Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

Zemka bide ki Ceyran cixmadi Ceyranin torbasini tikdiler,nece ki oz oz ishcilerinini torbasini tikirdi,nece deyerler ozgesine guyu gazdi amma son neticede ozu dushdu.Sonra ishden uzaglashdirdilar,bir muddet sonra ise geydirme 1-2 proyekte devet etdiler,amma daxili helede gaynayirdi "Qonaglig"-in heyyetinin yeri ucun.bir muddet sonra ise "Qonaqlig"-in produsseri olan Nadirenin yerine teyin etdiler,nedi -nedi onu o sozune ki men Gulnaresiz ishleye bilmerem.Guya bele cox Gulnare yaziga komek eden olubdu.Neyse bir sozler hec bir meneviyyata sahib olmayan shirketi yani uste goydu.Indide AZTV-de ish axtarishindayiydi,oda alinmadi cun ki shirket bildi bu barewde hemde Gulu beyi ishden uzaglashdirdilar.Neyse onun ucun bu geder vaxt ayirmagda deymez.

• Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Cox heyif, Zakir daha cox xo$uma gelirdi. Hemde, bu subyektiv fikrimdi, cox pis gorunur, xanim oturub, ki$i ise qabaginda yemek bi$irir, o da oz novbesinde ona irad tutur... Duzdur, bele verili$lere az baxiram (Gul$en xanimdan sonra), amma Zakiri beyenirdim. Her halda, ona i$lerinde ugurlar!

Bir daha her birinizi xosh gorduk.
Gisaca olarag suallara cavab vermek isterdim.

Y.K. cox sag olun ki bele deyerlendirirsiz menim apariciligimi.Eslinde artig yekexanalag cixmasin amma dordanda bu kimi suallar ve menim Guladan yaxshi parmagimi hami soyleyir,baxmayarag ki Gulnarenin TV apariciligi gabiliyyeti kifayete gederdi,amma oda razilashar ki o bu verlishlik deyil idi.Neyse,artig gecdi,amma her halda men bu verlishin mohurunu goydum ve bu verlish menim tegdimatimda kifayet geder ugur gazandi.Amma her halda men Gulnareyede ugurlar arzu edirem.

Azeri-N.Geyd edim ki men hal-hazirda Azerbaycan Dovlet Televiziyasinda calishiram ve bu yaxinlarda fasile verdiyim apariciligima yeneden dava deyecem.Amma buna gisa bir vaxt teleb olunur.Efire cixmazdan once xeberdar edecem gozleyen tamashacilari.

QUEER.Eslinde ANS-den cixdigdan sonra Xezerin rehberliyi meni devet etdi,sadece olarag proyektleri hele gelen ilden start verildiyi ucun menim orda ishim uzanmali olacagdi,mende buna razilig vermediyim ucun orani terk etdim.Ve orda meni gorenler haklidirlar men hec danmiramda.

Bestolkovaya_Dama.Sposibo Fidan.Ya toje rad i xocu vse rasskazat i postavit vse tocki nad i.Potomu wto smotru zdes dela ne ladno.No ya obeshayu wto vse rasskaju i pust zdes sidyashiyu znayut kto cem zanimayetsa.I uverayu wto vse budet obyektivno i nikakix pishnostey.

krasav4ik30.Men sizi tanimasamda amma men yenede geyd edirem ki her sheyi duz demeyi ustun tuturam ve meni taniyanlar bilirler ki hemishe sozu uze demeyi xoshlayiram ve bunun ucunde hec vaxt cekinmirem.Krasav4ik30 Bestolkovaya_Dava hal hazirda shirketin ishcisidi,ve onun Ceyranin terefini saxlamag ve yaxud Refigesi olub olmadigini deye bilmerem.Amma onuda basha dushmek olar.

Her birinize teshekkur edirem,ve suallarinizada cavab vermeye haziram.
Amma ishden cixmagim barede ve "Qonaqlig" barede butun informasiyani bir az sonra etrafli yenede yazacam,gozleyin.Helelik ise salamat galin.

Yalandunya2.Bilirsiz eslinde insani ozunden yaxshi hec kes taniya bilmez.Amma mende isterdim ki oda bu muzakirelere goshularag butun her sheye aydinlatma getirsin.Eslinde men yazdiglarim nogte vergulune kimi o geder duzdur ki hec onun mudxileside menasiz bir format olardi.Amma deyim ki bu yazilanlari bir muddet once Ceyran oxuyub ve reaksiyayi bir menali olmayib:Bunu yazani men taniyiram,kimdise ishi gucu olmayan avaralardi.
Amma hormetli Ceyran xanim,eslinde burda yazilanlar realligdi,o reallig ki kimlerese aci getiri.Mende butun bulara bigane gala bilmediyim ucun,gerara geldim ki ozum gatilim ve her sheye aydinlig getirim ve getirecemde.O ki galdi onun netice cixarmagina inandiriram ki cetin o bu ishin ohdesinden gele.
Vessalam.Gorushmek umudiyle.
P.S.
O ki gladi menim guya ki "muxbir" nikiyle foruma daxil olmagima,hormetli ANS-ciler ve forumda ANS-i temsil edenler(yegin kimlere unvanlandi olar oz paylarini goturduler)men hemin muxbirle sohbet etdim,ve mene and verdiki ne bade sesini cixarasan.Hemin"muxbir" nikini dashiyan hal hazirda ANS-de calishir ve oldugca yuksek vezifede,odur ki gozunuzu acin yaxshi baxin etrafiniza,axi siz realligi seven insanlarsiniz.Odur ki haydi ANS-i temsil edenler,axtarish vaxtidi...

[b]2 Zakir_M[/b]
Salam ay ZAKIR, netersen qaqa? Meni yeqin ki tanidin, Vuqar kecmis ANS-ci..Cox shad oldum seni burda gormeyime..Seni AZTV-deki yeni ishin munasibetile tebrik edirem ve ugurlar arzu edirem. Sen buna layiqsen ve bilirsen ki, xetrini nece cox iteyirem..Yaxshi ki, 1 cox meselelere aydinliq getirdin, yoxsa "muxbir"i burda ZAKIR elemisdiler..Amma mene cox maraqli geldi, goren kimidi o? Amma men ilk gunden ona dedim ki, sen ANS-de isleyirsen.. :morqqqq::sluxii:
O ki, qaldi "QONAQLIQ" verilisine, qardas :morqqqq: uzune demek olmasin, o verilisin 1 aparicisi olub o da SEN..Vessalam, basqa aparici tanimiram..Yaxshi olardi o verilishi baglasinlar..
Ne ise, ozune yaxshi bax..Inshaallah qismet olar gorusherik..

[b]Закир[/b], рада вас здесь видеть. Но сожалею что вы ушли с АНС, а главное с "Гонаглыга" :( Гюльнар может не плохая ведущая, но эту передачу мы уже привыкли видеть с вами :unsure: Мне не нравится то что сейчас в передаче, как и во многих других передачах сделали СМС голосование :rolleyes: Ради того чтоб лишний раз с людей деньги содрать и здесь уже такое сделали etimtekuldu
Закир, вы вернетесь на АНС и на свою передачу или...? :huh:

produser-v.Salam gardash,necesen?Vugar hegigetende burda bash verenler dordanda meni bu movzuya bigane galmamagima getirib cixartdi.Mende eshidirdim ki "muxbir" sen deme menim xeberim olmadan Zakir-imish.Amma menim etrafimda olan insanlar bilirdiler ki men nece eziyyet cekirdim bura daxil olmag ucun,forumda oturan ushaglarda xaiw edirdim ki menide geydiyyatdan kecirin.Neyse bu kecmishde galdi,hal-hazirda men burdayam,ve hec bir gorxum olmadanda oz adimla yazmagida ustun tuturam.Vugarla biz hegigetende bir muddet ciyin ciyine seher efirinde ishlemishik,ve Vugarda oz ishinin bacaricisidi.Mende seni burda gormeyime cox shad oldum.Birde Vugar,cox sag ol ki bele giymetlendirisen menim apariciligimi,eslinde bu verlish hegigetende oz maragini itirdi,teesuf,biz yeni ki verlishin yaradici heyyeti bu verlishi elinden tutub yukseklere galdirdig,amma ne teesuf ki o yukseklikden birden bire ashagi endi.Neyse,bunu indi ANS-de yaxshi anlayirlar,hetda mene yeniden gayitmagida meslehet gorduler,amma menim fikrim bir menali oldu.Yox.Vessalam.
Vugar senede ishlerinde ugurlar,ozunden mugaet ol.Gorushmek umudiyle salamat gal.

Masyusya.Здраствуйте.Приятно слышать такие слова от зрителей.Я то же свами согласен что передача не та что была раньше.В передаче очень много минусов,но как говориться это не мне решать.Дай бог у меня и на АЗТВ будет передача и зрители которые привыкли видеть меня увидят снова.Я рад тому что у меня есть такие зрители как вы!
Но насчет того что я вернусь на АНС или нет?Решение уже принято.НЕТ,НЕТ и НЕТ.
"Но как говорится никогда не говори никогда".Человек предпологает,а Бог распологает.
Спосибо вам и всего хорошего! :)

Zakir Kisi adamsan!
O ki qaldi verilise...Men umumiyyetle bele proyektleri anlamiram.belkede anlamaq istemirem...Kimse yemek bisirmek yarisi kecirecek ve men buna baxanda ne hissler kecirecem?Men telkif edirem ki..
Teklif:Bele yarisma evlere getmekle olmasin istirakcilar ucun bir mekanda yigishsin.vaxt verilsin.meselen :pomidoru dogramaq,sogan soymaq,dolma bukmek,eti cekmek,yagi qizdirib,dovgani bulamaq.kim daha tez ve duzgun elese mukafata sahib cixir.Bu zaman drive ve show olur.
SMS meselesine geldikde...Bunun da yolu var...insanlar oz ozune ses verir bu gun kimi aydindi...Qoy oz adini gonderenler istirak etsinler...daha sonra super finla kecirende sms ses verme olsun.Kimin simkarti coxdur o da qalibdi.

Burda ne varki?

Dj Tural Yusif,cox sagol brat.Men bir daha geyd edim ki bu verlishi hami seve bilmez ve seninde verlishi beyenmemeyini men lap yaxshi basha dushurem.Odur ki seninde tekliflerini artig men yox senin daha dogrusu ANS-cilerinin netice cixarmalidilar.Senede ugurlar.

Axshaminiz xeyir.Hormetli forum ishtirakcilar sabah "Qonaglig"barede menim vaxtimda bash verenler barede novbeti aciglamalar olacag.Odur ki gozleyin.Eger suallariniz varsa beri bashdan verin ki sabah yeri gelmishkende cavablandira bilim.Salamat galin.

[quote name='Zakir_M' post='1999993' date='Oct 24 2007, 18:47 ']Axshaminiz xeyir.Hormetli forum ishtirakcilar sabah "Qonaglig"barede menim vaxtimda bash verenler barede novbeti aciglamalar olacag.Odur ki gozleyin.Eger suallariniz varsa beri bashdan verin ki sabah yeri gelmishkende cavablandira bilim.Salamat galin.[/quote]
Seher tezden kompu achdim ki, Zakir, senden shok achiqlamalar oxuyum! Olacaq?

...Oxumag isteyenler ucun evveli 3 sehifededi.Belelikle Mahmudova helede oz ishlerini davam etdirirdi.Ve deyim ki onun en boyuk menfi ceheti onun oz ishcilerinin arxasinda dura bimemesidi,yeni ki o oz ishcisinin gedrini bilmir.Onun ucun yalniz ozunu goze soxmag ve ruslar demishken yabidalig etmek,yeniki ozunu sudan guru cixarmag ucun digerlerinin suya salmag meselesi.Bir muddet kecdi,men hele efire gayitmazdan once xanim Mahmudova Tahir adli aparicinida evez etmek isteyirdi,eger yadinizdadirsa hetda Maestro Ceyhun,Goycek Fatime,Arzu Rzayev,Rufet Axundov ve Natavan Hebibi olan heftede aparici verlishin sonlugunu vura bilmediyinden yazig Fatya ozu verlishi baglamali oldu,buda butun yaradici heyyeti ayaga galdirdiki bele ozbashinaligda olmaz,guya bundan gezeblenen Mahmudovada yeni axtarisha cixdi ve onu evez etmek ucun xanim Mahmudova yalniz bu rolda Cingiz Ehmedovu gorduyunu yetkinlikle soylemekde idi.Hele onuda deyim ki mene soylediler ki Tahir cox professional aparicidi.Amma hemin heftenin cekilishleri bashlayan dovurde xanim Mahmudova mene yaxinlashrag:"Zakir sende onunla get cekilishlere ve ona basha sal neylemek lazimdi,sehvleride olsa duzelt".Eslinde bu hadise mene o geder gulush getirdiki ve hemin yerdece mende cavab olarag men ondan pisemse onda men ona ne oyretmeliyem ki?Neyse Tahirinde torbasini tikildi. Ardinca Shexsen menim ozum zng etdim Cingize oda raziligini hec fikirleshmeden verdi.Amma ele hemin gun zng ederek,menim tamashalarim bashlasa men yalniz cekilishlerde gunorta 1-e kimi olmaliyam.Amma yeri gelmishken deyim ki "Qonaglig"-in cekilishi seher saat 10-da bashlayib axshamda saat 9-da zorla biz yekunlashdirirdig.Neyse bu tamashaci ucun maragsiz ola biler,ve tamashaci yalniz hazir materiali efirde gormelidi.Hecne alinmadi ve meni idmancilar heftesiyle apariciligima davam etdim.Bir nece hefte kecdi,ve meni ve aradici heyyeti xanim Mahmudova yanina cagirarag,bir mesele var onu muzakire etmeliyik soyledi.Mahmudovanin nitgine indi Diggetle gulag asin"Ushaglar men eshitmishme ki sizin verlishde ishtirakcilari pulla secirler,ve mene bunu deyen adam cox etibarli adamdi.Hemin adam hec bizim shirketde ishlemir,amma ona inanmaya bilmerem.Bilin ki bu sozler tesdiglenerse sizin hec birinizi men shexsen bu verlishde saxlamayaca."Mende cavab olarag soyledim ki "Eger biz rushvet gotururukse demek onda getirib seninle bolushdurmeliyik.Yox kiminse buna shubhesi varsa onda kim deyibse onu gelsin men onunla cekilishede gedim.En azindan Ceyran xanim siz ozunuzde gorursunuz ki biz nece cetinlikle adam tapirig bu verlish ucun".Neyse mende ona bele cavablar vererek onun agzini yumdum,ve ishime davam etdim.
Neyse hele davami var...ardini yene bir muddet sonra yazacam.Indi ise yene telesirem.Salamat galin.Gorushmek umudiyle.

ZAKIR BIZ BIR YERDE ISHLEMISHIK VE SENIN XETRINI COX ISTIYIYIREM DE.AMMA BEZI ACIQLAMALARINDA SENINLE RAZILASHMIRAM.SEN COX GOZEL BILIRSEN KI,NE CEYRAN MAHMUDOVANIN pukkee: NE DE NAZILE BABAYEVANIN pukkee: KIMISE ISHDEN VE YA EFIRDEN UZAQLASHDIRMAQ SELAHIYYETI YOX IDI.SEN DE COX GOZEL BILIRSEN KI,CEYRAN KIMI NAZILE DE ISHCILER ARASINDA AYRISECKILIK YARADIB.OLA BILSIN KI,AZTV DE NAZILENIN YANINDA CALISHIRSAN DEYE ONU MUDAFIE EDIRSEN AMMA BU O DEMAK DEYILKI KIMISE EZMEK UCUN BASHQA BIRISINI YUXARILARA QALDIRMAQ LAZIMDIR.ADLARINI CEKDIYIN HER IKI" PRODUSER" DEPARTAMENTI YANI USTE QOYDULAR.BIRI BASHLADI DIGERI DAVAM ETDIRDI.O KI QALDI SENIN EFIRDEN UZAQLASHDIRIB EVEZINE TAHIRI VE YA CINGIZI CIXARTMAQLARINA BU QERARI REHBERLIK VERIB VE EGER XATIRINDEDISE HETTA BU BAREDE SENE REHBERLIKDEN XEBERDARLIQ DA OLUNMUSHDU.SENIN EN BOYUK SEHVIN GULNARANI QONAQLIQA APARICI QOYANDA SENIN ONUN PRODUSERI KIMI ISHLEMEYE RAZILIQ VERMEYIN OLDU.VE BIR XEYLI VAXTDA CALISHDIN!!!!BUNU SENE YARASHDIRMADIM.NE ISE BUNDAN SONRAKI FEALIYYETINDE SENE UQURLAR ARZULAYIRAM QIYMETINI BIL!YADINDA SAXLA KI,INSANI OZUNE VERDIYI QEDER DEYERLENDIRIRLER!

[color="#FF0000"]КРИК 10%[/color]

[color="#000000"][b]Papatya1.[/b]Once sizi tanimadigimi geyd edim.Amma her halda eger menimle ishlemizsinizse demek menimde size garshi mutleg hormetim olmalidi.Bele munasibetiniz ucunde cox sag olun.Men bir daha geyd edirem ki men Babayevadan once ishe gebul olunmusham ve Babayeva ishe geldikden sonra bir cox ishler deyishildi,ve en azindan Babayevanin ishcilerine olan munasibeti en azindan ishcilerinin adindan cixish etmeyi neyin ki menim o cumledende bir cox ishcilerinin ureyince idi.O ki galdi onun ishcileri arasinda olan shexsi munasibetlere,onuda basha dushmek lazimdi ki bir nefer haminin xoshuna gele bilmez,ve hamida bir neferin ureyince ola bilmez,biz gizil,brilliant deyilik ki hami bizi opub ureyinin bashina goysun.Duzdu ele menimde vaxtimda Babayevanin konkret olarag bir iki nefer var idiki olardan xoshu gelmirdi,amma Mahmudova ele bir insan oldu ki o hamidan razi ola bilerdi amma hami ondan narazi idi.Adi menim cekilishde olan problemlerimi men onunla hell etmeli olsamda gelib deyende deyirdiki Ya nemogu nicego skazat gedin ozunuz hell edin.Axi buda fakti.Men burda hec kesi pislemek ve yaxud dag bashinda oturtmaga calishmiram,sadece olarag forumda ve Qoanqliq hakgda yazilanlara konkret olarag verlishin birinci uzu olarag aciglamalar getirirem ki her bir shubhelere son goyulsun,ve nelerin bash verdiyinden tamashacida bixeber galmasin.Cun ki vaxti ilede menim ozumde tamashaci olmusham ve mene bir cox faktlar garanlig galirdi.
O ki galdi menim Babayevanin yaninda ishlemeyime men hec bunu danmiramda,nezere almag lazimdi ki men pis ishci olseydim Babayeva meni heyatinda cagirmazdi,en azindan ona gore ki Babayevanin xesiyyetine beled olan insan kimi deyim ki Babayeva hec kesden kimese gore soz goturmeyi hec xoshlamir.
P.S.bash produsser ANS-de rehberlikden sonra ikinci uzdu,hansi ki gerarlari teyin edib,rehberliyin yaninda tesdigledirler.Bide ki nece ola bilir ki Babayeva meni vaxti ile ANS-in seher efirine cixmagimda cox yardimci olur,ve bu kimi bir cox ishler,amma Mahmudova menim efirden uzaglashmagima yardimci ola bilmez ki?Bir sheyide deyim ki siz duz geyd etdiz ki menim en azindan seviyyeme uygun olmadi ki men 1 ayi onu produsseri ishledim,amma hec ozumu alcalmishda saymadim,en azindan shirket daxili ishleri gordum,yazig Nadire kimi Gulanin dalinca getmedim,ve shertimde ele olmushdu ki men verlishin yalniz muellifi kimi shirket daxili ishler gore bilerdim.Birde ki men havayidan 1 ayin maashini ve mezuniyyet pulumuda alib yay istirahetimi cox gozel kecirtdim.Yenede onlar itirdiler men yox.Kimin evveli kimin axiri,indi men ANS-den aldigim maashin 2 gatini burdan aliram,amma xanim Mahmudova helede TV-de ish axtarishindadi.

Назиля ханым да, Джейран ханым да ишлярини билян, агыллы вя мядяни ханымларды.
Хяр икиси иля дя ишлямишям, яла мунасибятим вар.
Не знаю что правда, а что нет - но, все это оффтоп.
Пишите о передаче, а не об отношениях работников.

[b]Ещё 1 такого типа пост - забаним без предупреждения [/b]

bir defe (bilmirem adini)bir qiz idi ansden kucede yaxinlasdi bize (mehle usaglarina) sorusduki Qonaglig verlisine 5 gun dalbadal cekeceyik, isteyirsiz??? ozude pulsuzdu, rusvet istemirik. men hec bilmirdimki tvye cekilmek bele olur.bu verlis tamam olub baglansa yaxsidir,Gulnare Xonca verlisinden sonra dissiz adamlarin yaninda solmus gorunur, elebil (uzr isteyirem) gucnen dartib-aparillar onu evlere. birdeki, biraz birteher alinir eee erli qadin ev-ev gezir ki, nedi-nedi verlis cekirik.Ne bilim Zakirle daha maragliydi,imkan verirdiki qonaglik his olunsun, aparici olsada verlisin evvelinde ve axrinda cixirdi, ama Gulnare televizorda olmag ucun stolun etrafinda yarimsaat oturur. oturmasa maragsiz olar, cunki qonaglig edenler ecaib-qeraib adamlardi. goresen olari hardan tapiblar, kuceden????? verlis pustoylasib

Her vaxtiniz xeyir.Belelikle AZTV-de ki ishime start verdim.Bu gun axsham saat 23:45-de Azerbaycan Dovlet Televiziyasinin efirinde Shou Biznes ve Medeniyyetle bagli "Xeber Var" adli yeni proyekt start goturecek.Verlishin aparicisi Sebine Teymurovadi,yaradici heyyet ise Sevda,Shahin,Ramin,Cemile,Xoshgedem ve men Zakir.\
P.S.
Bir sheyide geyd etmek isterdim ki galmagali gozleyenler baxmaya biler,cun ki bu verlish sirf medeniyyetle bagli bir proyektdi.

[quote name='Zakir_M' post='2001764' date='Oct 25 2007, 10:32 ']Onun ucun yalniz ozunu goze soxmag ve ruslar demishken yabidalig etmek,yeniki ozunu sudan guru cixarmag ucun digerlerinin suya salmag meselesi.[/quote]
Ябеда - Донос, жалоба в письменном виде.

Чох узр истейирем амма Сизин кечмиш иш йолдашларыныз бареде форумда яздыгларыныз эле эсил ябедалыгдыр

Omer.Bilirsiz sozun duzunu danishmag sizin ucun yabedaligdirsa onda hec vaxt duz danishmayin.Meslehet kimide gebul ede bilersiniz.Basha dushurem sozun duzunu deyende konkret olarag bir terevezin eyri yetishmesine getirib cixarir,buda bezilerin xoshuna gelmeye biler,normal haldi.

Закир, садаладыгларынз адамларын хеч бирини танымырам. Верлише де 1 дефе бахмышам. Бурда йаздыгым да Сизин йаздыгыныздан ирели гялди, ничего личного

[quote name='Zakir_M' post='2011940' date='Oct 27 2007, 12:11 ']Cox hormetli Omer.Ya toje licnogo ne imel vvidu.Prosto nado porabotat na ANS i uvidet wto tam tvoritsa.Vot i vse.Udaci vam i vsego xoroshego.Sposibo wto viskazivete svoe mneniye.[/quote]

Tam raziyam Zakirle! :aappll::aappll::aappll:

Закир. я не исключаю, что там атмосфера не из лучших, я там не был поэтому ничего сказать не могу. Я как посторонний человек читаю то, что Вы пишите и просто хотел донести до Вашего сведения, что называя кого-то ябедой сами совсем не заметили, что и написанное Вами о них вполне можно назвать ябедничеством.
И Вам удачи.

yalandunya2
Cox sag olun ki menimle razilashirsiniz.Men bir daha geyd edirem ki men bu movzuya toxunmagimin sebebi hecde kiminse yalaninin acmag ve yaxud dalinca danishmag kimi gorunmesin,sadece olarag olanlari tefferuatiyla size catdirmagdi.Vessalam.

Millet deyesen verlishe adam tapmag yeni heyyet ucun mushkul meseleye cevrilib,artig ANS-in oz ishcileri proyektin ishtirakcilari olacagalar.Indi ANS-in bezi aparicilari bir birinin evine gonag gedib,bir birilerini gonag gebul edecekler. :looool::looool::looool: deyesen bu gedishle verlish baglanacag.her halda ugurlar.en azindan siz tamashacilarada maragli olar,efirde gorduklerinin evlerinide gormek. :morqqqq:

[quote name='Zakir_M' post='2029611' date='Oct 31 2007, 22:16 ']Millet deyesen verlishe adam tapmag yeni heyyet ucun mushkul meseleye cevrilib,artig ANS-in oz ishcileri proyektin ishtirakcilari olacagalar.Indi ANS-in bezi aparicilari bir birinin evine gonag gedib,bir birilerini gonag gebul edecekler. :looool::looool::looool: deyesen bu gedishle verlish baglanacag.her halda ugurlar.en azindan siz tamashacilarada maragli olar,efirde gorduklerinin evlerinide gormek. :morqqqq:[/quote]

Belke Qonaqliq verilishine gore nehayet ANS-chiler birleshe biler? Onlarin bir birine bal vermesi ve bununla bele esl ich uzlerinin uze chixmasi maraqli olar.

[b]Закир[/b], спасибо за ответ gizildish
Удачи вам в новом проекте :) Надеюсь сообщите нам как только создадите свой новый проект :morqqqq:

[quote name='Zakir_M' post='2029611' date='Oct 31 2007, 22:16 ']Millet deyesen verlishe adam tapmag yeni heyyet ucun mushkul meseleye cevrilib,[b]artig ANS-in oz ishcileri proyektin ishtirakcilari olacagalar.Indi ANS-in bezi aparicilari bir birinin evine gonag gedib,bir birilerini gonag gebul edecekler[/b]. :looool::looool::looool: deyesen bu gedishle verlish baglanacag.her halda ugurlar.en azindan siz tamashacilarada maragli olar,efirde gorduklerinin evlerinide gormek. :morqqqq:[/quote]

А когда это будет???? Мне интересно было бы посмотреть :morqqqq:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку появятся десятки новых автобусных остановок
      В Баку планируется установить 86 остановочных павильонов.
      Об этом сообщает пресс-служба Азербайджанского агентства наземного транспорта (AYNA) при Министерстве цифрового развития и транспорта.
      «Продолжается установка и реконструкция остановочных павильонов в столице. С учетом состояния дорожной инфраструктуры в Баку устанавливаются павильоны для широких и узких тротуаров», - говорится в информации.

https://media.az/society/v-baku-poyavyatsya-desyatki-novyh-avtobusnyh-ostanovok
        • Like
      • 11 replies
    • Известный актер Талех Юзбеков прижег лоб жены сигаретой
      Известный азербайджанский актер Талех Юзбеков прижег сигаретой лоб жены.
      Об этом сообщила сама супруга артиста, блогер Хатира Юзбекова.
      Она показала след от ожога на лбу своим подписчикам в Instagram.
      "Да, муж прижег мне лоб сигаретой", - сказала она.
      Хатира Юзбекова не предоставила подробной информации о случившемся.
      Отметим, что у Талеха и Хатиры Юзбековых двое детей.  https://www.instagram.com/reel/C6Va1qjuNjZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fec0e9dd-befb-44ea-ab5e-6e57f827531b   https://ru.oxu.az/society/865516  https://ru.baku.ws/video/193254  
      .
        • Facepalm
        • Confused
      • 33 replies
    • Стали известны подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку
      Стали известны некоторые подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку.
      Как передает xezerxeber.az, случай был зафиксирован около 07:00 по адресу: Сураханский район, поселок Гарачухур, улица Фармана Керимзаде, 67.
      По словам соседей, камень, которым было закрыто отверстие бака с водой, упал внутрь и нанес определенные повреждения. Хозяин дома решил вытащить камень и починить резервуар, но застрял в отверстии. Он находился в таком положении примерно 40 минут.
      На место происшествия незамедлительно прибыли сотрудники Службы спасения особого риска Министерства по чрезвычайным ситуациям. Они вызволили мужчину (1986 г.р.) с помощью специальных инструментов.
      Подробнее - в сюжете:
      13:35
      На горячую линию "112" Министерства по чрезвычайным ситуациям (МЧС) Азербайджана поступила информация о том, что на территории поселка Гарачухур Сураханского района столицы один человек оказался в беспомощном состоянии.
      Об этом сообщили в МЧС.
      На место происшествия незамедлительно были направлены сотрудники Службы спасения особого риска службы.
      При оценке оперативной обстановки выяснилось, что Т.Мамедов (1986 г.р.) проводил ремонтные работы в резервуаре для воды глубиной 2 метра и диаметром 1,5 метра в частном доме и не смог выбраться из него.
      Сотрудники  службы спасли мужчину с помощью спецтехники.
        • Sad
        • Haha
      • 80 replies
    • Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
        • Like
      • 113 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Sad
        • Confused
      • 170 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• 137 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• Upvote
        • Like
      • 241 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...