekilde eks olunub...Hem de shekildeki goz menim gozume cox oxsayir)

glaz_v_nebe_240x320.jpg

TEBRIKLER

Cox sag olun)

ARIES _ nikiniz yeqin ki burcunuzle elaqedardi,sehv etmiremki??

Beli,siz de sehv etmirsiniz. Qoch burcu olduguma gore ve latin dilini cox sevdiyime gore bu niki secmishem.

P.S. Forumdaki xanimlarimizin intuisyalarini gordukden sonra fikirleshirem ki,Redyard Kiplinq fikrinde haqli imish:Qadin intuisiyasi kishi eminlyinden daha deqiqdir...)

1.Adeten darixdirici,maragsiz insanlar daha xoshbext heyat sururler,agilli-kamalli,savadli insanlar ise eksine,cox vaxt ozlerinin de etrafinin da heyatini "zehere" cevirirler..Sizce bu ne ile baglidir?

2.Hamlet deyir-"Чтобы быть добрым,я должен быть жесток"!Siz nece fikirleshirsiniz?

Cox sag olun)

Beli,siz de sehv etmirsiniz. Qoch burcu olduguma gore ve latin dilini cox sevdiyime gore bu niki secmishem.

P.S. Forumdaki xanimlarimizin intuisyalarini gordukden sonra fikirleshirem ki,Redyard Kiplinq fikrinde haqli imish:Qadin intuisiyasi kishi eminlyinden daha deqiqdir...)

Я тоже по гороскопу Овен.Yeri gelmishken говорят,что Овны редко заглядывают внутрь себя.sizce duz vurgulanib?? ☺️

1.Adeten darixdirici,maragsiz insanlar daha xoshbext heyat sururler,agilli-kamalli,savadli insanlar ise eksine,cox vaxt ozlerinin de etrafinin da heyatini "zehere" cevirirler..Sizce bu ne ile baglidir?

2.Hamlet deyir-"Чтобы быть добрым,я должен быть жесток"!Siz nece fikirleshirsiniz?

1.Maraqsiz yox melumatsiz deyerdim.  Meselen Azerbaycan ucun bu fikri gotursek melumatsiz insan kimi ucqar dag kendinde yashayan her hansi bir insani prototip kimi goture bilerik. Bu insan televiziyadan,internetden,qezetlerden umumiyyetle informasiya vasitelerinden uzaqdir. Tebii ki,dunyada(hemcinin olkede de) bash veren hadiseler onu maraqlandirmir. Mal-qaranin,qoyunlarin vaxtinda bala vermesi,sudunun,qatiginin olmasi,ushaqlarinin ac qalmamasi,saglam olmagi artiq onun ucun xoshbextlikdir. Bele insanlara xoshbextlk ucun ele de cox shey lazim deyil...

Goturek Azerbaycanda yashayan 2-ci tip savadli,agilli-kamalli insan prototipini. Bu insanlarin kifayet qeder dunyada bash veren hadiselerden melumati var. Bir terefden Iraqda,Suriyada,Efqanistanda qirilan insanlar,Afrika olkelerinde acindan olen korpeler,diger felaketler ve s... Diger terefden ise inkishaf etmish Avropa olkelerindeki insanlarin yashaysh durumu... Bele insanlar her iki halda fikir edirler:1-ci halda insanlarin qirilmasina gore,2-ci halda ise ozlerinin niye bele yashamadiqlari ucun... Yeni insan ne qeder cox informasiyaya malikdirse,bir o qeder de cox analiz edir ve istekleri,heyatdan telebleri artir...

2. Eger sirf "Hamlet" eserine gore sorushursunuzsa, bu eserde Shekspir Hamleti cox humanist bir obraz kimi qeleme verib. O hetta emisi Klavdiyin onun atasinin qatili oldugunu bildikde bele,o vaxtki Danimarka qanunlari da ona intiqam ucun icaze verse bele bir muddet tereddud edir. "Xeyirxah olmaq ucun men qeddar olmaliyam" ifadesi ise edalete nail olmaq ucun Klavdiyi oldurmek anlamina gelir. Yeni ki,o oz humanist fikirlerinden el cekmeli,oz xasiyyetini qeddarlasdirmalidir ki,bu ishi gore bilsin.

Eger bizim cemiyet ucun sorushursnuzsa,bizde daim xeyirxah olsan coxu buna oyreshir ve bunu tebii qebul edirler.Ele fikirleshirler ki,bele de olmalidir. Coxu bashlayir "adamin boynuna minmeye". Amma qeddar insandan hami cekinir. Bele insanin hetta azaciq gulumsemesi bele etrafdakilar terefinden xeyirxahliq kimi qebul olunur)

Я тоже по гороскопу Овен.Yeri gelmishken говорят,что Овны редко заглядывают внутрь себя.sizce duz vurgulanib?? ☺️

Bele deyerdim,daha cox he,neinki yox) Qoc burcunun insanlari her zaman ozlerinin haqli saydiqlari ucun ozlerinin sehv ola bileceklei haqda dushunmurler adeten. Hemcinin cox impulsiv,dinamik burc oldugu ucun,hemishe qabaga can atdiqlari,telesdikleri ucun oz daxili alemleri barede fikirleshmeye vaxt serf etmirler...)

Ne vaxtdan mankunian oldum? Coxlari Manchester Yunaytede mehz qelebelerinden sonra azarkeshlik edirler. Men ise bu kluba meglubiyyetinden sonra azarkeslik etmeye bashladim. 1997-ci il Chempionlar Ligasinda Borussiya Dortmunda 0-1 hesabi ile meglubiyyetlerden sonra.

Niye bu klub? Cunki bu klub hemishe sona qeder doyushur ve qirmizi reng en sevdiyim rengdir)

8 may 2013-u adi qarshiladim. Cunki men fikirleshirdim ki,Ferqyuson bu il cox guman komandani terk edecek. Yeni buna hazir idim ve menim ucun shok olmadi.

Kimi gormek isterdim? Pep Qvardiola ve ya Yurgen Klopp. Bu meshqciler oyun taktikasi xoshuma gelir. En gormek istemediyim meshqci ise Joze Maurinyo idi.

Ideal 11-lik?

Indiki heyet ucun: De Xea- Rafael,Vidich,Cons,Evra-Nani,Karrik,Fellaini,Yanuzay-Runi-Van Persi

Baxdigim vaxtdan indiyecen: Van Der Sar-Q,Nevill,Stam,Ferdinand,Irvin-Bekhem,Roy Kin,Skoulz,Giqqz-Ronaldo,V.Nistelroy

Gözəl cavab! Çox sağ olun!

Keçək digər sahələrə.....

Hobbi anlayışını necə qəbul edirsiz. Hobbiniz varmı və ya olubmu?

Hörmetli  _Aries_, Size müsahibenizde  ve işlerinizde uğurlar! Ümid edirem ki,suallarla Sizi çox incitmeyeceyem.smile.png

Aktiv Breyn-ring iştirakçısı kimi deye bilersiz,o sualları cavablandırmaq asandır,yoxsa müsahibe suallarını? Ve,heyatda sahib olduğunuz en deyerli servet nedir?

Edited by ceylin

Gözəl cavab! Çox sağ olun!

Keçək digər sahələrə.....

Hobbi anlayışını necə qəbul edirsiz. Hobbiniz varmı və ya olubmu?

Siz sag olun)

Hobbim daha cox ushaqliqda olub: shahmat,konstruktor,resm cekmek.

Indi ise bedii kitab oxumaq hobbi sayila bilerse,yalniz budur. Demek olar ki,her gun bedii kitab oxuyuram.

Men ilk olaraq daha cox musiqiyle bagli sorusuram smile.png. Bilmek isterdim, en cox hansi janra ustunluk verirsiniz?

Bir cox janrlar xoshuma gelir: klassik musiqiden tutmush repecen. Amma bir janr secmek lazimsa New age janri en sevdiyim janrdir.

Hörmetli  _Aries_, Size müsahibenizde  ve işlerinizde uğurlar! Ümid edirem ki,suallarla Sizi çox incitmeyeceyem.smile.png

Aktiv Breyn-ring iştirakçısı kimi deye bilersiz,o sualları cavablandırmaq asandır,yoxsa müsahibe suallarını? Ve,heyatda sahib olduğunuz en deyerli servet nedir?

Cox sag olun,Ceylin xanim.

Mence musahibe suallarini cavablandirmaq asandir. Cunki burda cavablar bize melumdur, verilen suallar bize aid olan sheylerden verilir. 

Heyatda sahib oldugum en deyerli servet? Ailem.

Siz sag olun)

Indi ise bedii kitab oxumaq hobbi sayila bilerse,yalniz budur. Demek olar ki,her gun bedii kitab oxuyuram.

Hm, şahmatı deyəsən bütün mankunianlar sevir. Onda yəqin ki, Vüqarın ölümü Sizdə də şok təsiri yaratdı. Allah rəhmət eləsin!

Kitab necə deyərlər hər birimizin default hobbisi olmalıdır. Oxuduğunuz ən gözəl və təsirli kitab varmı ki, Sizə daim həyatda uğur gətirib?

Kitab demişkən bir maraqlı sual, tapa bilərsiz, hal-hazırda hansı kitabı oxuyuram? )))))))))

Hm, şahmatı deyəsən bütün mankunianlar sevir. Onda yəqin ki, Vüqarın ölümü Sizdə də şok təsiri yaratdı. Allah rəhmət eləsin!

Kitab necə deyərlər hər birimizin default hobbisi olmalıdır. Oxuduğunuz ən gözəl və təsirli kitab varmı ki, Sizə daim həyatda uğur gətirib?

Kitab demişkən bir maraqlı sual, tapa bilərsiz, hal-hazırda hansı kitabı oxuyuram? )))))))))

Beli,eshitdim ve cox pis oldum. 2 il idi ki,xeste idi ve Almaniyada bir nece defe emeliyyat olunmusdu beyninden. Allah rehmet elesin. Azerbaycanin Avropa cempionu oldugu cempionatda onun son oyunda qalib gelmesi hele de gozlerimin qabagindadir.

Oxudugum gozel ve tesirli bedii kitablar coxdur.  Amma heyatda uguru bedii yox,ixtisasima aid kitablar getirir.

Yeqin ki,Aleks Ferqyusonun avtobioqrafiyasini oxuyursunuz.

Bir cox janrlar xoshuma gelir: klassik musiqiden tutmush repecen. Amma bir janr secmek lazimsa New age janri en sevdiyim janrdir.

Belə hiss etdim ki, ruhən sakit bir insansınız. Doğrudurmu?

Bir də ki, yersiz bir sual olsa da, bilmək istərdim, Manikunian nə deməkdir? smile.png

Edited by Museyib Elekber

Belə hiss etdim ki, ruhən sakit bir insansınız. Doğrudurmu?

Bir də ki, yersiz bir sual olsa da, bilmək istərdim, Manikunian nə deməkdir? smile.png

Eksine emosional insanam) 

Mankunian Manchester United klubunun uzvlerine ve ya azarkeshlerine deyirler. 

Amma Manchester klubunun cox azarkeshi bu sozun nece yaranmasindan xebersizdirler. Evveller tabloda Manchester United klubunun adi qisa olaraq indiki kimi Man Utd deyil, Manc Uni kimi yazilirdi. Mankunian ifadesi de bele yaranib.

Amma Manchester klubunun cox azarkeshi bu sozun nece yaranmasindan xebersizdirler. Evveller tabloda Manchester United klubunun adi qisa olaraq indiki kimi Man Utd deyil, Manc Uni kimi yazilirdi. Mankunian ifadesi de bele yaranib.

Maraqlı məlumata görə çox sağ olun :)

Men de ele bildim ki, mankunian nese ermeniye aid bir seydi, qinamayin futbol komandalarindan anlayishim 0-ra yaxindi

Siz sag olun)

Uzun muddet tesirinden cixa bilmediyiniz kitab olub?

Bir de oxuyacaginiz kitabi nece secirsiz? Kimse meslehet gorur, yoxsa resenziyalari oxuyursuz, ya da ki, elinize ne kecdi?

Beli,eshitdim ve cox pis oldum. 2 il idi ki,xeste idi ve Almaniyada bir nece defe emeliyyat olunmusdu beyninden. Allah rehmet elesin. Azerbaycanin Avropa cempionu oldugu cempionatda onun son oyunda qalib gelmesi hele de gozlerimin qabagindadir.

Oxudugum gozel ve tesirli bedii kitablar coxdur.  Amma heyatda uguru bedii yox,ixtisasima aid kitablar getirir.

Yeqin ki,Aleks Ferqyusonun avtobioqrafiyasini oxuyursunuz.

Aydındır, təki həmişə uğur gətirsinlər. Sirr deyilsə ixtisasınız?

))))Düzdür.

Men de ele bildim ki, mankunian nese ermeniye aid bir seydi, qinamayin futbol komandalarindan anlayishim 0-ra yaxindi

Aaa.....deməli bizim ikimizin də erməni olduğunu fikirləşirdiz? Bəs nə əcəb bu qədər susurduz...??? ))))))))))

Edited by Nightwatchman

Cox sag olun,Ceylin xanim.

Mence musahibe suallarini cavablandirmaq asandir. Cunki burda cavablar bize melumdur, verilen suallar bize aid olan sheylerden verilir. 

Heyatda sahib oldugum en deyerli servet? Ailem.

Əminəm ki, ailəniz üçün də dəyərli olan Sizsiniz.rroza.gif 

Övladlarınızın tərbiyəsində əməl etdiyiniz “qızıl qayda”nız varsa,bölüşə bilərsiz ve onlar arasında adil olmağa ne dərəcəde nail olursunuz? “Kaş ki” dedikləriniz -etdikləriniz olub,yoxsa etmədikləriniz?

Edited by ceylin

Uzun muddet tesirinden cixa bilmediyiniz kitab olub?

Bir de oxuyacaginiz kitabi nece secirsiz? Kimse meslehet gorur, yoxsa resenziyalari oxuyursuz, ya da ki, elinize ne kecdi?

Men umumiyyetle oxudugum kitablarin tesirinden gec cixiram)

Konkret kitab adi cekmek lazimsa,yeqin ki,en tesirlileri T.Drayzerin"Amerika faciesi", F.Forsaytin "Chaqqal gunu", C.Dimonanin" Arlinqton qebiristanliginda sonuncu" eserlerini deyerdim.

Ve bir de A.Kristinin "Rocer Ekroydun qetli" eseri. Bu kitab mene detektiv janrini sevdirdi ve bundan sonra detektiv janrinin xestesine cevrildim. Demek olar ki,butun meshur detektiv yazicilarinin eserlerini oxumusham. Amma menim ucun bu eser detektiv janrinin zirvesi olaraq qalir...

Ushaq vaxti elime hansi ktab kecirdi oxuyurdum,kitab tapmayanda oxuduqlarimi tekrar oxuyurdum) Indi ise adeten meshur  klassiklerin hele oxumadigim eserlerinin tapib oxuyuram adeten. Mesehetlere o qeder onem vermirem. Cunki son iller dunyada meshur olan ve haminin agiz dolusu teriflediyi P. Koelyo, Umberto Eko, Xalid Xosseyni, Stiq Larson ve s.kimi yazicilarin eserleri mende ele bir guclu tesir buraxmadi.

Əminəm ki, ailəniz üçün də dəyərli olan Sizsiniz.rroza.gif 

Övladlarınızın tərbiyəsində əməl etdiyiniz “qızıl qayda”nız varsa,bölüşə bilərsiz ve onlar arasında adil olmağa ne dərəcəde nail olursunuz? “Kaş ki” dedikləriniz -etdikləriniz olub,yoxsa etmədikləriniz?

Cox sag olun,Ceylin xanim. Minnetdaram xosh sozlere gorerroza.gif

Duzu ovladim hele cox kicik olduguna gore hele ki, qizil qaydadan ve terbiyeden sohbet etmek ucun tecrubem yoxdur) Inshallah vaxti catanda bolusherem sizlerle)

Kash ki,dediklerim yeqin ki,etmediklerim olub. Cox nadir hallarda mehz etdiyim hereketlere gore peshmanciliq cekmishem...

Aaa.....deməli bizim ikimizin də erməni olduğunu fikirləşirdiz? Bəs nə əcəb bu qədər susurduz...??? ))))))))))

Sizin yox Ariesin)) cunki, userlerle musahibede yazmisdizki, manukunyan oldugu ucun ona ses verirsiz, coxlu sualariniz var. Men de fikirlesdim ki, yeqin o, usaqligi bakida kecen baki ermenisidir. ))))

Cox sag olun) Size de islerinizde ugurlar arzu edirem. 

Sirr deyil,hekimem.

Həkim olduğunuzu Könül xanımın köməyi ilə bildik...)))))Mən ixtisası soruşdum, yəni hansı həkim, amma sirrdirsə cavab verməyin.

Sizin yox Ariesin)) cunki, userlerle musahibede yazmisdizki, manukunyan oldugu ucun ona ses verirsiz, coxlu sualariniz var. Men de fikirlesdim ki, yeqin o, usaqligi bakida kecen baki ermenisidir. ))))

Hm, aydındır. Mankunian olmağımız bizi birləşdirən yeganə vasitədir, ona görə müsahibəni istəyirdim. Amma bunun belə təəssürat doğuracağını gözləmirdim. Yəqin Sizi -an şəkilçisi çaşdırıb....)))))

Cox sag olun,Ceylin xanim. Minnetdaram xosh sozlere gore:rroza:

Duzu ovladim hele cox kicik olduguna gore hele ki, qizil qaydadan ve terbiyeden sohbet etmek ucun tecrubem yoxdur) Inshallah vaxti catanda bolusherem sizlerle)

Kash ki,dediklerim yeqin ki,etmediklerim olub. Cox nadir hallarda mehz etdiyim hereketlere gore peshmanciliq cekmishem...

Aa demeli kichikdir, daha tecrubeli olduguma gore "qayda"lari men bolusherem:) salamat boyusun!

Bele basha dushdum ki, daim oz uzerinizde ishleyen hekimlerdensiniz,biliyinizi tekmilleshdirmek, yenilikleri izlemek artiq Sizin heyat terzinize chevrilib.Umid edirem ki, savadsiz hekimlerin choxaldigi cemiyyetimizde, onlara inamin azaldigi bu dovrde sayenizdeki hekimlerin neticesinde bu baryer ashilacaq...

Mankunyan yox mankunian) Lap yan olsa da,demeli D'Artanyan,Iohann Sebastyan Bax da ermenidir?)

Doktor, sehiyyemiz niye bu seviyyededi, niye hekimlerimizin ekseriyyeti savadsizdi,? Niye ovladimiz ve ya yaxinimiz xestelenende yaxsi hekim axtarishina cixiriq?

Deveden sorushurlar ki,boynun niye eyridir? Cavab verir ki,haram duzdur ki..?

Indi bizim guya butun sahelerimiz inkishaf edib,tek tibbimiz geri qalir? Her bir sahede ixtisasli kadrlar ve keyfiyyetli xidmet catishmazligi movcuddur. Tibb de istisna deyil.

Amma camaatin da tibbden shikayet etmeye haqqi var. Cunki bunun icinde olan bir shexs kimi cox biyabirciliqlarin shahidi oluram. Dogudan da utandiricidir...

Həkim olduğunuzu Könül xanımın köməyi ilə bildik...)))))Mən ixtisası soruşdum, yəni hansı həkim, amma sirrdirsə cavab verməyin.

Azerbaycan nagillarindaki bir ifade yadima dushdu: Allahdan gizli deyil,sizden ne gizledim...)

Ixtisas: Nevroloq,iqloterapevt.

Azerbaycan nagillarindaki bir ifade yadima dushdu: Allahdan gizli deyil,sizden ne gizledim...)

Ixtisas: Nevroloq,iqloterapevt.

Desəm bunu hiss etmişdim inanmayacaqsiz))Siz mənə yuxusuzluqdan əziyyət çəkdiyimdə yoqa ilə məşğul olmaqi məsləhət verəndə nəisə hiss etmişdim.))Sadəcə bunun hansi sahə olduğunu bilmirdim.))

Telepatiyamin gücünə inanin)))Düzü özüm belə şeylə inanmasam da))

Edited by Kenul2012