Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

• Replies 600
  • Created
  • Last Reply

[quote name='KAZIM' post='2970842' date='May 27 2008, 22:26 ']Aparici ozunden sms bu cur oxuya biler-Sms gelmir ve efirde bosluq yaranmasin deye..[/quote]

Kazim sen cani her gece ozunnen ne qeder sms oxuyursan B)

[quote name='Jelezo' post='2966592' date='May 27 2008, 07:35 ']Axir ki Ictimai radionun gormeli oldugu ishi yerine yetirdiyini eshitdim!
Ictimai radi Azerbaycan xalq CUmhuriyyetinin 90 illiyi munasibeti ile silsile verilishler hazirlayib.Sehv etmiremse 23 verilish(heresi 1 ayi ehate edir AXC heyatindan).Birini eshitdim.tarixci Musa Qasimli ile.Dzudur bu tipli veriilishi texniki baximdan daha seviyyeli(illyustrasiyalar ve sair) hazirlamaq olardi., amma her halda Ictimai cox sag olsun.

Nezere alsaq ki diger radiolarain ekseriyyeti uchun bu 90 illik ele bil hec yoxdur, Ictimai emellli ish gorub bu fonda.Bir daha deyirem ki bax ICTIMAI ilk novbede bu ishleri gormelidir.Chunki bu layiheler kommersiya baximindan gelirle deyil.ozel kanallar pul qazanmag barede duhunmeye mehkumdurlar.Amma ictimai dovlet budcesinden(ictimai pulla) dolanir.[/quote]
Onda semimi qelbden Ictimaini tebrik etmek olar.

Dusunurem savab ish qazandi ve hele malik oldugu yegane ishidir hele ki.

Respublika gunu munasibetile hamini tebrik edirem.

[quote name='KAZIM' post='2971298' date='May 28 2008, 00:45 ']Sene de subut lazimdir? :rolleyes: Problem deyil.[/quote]

Dedin efirde boshlugu doldurmaq ucun aparici ozunnen sms oxuya biler.Men de fikirleshdim ki, bashina gelen bashmaqci olar yeqin Kazim bu ishde daha cox tecrubelidi...Ugurlar qaqash

[b]2-Roberto Carlos[/b]

Salam Meri. Necesen? Yazdiqlarini oxudum lap kovreldim, dogudanda ELA VAXTLAR IDI!!! Amma ne edesen ki, qismetimiz bele imis. Hazir ki, butun ANS CHM radiosunun kolletivini-tanidigim ve tanimadigim insanlarin hamisini urekden tebrik edirem.. Qoy hemise sesiniz 102 fm dalgasindan gelsin. Daim 1-ci olasiniz, axi Siz buna layiqsiniz..!!! :aappll:

TEBRIK EDIREM HAMINIZI!!!

Чох хорметли Глорийа ханым! Мян хямишя билирдим ки сиз Туралын даими динляйиджиляриндянсиз чюнки Туралыда бир аз ясябляшдирдим дюнянн:)))) Истядим дедикляринизя реаксийа вериб ёз фикрими айдынлашдырым, амма буну етмяйяджям. Нийя? 2 сябяби вар.
1. Йевровижн мёвзусу дейил. Бирдян модераторда ясябляшяр ха))))
2. Празззззззник же ведь! Республика гюню+АНС ЧМин ад гюню!
14джю ад гюню! Рад что, 2 из этих 14 дней рождения я праздную в ряду тех кто делает нынешний эфир. Когда то я тоже слушал МТВ Топ Чарт, Драйв Тайм,Ток шоу,ночную передачу на "остренькие темы"да в наушниках с моим первым плеером))), даже детскую программу слушал! Да и кто не слушал АНС?!
Поздравляю всех слушателей 102 ФМ с вашим и нашим днём рождения!

ilk once Anscileri ve ans severleri tebrik edirem.nece bele illere ugurlarla cixasiz,butun hemvetenlerimi,ozunu Azerbaycanli sayan her kesi sabahki gun munasibeti ile tebrik edirem.gun olsun gelecek nesil respublikamizin 900 illiyin qeyd etsinler. :rroza::aappll:
p.s.bu gun bir taksi surucusu ile sohbet eden bir kishinin danishiqlarin Tural beye catdirmaq isteyirem.(yeri gelmishken Tural seni de tebrik edirem.sohbetlerimiz ucun de darixmishdim :cheers: .)
-sabah bayramdi diye her terefi beziyibler.
-ne bayramdiki?
-shey de....28 aprel yox idi???bax onu keciribler 28 maya.onu bayram eliyiller....
heeeeee......ozu de sozu geden kishiler mehz ans gme qulaq asirdilar.yox qardash,deyesen siz hele cooox ishlemeli olacaqsiz ki,savadsiz suruculere bundan sonra hec olmasa nese oyrede bilesiz.

[b]ANS-Ch.M-e minnetdaram!!![/b]

Hele Sumqayitda yashayarken, gece-gunduz radionun yaninda yatdigima gore...

Azerbaycan dilinin bele maragli, zovglu ve fergli tegimatina gore...

[b]Tofig[/b]nen [b]Ziya[/b]nin beraber apardiqlari verilishe gore...

Tofigin sesini dinleyib, heyranliq ve paxilliq ichinde o radionun adi ishcisi olmaq kimi, o devrumun elchatmaz xulyalarina dalib koks oturmeyime gore...

Dr Ziyanin, [b]Weekly top40[/b]-i uchun [u]xususi defter[/u] tutduguma gore... Her hefte yazirdim 40-dan 1-e dek, kimler var xit-paradda. Cher'in Dove L'amore mahnisinin 2 hefte N1 olmasi meni chashdirmishdi hetta :) (Heftenin 40-anindan sonra nese musiqilerin formati deyishmishdi)

[b]Rahib Azeri[/b]nin [b]Retro[/b]suna gore... O geder tanimadigim, men dogulandan cox-cox evvel oxuyan ve dunyasini deyishen adamlarin adini eshitdim ki... Hele teklifler rubrikasi....

[b]Samir[/b](потом он перешол на Лидер и пропал. Хотя лучшее его время было на АНС ЧМ)in Gece verilishlerine gore...

[b]Nika[/b]nin SUPER sesine gore!

[b]Eldar[/b] ve[b] Fatik[/b]e gore...

Pafossuz ve effektli patriotizm ruhuna gore...

Кто помнит, когда раньше на АНС приоритеом была качественная, бомбовая музыка и в начале каждого часа они кусками передавали что будем слушать в течении часа. :)
Bir defe, Top40-ye mektub yazmishdim ki, [b]ANS Ch.M. radio deyil, heyat terzidir! Men de bashga cur yashaya bilmirem![/b] Amma deyesen chatmamishdi...
Sumqayitdan zeng edib efire dushmek isteyime gore, ATS-den ne geder kvitansiya gelerdi...
Cox darixiram, [b]ANS Ch.M.[/b] uchun cooooooox...

[b]MINNETDARAM![/b] Adlarin chekdiyim adamlar ozlerin ginamasinlar :), amma menim peshe sechimimde kifayet geder beyuk faizle siz "gunahkarsiniz"!!!!!!!!!!!!!!

ps. (микрофон с эффектом палатка тойу. Голосом Сурхайзаде из т/ф-а Evleri Kondelen Yar) Menim [u]bu senete gelmeyimde[/u] etimtekuldu esas sebebkar olan, EN YAXSHI QADIN DJ [b]Ilahe xanim Shixlinskaya[/b] da, Ans Ch.M-in "meyve"sidir!

pps.Bir defe burada yazmishdim ki, Ans Ch.M.-in ishcileri deyishdikce, dinleyici olaraq meni gunden-gune itiriler(подумаешь потеря :))...
Amma men bu gun de sozumun ustunde dururam(Baxmayaraq ki, bu gun bunun yeri doyul :)).
hetta elave ederdim ki, Ans-in ulduzlari diger efirlerde de hemin parlaqligi chatdira bilmirler... Yagin 3-cu gez kimi, 3-cu gulag deyilen shey de var. Biz dinleyiciler nese, o adamlari bir kollektivde gebul etmeye alishmishdiq axi....Exxx...

Salam Aleykum.
ANS-14 yash.
Men tebrik edirem. Kollektivi, dinleyicileri.
Ans mene ne verib?
1) Rahib Azeri, Tofig, Ziya, Fateh, Kazimov ve sair profilerden oyrendiylerimi (men bu insanlarla ishlemishem)
2) Ans mene heyatimda hech vaxt unuda bilmeyeceyim 3 efir verib.
3) Ans mene ozunden sonra butun efirlere yashil ishig verib
4) Ans mene efirde etiraz etmek imkani verib ki, her bir insan bunu edenden sonra ozunu azda olsa huguglu vetendash hesab eder.
Ad gunun Ans CM.

[quote name='KAZIM' post='2970769' date='May 27 2008, 20:01 ']Onu subut ede bilmerem,amma onu subut ede bilerem ki,sms-ler gelmisdi.Elnurun fanati deyil,bunu da deqiq deye bilerem.Umumiyyetle o,hec kime fanatliq elemir.[/quote]
Onsuz da bilirik ki , Ictimai radio-ya qulaq asanlarin 80%-i size gore qulaq asirlar . men sizin verilishinize gelen sms-lerden danishmirdim . Eger diqqetle oxuya bildinizse . Eger apariciniz Elnurun fanati deyilse, bu o demek deyil ki, sms-leri duz hesablayir . Yalniz sizin radiodur ki, aparici 10-luqdan istediyini chixarir, elave edir , 1-ci edir, gelen sms-leri nezere almadan . Ve ya xeyalinda ozunden sms-ler uydurur. Yeqin rehberlik kordu.

[quote name='JAMIROQUAI' post='2972312' date='May 28 2008, 02:26 '][b]ANS-Ch.M-e minnetdaram!!![/b]

Dr Ziyanin, [b]Weekly top40[/b]-i uchun [u][color="#FF0000"]xususi defter[/color][/u] tutduguma gore... Her hefte yazirdim 40-dan 1-e dek, kimler var xit-paradda.[/quote]
ikimizde eyni gunde imishik))))

[quote]Cox darixiram, [b]ANS Ch.M.[/b] uchun cooooooox...[/quote]

+1

Men de sebebkari ve sebebkarlari tebrik edirem.
o vaxtin ANS'i haminin ureyinde iz qoyub. Rahibin Retro verilishinde seslenen musiqiler kimi, hemin dovrun ANS ChM'ni ve ANS ChM'chilerini hemishe xatirlayacagiq.

P.S. menim musiqi zovqumun formalashmasinda da esas rolu bu radio oynayib, ona gore hedsiz derecede minnetdaram :)

Мои поздравления всему коллективу АНС,а также поздравляю бывших сотрудников АНС ЧМ.С двойным праздником вас!!!!

Salam Aleykum.

Men de vurgunu ve daimi dinleyicisi oldugum,o cumleden radio fealiyyetine daimi olaraq dinleyici statusu aldigim radiomun ad gunudu.Men ilk once ozumu tebrik edirem,cunki men 2000-ci ilden etibaren bu radionu dinlemeye basladim.Olardi 12 yashim,balaca olmagima baxmayaraq radioya olan hvesim meni daha da boyumeye celb edirdi,men de musabiqelerde ve movzu muzakirelerinde istirak etmek ucun tez bir zamanda boyumek isteyirdim,hetta yadimdadi efire cixanda yashimi sehven cox demisdim,profi hesab etdiyim aparicilarla hemsohbet olmaq namine. Ans-e olan sevgimi sonradan butun fm-lere paylasdirdim,bezen basqa eradiolara qulaq asanda ANS-e xeyanet etmish ozumu hiss edirdim.Buna baxmayaraq men ANS-i cox sevirem.Cingiz Mustafayevi dinleye bilmediyim ucun tessuf hissi kecirirem.
Qisaca olaraq hal hazirda olan aparicilar haqqinda :

1)[b]Metanet-[/b] daima "Ermenilerin Azerbaycana tecavuzu davam edir,atesh acilib,qarshi teref cavab ateshi ile susudurulub,itki yoxdur,xeberi Mudafie Nazirliyinin emakdashlari catdirib" deyen,ve "Isti isti" proqramini sayesinde boyuk memnuniyyetle dinlediyim,deyerdim en cox beyendiyim xeber aparicisi.
Yeri gelmisken bu gun Boyuk Seva kimi tanidigimiz "Isti istini" aparan [b]Sevda Hesenova [/b] Ans-e qonaq kimi devet olunub.

2)Sevda-"Bala baldan" sirindi deyib,o cumleden qadinlarin sevimlisi,sirdashi,dostu,qadinlara nece lazimdi yaxshi menada terefkeslik eden,daima kishi qadin movzularinda qadinlari mudafie eden bir xanim."QAdin vaxti" Sevda.Tebrik edirem.

3)Teymur-Deyerdim iqtisadiyyat,sosial,siyasi xeberlerle cox maraqlanan,Azerbaycana aid isetnilen movzudan xeberdar olan,Bir sozle geleceyin mehsur siyasetcisi,serefine kuce olan Teymur Aliyev.Cox tez tez danisan,bu sahede profi olan,ildirim suretli Teymur.Tebrik edirem.

4)Tural Yusifov-Bu aparicidan evvel hec xosum gelmirdi,evvel produsser kimi tanidigim,sonradan radio fealiyyetine aparici kimi baslayan ve bu sahede bir cox dinleyiciler ve ugurlar qazanan biri."Qizil" eyni zamanda "Qatiq" ferqi yoxdu nece lazimdi teqdim eden,produsser,daha sonra aparici ve nehayet psixoloq kimi fealiyyet gosteren Tural Yusifov.Daha cox efirde dinlediyim ve unsiyyetde oldugum biri.Yeniden esidilmek umudu ile.Tebrik edirem.

5)Valid-Cox tez bir zamanda dinleyici sevgisi qazanan ,sehvlerini duzelden bir sexs.Onu esitmeye deyer.Tebrik edirem.

6)Kamran-deyerdim Metanetden sonra dinlediyim 2-ci xeber apariisi.

7)Kemale-ele de dinlemirem,hesab edirem oz dinleyici auditoriyasi var.Tebrik edirem.

8)Aygun,Samir,Surayye,Nigar-oz ishlerini layiqince yerine yetirirler.Tebrik edirem.

9)Celal,Kamal (Musa) Ve.s.simalarinda butun ishcileri tebrik edirem.

10)Sebine-yaxshi xeber aparicisi olmasa da dusunurem yaxshi hava proqnoz eden.Tebrik edirem.
Kohne ANS-cileri de tebrik edirem.
Dr Ziya,Rahib Azeri,Tofiq Orucov,Eldar,Nika,DJ Aynur,Tural Badi-Kube,Yusif,Fateh,Tofiq Hesensoy,Vuqar.
Men daimi dinleyicilerimizi de tebrik edirem.

Cox uzr isteyirem eger men ANS-ciler siyahisinda Meri,Ilashka,Emili qeyd etmeseydim ozumu gunahkar hesab ederdim.

Odur ki-Kishi kimi,kishi qeyretli,biur neec gun hetta "Kishi ishi" verlisinin muveqetti aparicisi olan Mehribani da tebrik edirem.

Ilashka ise bu gun tanidigim cox gozel insan,coxlarini sevimlisi,hami ile dil tapa bilen gozel xanim.Tebrik edirem.

Emil-ise o da hec Ans-den gelmishlerden kecmishlerden geri qalmir.Efirde "Bazarliq " eden ve verlsihini hevesle aparan aparici.Tebrik edirem.

Coxdan dinlediyim,binanin yanindan kecerken hemise hesretle baxdigim,mene sirli olan,orda cereyan eden hadiselerin sahidi olmaq,mene hemise maraqli olan efiri nehayet gorduyum ucun cox xosbextem,bu mene 5 ilden sonra qismet olsa da (kecen il) sadam.Sexsen aparici ile uz uze oturub maraqli hemsohbet hesab etdiyim Tofiq Hesensoyun sayesinde men buna nail oldum.Minnetdaram,sag salamat gelsin esgerlikden.Indi men Ans-sirketinin yanindan kecende sanki oz binamizin yanindan kecirem kimi hiss edirem ozumu.Usaq kimis evinirem.

P.S:Kimler olmayib ANS-de?ANS-in efirinde kimler oturmayib?Mikrofonundan,nausnikinden kimler istifade etmeyib?
tanidigimiz en savadli aparicilar.Xususi istedadlilar.

Telebelik illerimde en cox dinlediyim radionun ad gunu bele $erefli bir gune tesaduf edir! Bunun ozu boyuk xo$bextlikdi! Her birini urekden tebrik edirem. Nedense Rahib Azerini, Doktor Ziyani ba$qa dalgalarda e$idende ele bilirem ANS CM-e qulaq asiram. [b]Esgerlikde olan gagam Tofiqi, hazirda bu kollektivde olan $exsen mene eziz insan olan Sureyyani[/b] ve dinlemeye cali$digim Sevani elece de butun emekda$larini tebrik edirem.

P.S. "Tehlukesiz sex"-de qalib olub 1 blok qoruyucunu BDU-nun heyetinde telebelere paylayarken :looool: mene deyilen SAGOLLARIN ten yarisi da ANS CM-in payi idi :loveyouu:

Бу гюн саат 15 00 - 16 00 арасы Антенн фм -и динлямишям. Ики Дж апарырды, биринин ады Ягут иди, о бирисинин адыны эшитмядим. Чох хошума гялди вэрилиш. Мевзулары да вар иди, "Байрам сизин учун нядир?" Бир динляйиджинин зянги ися мяни елдюрдю. Огландан сорушдулар ки, бу гюн ня гюнюдюр? Дэди ки, мюстягиллик гюнюдюр. Сонра сорушдулар ки, нэчя океан вар? Дэди ки, билмирям. Апарыджылардан бири дя дэди ки, йягин 14, ня фярги варээ, 4, йа да ки, 14. Огландан сорушанда ки, али тяхсилиниз вар? Дэди ки, техникум битирмишям. Апарыджы да дэди ки, хисс олунур. (Йяни киии, гэт оху!)
Сууупер, чох бяйяндим. (Епропа плюс -ун вэрилишлярини хатылатды, бяйяндим)
Зянг эдян динляйиджиляр, апарыджылярла динляйиджилярин сехбяти + махнылар мюсбят энэнржи бяхш эдирди.

[quote name='Stadion' post='2973533' date='May 28 2008, 13:33 ']Cox uzr isteyirem eger men ANS-ciler siyahisinda Meri,Ilashka,Emili qeyd etmeseydim ozumu gunahkar hesab ederdim.

Odur ki-Kishi kimi,kishi qeyretli,biur neec gun hetta "Kishi ishi" verlisinin muveqetti aparicisi olan Mehribani da tebrik edirem.[/quote]

Tesekkur edirem, Stadion.
Amma bir sheyi degigleshdirim ki, bir neche gun ve muveggeti deyil - yarim ilden de chox Kishi Ishinin aparicisi olmusham :)
Yeri gelmishken, en sevdiyim verilishim idi.

[quote name='Roberto Carlos' post='2975582' date='May 28 2008, 21:01 ']Amma bir sheyi degigleshdirim ki, bir neche gun ve muveggeti deyil - yarim ilden de chox Kishi Ishinin aparicisi olmusham :)[/quote]
О гядяр зянг эляйирдим ки, о вахтлар Киши Иши -ня. Мехрибан ханым уже аз гала езбер билирди ев немрями. :D (вэрилишин продюсери оланда)
Тябрик эляйирям Сизи. ))

Tebrik edirem.Geceler yatmayib Aynuru dinlediyim gunleri yadimdan chixararam hech?
[b][color="#0000FF"]DÖYÜŞ[/color][/b] [b][color="#FF0000"]ALNIMIZA[/color][/b] [b][color="#006400"]YAZILİB[/color][/b]

Salam
Yaqut,Mehriban,Dj N-Lana,Kazim,Tural BK,Hypnose,Murad Arif,Nigar Art,Nevegreen,Milanli Su,Elxan,Stadion,Tina,Saxmat ve butun biz tebrik edenler tesekkur edirik.
Bizimle beraber ciyin-ciyine calisanlar hansiki onlari bu gun $exsen tebrik etmisem,menden once ASN-de isleyenler haminiz tebrik edirem!Nece bele illere cixaq.
Bu gun ANS CHm-in efiri xususi efir idi.14 ilin hesabatini verdik.14,10,5 il bundan once olan en meshur verilisleri seslendirdik.
Sax&Mat gelrdiz ANS CHm-in heyetine ve biz tebrik etmeye gelen 100 den artiq surucunu gorerdiniz."
Yazdiginzin hec bir menasi ve ehemiyyeti yoxdur bizim ucun.Cunki ANS 14 ilde oyretdiyini hec kim oyrede bilmir.
Men fexr edirem indiki islediyim,evvel islediyim i$ yolda$larimla!Men fexr ediremki men Ziyadan,Aynurdan,Tofiqden,Zaurdan,Yusifden,Turaldan,Mehribandan,Sevdadan,Teymurdan,Gulya Babayevadan, indiki direktorumuz Andreyden oyernmisem.Birde indi hansi aparicinin eline bele $ans duse biler.
Her kese ayri-ayriliqda tesekkur.

[b]ANS ÇM и ANS TV исполняется 14 лет[/b]

Радиостанция имени Чингиза Мустафаева отмечает сегодня свой четырнадцатый день рождения, а телеканал ANS TV – начало независимого вещания.

14 лет назад, 28 мая 1994 года в азербайджанском эфире впервые прозвучали позывные радиостанции ANS ÇM. С первого же дня она привлекла внимание слушателей своей неординарностью, необычной подачей информации. Так начиналась радиостанция ANS ÇM, которой было присвоено имя Национального Героя Азербайджана Чингиза Мустафаева.

Сегодня ANS ÇM – это около несколько десятков сотрудников, работающих в эфире 24 часа в сутки, предлагающих своим слушателям около 25 всевозможных программ.

Сегодня праздник отмечает и телеканал ANS. Именно 28 мая ANS TV стал вещать с помощью собственного передатчика и на своей постоянной частоте.

Коллектив Day.Az поздравляет коллег из ANS и желает дальнейших творческих успехов.

[url="http://day.az/news/hitech/119498.html"]Day.az[/url]
[b]
пс. Поправочка : не 25 передач, а больше :)[/b]

[quote]'Valentine Ops' date='May 27 2008, 15:34 ' post='2969707'
Глория забейте
Я слушаю Антенн ФМ,все диджеи мне нравятся,только Нергизин данышыгыны бир аз четин баша дюшюрям[/quote]

Да я тоже слушаю Антенн, просто мне не нравится женский базар и ток-шоу домохозяек на радио, даже не знаю почему. Ну не любительница я таких передач.

[quote name='ALBAY' post='2972219' date='May 28 2008, 00:51 ']Чох хорметли Глорийа ханым! [b]Мян хямишя билирдим ки сиз Туралын даими динляйиджиляриндянсиз[/b] чюнки Туралыда бир аз ясябляшдирдим дюнянн:))))Истядим дедикляринизя реаксийа вериб ёз фикрими айдынлашдырым, амма буну етмяйяджям...
...[b]Да и кто не слушал АНС?![/b][/quote]

Чох сеhв еляйирсиз еля фикирлеширсиз, мен бир Дима Билан фанаты олараг hеч кимин даими динлейичиси etimtekuldu ола билмярям, мени теhгир етмяйин...
Дюзю сизин дуэлинизе гулаг асмаг учюн адамын эсеблери моhкем олмалыдыр. Ейни вахтда фикирлеринизи билдирмек ве бир-биринизе экс мовгедя олуб, ейни вахтда нейи исе сюбут етмяк истейенде бу hеч де хош теессюрат йаратмыр. Амма hемин конкрет гюнден данышсаг... горюрем онсуз да меним ве йа меним фикримде оланларын ня демяк истедийими баша дюшмедиз (йа да истемирсиз баша дюшмейе), дюздюр hеч не айдынлашдырмаг лазым дейил, онсуз да оз фикринизде галачагсыз...

Поздравляю АНС ЧМ, точно когда то все слушали, но того радио (АНС ЧМ) который мы все слушали давно уже не существует.

[quote name='Qloriya' post='2979949' date='May 29 2008, 16:21 ']Чох сеhв еляйирсиз еля фикирлеширсиз, мен бир Дима Билан фанаты олараг hеч кимин даими динлейичиси etimtekuldu ола билмярям, мени теhгир етмяйин...
Дюзю сизин дуэлинизе гулаг асмаг учюн адамын эсеблери моhкем олмалыдыр. Ейни вахтда фикирлеринизи билдирмек ве бир-биринизе экс мовгедя олуб, ейни вахтда нейи исе сюбут етмяк истейенде бу hеч де хош теессюрат йаратмыр. Амма hемин конкрет гюнден данышсаг... горюрем онсуз да меним ве йа меним фикримде оланларын ня демяк истедийими баша дюшмедиз (йа да истемирсиз баша дюшмейе), дюздюр hеч не айдынлашдырмаг лазым дейил, онсуз да оз фикринизде галачагсыз...
Поздравляю АНС ЧМ, точно когда то все слушали, но того радио (АНС ЧМ) который мы все слушали давно уже не существует.[/quote]
Ээээ,бясди дя, Глорийа ханым. Билирям ки Гызыл онлуг вахтындан постоянно Турала гулаг асмысыз, бурда хяр верилишя фикринизи билдирмисиз, онун апардыгы Банкомат верлиши, ня билим Гяндж-клуб вя саиря,нийя динляйиджиси олдугнузу данырсыз ки? И главное [b]Эт вы серьёзно -про Дима Биланын фанаты?![/b] :blink:

Икинджиси дя ки бизим Туралнан эфиримиз(сёхбят 15:30-16:00дан гедир йягинки?) йягин дуэт йазмаг истяйирдиз-дуэль йох. Хечдя хяр заман якс мовгедя олмуруг. Мяслян дюнян, "хярби парадын кечирилмясиня мюнасибятиниз" мёвзусунда икимиздя буну позитив хал сайырдыг вя фикримиздя бир идик. Мараглыдыр ки
3джюсю,я же казал ,почему не стал про Евровидение разьяснять, бура йери дейил ахы. Просто скажу чо вы меня неправильно поняли.
4джюсю
[quote]горюрем онсуз да меним ве йа меним фикримде оланларын ня демяк истедийими баша дюшмедиз (йа да истемирсиз баша дюшмейе)[/quote]
вы вообще о чём?
[quote]когда то все слушали, но того радио (АНС ЧМ) который мы все слушали давно уже не существует.[/quote]
Кстати, тех слушателей тоже уже нет, они давно выросли...Всё идёт,всё меняется...

28 мая целый день слушала АНС ЧМ.Получила огромное удовольствие .Эх,были времена,ностальгия нахлынула :(

Tural bey, Bankomat verilishine sms gonderenler finala dushduler(ayin 7si,dunenki verilishi nezerde tuturam),sonra ne bash verecek?etrafli yaz bilim.dunenki verilishe yol boyu qulaq asdigimdan men de size sms gonderdim.ardi ne olacaq bilmirem.aydinliq getir bilim.eger zehmet deyilse....
p.s. pah atonnan,piarin gucu ne boyukmush!!!!!!!! :)

[quote name='SHAX&MAT' post='2982996' date='May 30 2008, 09:07 ']Tural bey, Bankomat verilishine sms gonderenler finala dushduler(ayin 7si,dunenki verilishi nezerde tuturam),sonra ne bash verecek?etrafli yaz bilim.dunenki verilishe yol boyu qulaq asdigimdan men de size sms gonderdim.ardi ne olacaq bilmirem.aydinliq getir bilim.eger zehmet deyilse....
p.s. pah atonnan,piarin gucu ne boyukmush!!!!!!!! :)[/quote]
Salam.
Iyun ayinin 7-si saat 16-00-da Bankomatin final gunudur.evvelce hefte erzinde finala cixa bilmeyenler ucun iki secme sual olacaq.Daha sonra finalcilar ucun 1 sual seslenecek.Finalcilardan kim bu sualin cavabini hamidan tez ve dzugun yazsa 102 manat pul qazanacaq.Cavab 4 reqemlidir.Cunki Bankomatin pin kodu 4 reqemli olur.
Tesekkur edirem!Ugurlar!!!

[quote name='ALBAY' post='2982468' date='May 30 2008, 00:12 ']...нийя динляйиджиси олдугнузу данырсыз ки? И главное [b]Эт вы серьёзно -про Дима Биланын фанаты?!/b] :blink:[/quote]

Мен hеч нейи данмырам, мен мюхтелиф радиоларда мене мараглы олан верилишлере гулаг асырам, она горя дя демяк ки, конкрет бу ве йа о бири дж.-ин динлейичисийем дюз олмазды. Дима Биланын фанаты меселесине гяляндя исе, еh... онун фанатларынын йенийетмелер олдугуну hамы билир, еля радионуза смс гондерен, бу форумда йазан фанатларынызын да йашы белкя де онларынки гедердир, не билим... Мен онларын сырасында дейилем...Эгер фикир вермисизсе мен бурда бир нечя радиода гедян верилишлер бареде оз фикирлерими билдирмишем. Дуэт-дуэль меселесине гелдикде исе, мен чалышырам ки, 15.30-16.00 саатларында АНС ЧМ-я гулаг асам, ве мовзудан асылы олараг, орда безен эсл дуэлин шаhиди олурам, багышлайын, белкя тесадюфдюр.
Амма бир соз демяк истяйярдим, Аллаh dj Турал Ю.-дян разы олсун ки, башга озюнден хофлу диджейлерден фергли олараг о, озюне борч билиб сырави динлейичисине нейи исе баша салыб, бязян, бялкя разылашмасам да мене гаранлыг гялян мегамлары айдынлашдырмага чалышыб (элбеття ки, инди бурда киминсе 1-2 ники варса, бу артыг оз ишидир). Йохса ки, бу форумда йахындан таныдыгым радио апарычылары (dj) кими, динлейичисини ачылайыб, кобуд мюнасибет гостермейе не вар ки... Аллаh онлара да уреклярине горе версин.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
        • Haha
        • Red Heart
        • Like
      • 79 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Upvote
      • 170 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Facepalm
        • Haha
      • 137 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
        • Like
      • 15 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
    • Открытия сухопутных границ Азербайджана не будет
      Сейчас мы видим, что с закрытием на определенный период сухопутных границ Азербайджана безопасность в стране укрепляется. В прошлом наблюдалось множество случаев, некоторые из которых были обнародованы, а некоторые - нет.
      Как сообщает АЗЕРТАДЖ,  об этом заявил Глава республики 23 апреля в выступлении на международном форуме на тему "СОР29 и Зеленое видение для Азербайджана", организованном в Университете АДА.
      "Мы столкнулись с серьезными угрозами и проблемами извне. Именно это я и имел в виду, когда говорил, что все наши потенциальные риски могут исходить из-за рубежа", - сказал глава государства.
      https://ru.oxu.az/politics/863491
        • Like
      • 155 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...