Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

W210 270 Cdi Avantgarde Altini Qaldirmaq Ucun Ne Edim?

thinker76

Recommended Posts

Hamiya melumdur ki, w210 avantgarde alti ashagidir ve Bakinin kuceleri de surprizlerle doludur, hele yagish yaganda harda neyin oldugu bilinmir. Bu surprizlerden qacmaq ucun ne etmeliyem?

w210 270 cdi avantgarde ucun ideal teker olcusu 215/55/16-dir. Lakin eger men bu 215/60/16 ve ya 215/65/16 tekerlerden istifade etsem, mashinin alti bir az qalxar? mashinin bashqa yerlerine ziyani olmaz? bes mashinin getmesine, tormozuna, povorotlarda donmesine menfi tesir gostermez?

Bezi dostlar deyirler ki, ya elegance purjunu qoydur (buna men qarshiyam) ya da ki, oz purjunlarinin ustune podstavka deyilen rezin qoyulmalidir. Bunun da mashina bir ziyani olmaz ki? tehlukesiz surulmesine menfi tesir gostermez ki?

Xahis edirem bu movzuda melumati olanlar bir fikir bildirsinler... 

• Thanks 1

Men galdirmagi meslehet gormezdim, qoy heftede 1-2 defe alti harasa deysin, amma mercedesin yol tutma balancini itirmesin.

Sonra da deyiller ki mercedes yol tutmur, BMW-ni galdirsan gorum nece yol tutacaq... 

Men duz 2 il 202 kuzov C klass sport asma ile surdum, ve hetta 1-lik   bele rezin qoymamishdim, ne var idi cixartdim, ve xeyirden bashka hecne gormedim. Elegance oturanda ureyim bulandi , dedim ade bunu nece suruller, mashin ele bil povorota girende indi ashacaq. Hele onu da deyim ki bizde Elegance asma nin ustune 2-lik 3-luk rezin qoyub galdiranlar da var biggrin.png  Mene bele shey catmir de, ay gardash eger sen cip almaq isteyirdinse niye sedan alib ona eziyyet verirsen ? 

Qisa desek galdirmaq ucun 1-lik   2-lik   3-luk rezin qoymaq olar, onda (yari cani galmish) Ammortizatorlar tam funksiyasini itirmeyecek , kifayet etmese gerek Elegance prujin + Elegance  Ammortizatorlar qoyasan, cunki  artiq Avangard ammortizatorlari funksiyasini yerine yetirmeyecek...

Teker posadkasini ise galdirsan mashin Traktora oxshayacaq, ve povorotlara daha pis girecek.

Edited by ProfessoR024
  • Like 1

Senin surmeyden asalidi. Eger bilsen ki masinin posatkasi asagidi ve deye biler onda yamalarda yavas surersen

Bu memleketde bilmek olur ki harda yama var? hele bir yagish yagsin, axsham mashin surende su ile dolu yamalari gormek olmur. hele qoyulan bezi tramplinleri demirem...onda gerek men yavash surum, eger yavash sureceyemse onda niye 270 cdi aldim....ele 220 cdi alardim da...

cooox maraqli movzudur.mendede avangarde gedir.men onunla Bakidan Trabzona kimi getdim ve altida hec deymedi.Normal sursen Bakinin kucelerinde altini vurmarsan.Avangardeye elegancenin veya classicin purjin amartizatorunu qoysan rahatliq avangarde kimi olmayacag.Jostki olacag.Ondansa get o7 de otur.Avangarde en yuksek tebege ve en maksimal rahatliq demekdir.Sonra purjinlara rezin zad qoyub eleme.qoyacagsan amartizatir catdirmayacag gerek gedim Elegancenin amartizatorunu alacagsan.Umumiyetle bele oyunlar eleme sonra vurub xadavoyada nagruska salir.Birde goreceksenki arxa mostdaki butulkalar eyilir.Sonra mashin duz rul qoyanda getmeyecek.Ha get razvala xeyri olmayacag.mence sen onu normal sursen inanki alti Bakida hec yere deymeyecem bezi istisnalar var.sen suretle getdin kuce iti geldi vurdun altidan kecdi kimi ,amma mashallah Bakida kuceler temir edilib ve edilir.Mence idare etmek olar.Helem Baki -Qazax yolu ,Baki -Nabran yolu ,Baki - Baleken (teze cekilmish yol) ve sair traslari misal cekmek olar.Bu mashini qaldirmaq isine ayirdigin pulu ver mashinin altidaki uc dene zashitniki al.Qabag buferin zashitniki,matorun ve karobkanin.Pulunda qalsa bir az peredok ve arxa mostaki balkan padushklari ve rezinlere baxdir vesalam)sonrada otur rahatsur ele bilersen ki en son model S class surursen...

Sent from my iPhone using Disput.Az mobile app

Senin surmeyden asalidi. Eger bilsen ki masinin posatkasi asagidi ve deye biler onda yamalarda yavas surersen

Bu memleketde bilmek olur ki harda yama var? hele bir yagish yagsin, axsham mashin surende su ile dolu yamalari gormek olmur. hele qoyulan bezi tramplinleri demirem...onda gerek men yavash surum, eger yavash sureceyemse onda niye 270 cdi aldim....ele 220 cdi alardim da...

270 cdi niye almisan?Surete gore?onda gedib 320 alardinda...biraz gozle katalizator bizim salarkaynan dagilandan sonra onu kesdirib atanda ve qazda arxadan tustu verende ve umumiyetle forsaj vaxti qara tustu verende seni ekologiya postunun qayilari cermeleyende deyeceksenki 220 alardim gerek ((( sonrada borc xerc gedib katalizator duzeldeceksen.oda ucuzlu sey deyil. Lak-Luk sesinede oyrehmeli olacagsan

Yuxarıda yazanlarla (Professor, Camil) razıyam, seçim sizindir. Əgər rayonlara, baglara tez-tez gedirsinizsə, qaldırmaq olar, amma vidi dəyişəcək və povorotlara ehtiyatla girmək lazımdır.

Ancaq mən maşın alanda(W202) köhnə yiyəsi artıq qaldirmışdır. Mənə dedilər - istəyirsən, prujinləri dəyiş, endir bir az aşağı, amma eləmədim. Indi mən bizim veçno təmir olunan və dağilan yollarda, rayona gedəndə köhnə yiyəsinə minnətdarlıq hiss edirəm, çünki başqa sedanların qorxduğu yerlərdən rahat keçirəm. Hərdən dostumun e-klass  sürəndə əsəbləşirəm)) hər bir balaca asfaltda çökət keçəndə qorxur - yavaş sür))

Prosto gərək yüksək sürətlə povorotlara girməyəsən ) Yoxsa maşının kreni çox hiss olunur. Qalanı heç bir problem yoxdur.

cooox maraqli movzudur.mendede avangarde gedir.men onunla Bakidan Trabzona kimi getdim ve altida hec deymedi.Normal sursen Bakinin kucelerinde altini vurmarsan.Avangardeye elegancenin veya classicin purjin amartizatorunu qoysan rahatliq avangarde kimi olmayacag.Jostki olacag.Ondansa get o7 de otur.Avangarde en yuksek tebege ve en maksimal rahatliq demekdir.Sonra purjinlara rezin zad qoyub eleme.qoyacagsan amartizatir catdirmayacag gerek gedim Elegancenin amartizatorunu alacagsan.Umumiyetle bele oyunlar eleme sonra vurub xadavoyada nagruska salir.Birde goreceksenki arxa mostdaki butulkalar eyilir.Sonra mashin duz rul qoyanda getmeyecek.Ha get razvala xeyri olmayacag.mence sen onu normal sursen inanki alti Bakida hec yere deymeyecem bezi istisnalar var.sen suretle getdin kuce iti geldi vurdun altidan kecdi kimi ,amma mashallah Bakida kuceler temir edilib ve edilir.Mence idare etmek olar.Helem Baki -Qazax yolu ,Baki -Nabran yolu ,Baki - Baleken (teze cekilmish yol) ve sair traslari misal cekmek olar.Bu mashini qaldirmaq isine ayirdigin pulu ver mashinin altidaki uc dene zashitniki al.Qabag buferin zashitniki,matorun ve karobkanin.Pulunda qalsa bir az peredok ve arxa mostaki balkan padushklari ve rezinlere baxdir vesalam)sonrada otur rahatsur ele bilersen ki en son model S class surursen...attachicon.gifImageUploadedByDisput.Az1376026551.533688.jpg

sag ol qardash, mentiqli yanashma oldu. artiq deyesen qerar verdim, hec ne deyishmeyecem, original oldugu kimi qalsin. Yaxshi o dediyin zashitnikleri hardan alim? duzdur mashinim hele yoldadir, hec bilmirem zashitnikleri var ya yox...

270 cdi niye almisan?Surete gore?onda gedib 320 alardinda...biraz gozle katalizator bizim salarkaynan dagilandan sonra onu kesdirib atanda ve qazda arxadan tustu verende ve umumiyetle forsaj vaxti qara tustu verende seni ekologiya postunun qayilari cermeleyende deyeceksenki 220 alardim gerek ((( sonrada borc xerc gedib katalizator duzeldeceksen.oda ucuzlu sey deyil. Lak-Luk sesinede oyrehmeli olacagsan

270 CDI sence dogru secim deyil???

@thinker76 Dizel niyə?Əvvəlcə bunu izah edin? Burada söhbət 202 kuzadan yox 210 kuzadan gedir.Bunlar fergli şeylərdi.ir şey nəzərə alki sürət istəyirsənsə maşın aşağı olmalıdır.Yuxarı olarsa sürətdə balans itəcək.yəniki sürət ilə aşağı salma düz mütansib funksiya kimidir ( y=kx). Dizel yaxşıdırki az yandıracag amma ziyanı odurki səs edəcək bizim salarka ilə və həmçinində katalizator tez dağılacag.Sonra qaz vereceksne maşın çəkmir.Vurub katalizatoru kəsdirəcəksən ondan sonrada gara tüstü verəcək və ekologiya qayılarıda görəndə cərimə ayzacaglar.Onuda düzltdirmək bahalı şeydir.Ondansa 2.4 vəya 2.8 benzin alardın...rahat ,səssiz.Həmdə bir şeyi nəzərə alki dizel ehtiyyat hissələli benzindən 2 dəfə ən azı bahadır...Və onun usta puluda benzindən fərgli olaraq daha coxdur.Ümid edirəm ki belə şeyləri büdcənizə görə nəzərə almısınız.

O xalturşiklər ,bəzi türemşik tasksi şoferləri,nə bilim rayona işləyən kamaz şoferləri alırlar dizeliki onara az yandırsın və sürsünlər.Onlarda maşını sürürlər sürürlər və ehtiyat hissələri sıradan çıxır.Heç onu təmirdə eləmirlər.Sonrada içini ximçistka edirlər və üzdən polirovka sonrada aldan napor qoyurlar satışa.baxandada deyirsənki nə zordu maşın zad.Fikir ver alanda cox şeyəki sizi atmasınlar vəya atıb sonrada İraqa qaçmasınlar)

@thinker76 Dizel niyə?Əvvəlcə bunu izah edin? Burada söhbət 202 kuzadan yox 210 kuzadan gedir.Bunlar fergli şeylərdi.ir şey nəzərə alki sürət istəyirsənsə maşın aşağı olmalıdır.Yuxarı olarsa sürətdə balans itəcək.yəniki sürət ilə aşağı salma düz mütansib funksiya kimidir ( y=kx). Dizel yaxşıdırki az yandıracag amma ziyanı odurki səs edəcək bizim salarka ilə və həmçinində katalizator tez dağılacag.Sonra qaz vereceksne maşın çəkmir.Vurub katalizatoru kəsdirəcəksən ondan sonrada gara tüstü verəcək və ekologiya qayılarıda görəndə cərimə ayzacaglar.Onuda düzltdirmək bahalı şeydir.Ondansa 2.4 vəya 2.8 benzin alardın...rahat ,səssiz.Həmdə bir şeyi nəzərə alki dizel ehtiyyat hissələli benzindən 2 dəfə ən azı bahadır...Və onun usta puluda benzindən fərgli olaraq daha coxdur.Ümid edirəm ki belə şeyləri büdcənizə görə nəzərə almısınız.

O xalturşiklər ,bəzi türemşik tasksi şoferləri,nə bilim rayona işləyən kamaz şoferləri alırlar dizeliki onara az yandırsın və sürsünlər.Onlarda maşını sürürlər sürürlər və ehtiyat hissələri sıradan çıxır.Heç onu təmirdə eləmirlər.Sonrada içini ximçistka edirlər və üzdən polirovka sonrada aldan napor qoyurlar satışa.baxandada deyirsənki nə zordu maşın zad.Fikir ver alanda cox şeyəki sizi atmasınlar vəya atıb sonrada İraqa qaçmasın

O xalturşiklər ,bəzi türemşik tasksi şoferləri,nə bilim rayona işləyən kamaz şoferləri alırlar dizeliki onara az yandırsın və sürsünlər.Onlarda maşını sürürlər sürürlər və ehtiyat hissələri sıradan çıxır.Heç onu təmirdə eləmirlər.Sonrada içini ximçistka edirlər və üzdən polirovka sonrada aldan napor qoyurlar satışa.baxandada deyirsənki nə zordu maşın zad.Fikir ver alanda cox şeyəki sizi atmasınlar vəya atıb sonrada İraqa qaçmasınlar)

schads

bu saatdan sonra benzini dusunmek gecdir, uje dizelin pulunu vermishem.

mashin Almaniyadan getirilecek. bizim alvercilerin eline dushmeyen mashindir. inshaAllah utandirmaz meni. Dizeli tebii ki, ekonom ucun aliram.

Hamiya melumdur ki, w210 avantgarde alti ashagidir ve Bakinin kuceleri de surprizlerle doludur, hele yagish yaganda harda neyin oldugu bilinmir. Bu surprizlerden qacmaq ucun ne etmeliyem?

w210 270 cdi avantgarde ucun ideal teker olcusu 215/55/16-dir. Lakin eger men bu 215/60/16 ve ya 215/65/16 tekerlerden istifade etsem, mashinin alti bir az qalxar? mashinin bashqa yerlerine ziyani olmaz? bes mashinin getmesine, tormozuna, povorotlarda donmesine menfi tesir gostermez?

Bezi dostlar deyirler ki, ya elegance purjunu qoydur (buna men qarshiyam) ya da ki, oz purjunlarinin ustune podstavka deyilen rezin qoyulmalidir. Bunun da mashina bir ziyani olmaz ki? tehlukesiz surulmesine menfi tesir gostermez ki?

Xahis edirem bu movzuda melumati olanlar bir fikir bildirsinler... 

Salam alekum, Bayramini mubarek !!!

Mende W210 Avantgarde E320 benzin yaponka,alti hemishe deyirdi,3-uk rezin goymushdular,xeyri yox idi,cox maraglandim oluxanalardan amma tapmadim elegans prujini,tezeside baxa basha gelirdi,birde teze yagin kiyfiyetsiz olar di...Ona gore getdim Gurcustana,orda 4 komplekt prujin E320 100$ aldim,orda da hele amortizator Boge aldim biri 110 lari,4-de deyishdim...Deyishdirennen sonra bashga bir detal almalai oldum ve slucayni E430 prujinleri gordum,daha gec idi :(( indi cox raziyam,alti deymir,suretde biraz oynayir mashin amma hec bir problem gormurem,surmushem 180 tarda hec bir problem yoxdu,ozum ramanida ishleyirem,kend ramana(gala) orda olanlar bu yolu taniyir,asfalt yoxdu demek olar...Maraglansaz bir gun gorushek shexerde gorsedim mashinin galxmagini,surub baxarsizda yumshagligini,men cox raziyam (070) 379-74-71 ... + gabagin galxmasi radiator ve nese var orda buvefir icerisinde onu ezmir...

Ugurlar

@thinker76 almaniyadan getirdiyiniz mahinin probegi i qeyd edersiniz...cooox maraqli olacag ve imkan daxilinde servis kitabcasiblni gosterin (eger varsa) 95.000 km zad demeyin yalan sohbet olaag.uzaxi olsun 2002 ili 11 il edir.nemes 11 ile lap 100.000 sursese ile 10.000 dusur e ayada hardasa 900 dusur ve gune 30 km.sizce bu inandirici olacaq?inanmayon yuz min zada.en rahati 300.000 olacag original probegi cunki dizeli onlar coox sururler.oradada alvercileri tutmusdular .yeduyizmin getmish taxi bmw-ni probegibi yuz nece min etmisdiler.alib oradan sonrada gurcustanda firladirlar probegi vesalam)

dizel ekonomdur oda litribe 10 qepik benzinle fergde .bes zapcastlari benzinle fergde nece?neise indiden mubarek olsun

P/s mashini almaniyanin hansi zonasindan getirirler? fdr yoxsa ddr?

Edited by schads

@thinker76 almaniyadan getirdiyiniz mahinin probegi i qeyd edersiniz...cooox maraqli olacag ve imkan daxilinde servis kitabcasiblni gosterin (eger varsa) 95.000 km zad demeyin yalan sohbet olaag.uzaxi olsun 2002 ili 11 il edir.nemes 11 ile lap 100.000 sursese ile 10.000 dusur e ayada hardasa 900 dusur ve gune 30 km.sizce bu inandirici olacaq?inanmayon yuz min zada.en rahati 300.000 olacag original probegi cunki dizeli onlar coox sururler.oradada alvercileri tutmusdular .yeduyizmin getmish taxi bmw-ni probegibi yuz nece min etmisdiler.alib oradan sonrada gurcustanda firladirlar probegi vesalam)

dizel ekonomdur oda litribe 10 qepik benzinle fergde .bes zapcastlari benzinle fergde nece?neise indiden mubarek olsun

2000-2001 iller CDİ - larin probegi adeten en azi 250-300 min olur.Maksimum ise 450-600 arasi.

Men hetta E200CDİ gormushem 2000+ model , 800 000 probegi var idi.

bu da video:

http://www.youtube.com/watch?v=gEvtUYC7M1I

Edited by ProfessoR024

Ay dizel sevənlər. Bu kommentləri oxuyuram və hər dəfə sevinirəm ki nə yaxshı canım e270 cdi qurtardım. il yarım ərzində düz 3000 man pul qoymuşam üstünə, nifrət elədim bu cdi lara. Bu markanı alan 100 də biri sevinir. o da çox bəxtəvər insandır. Bu forumda bir yoldaş var , düz 22 000$ pul sayıb, düzdür e320 cdi 2000 il, Ne bilim vallah. doğurdan analoqu olmayan ölkəyik

Salam alekum, Bayramini mubarek !!!

Mende W210 Avantgarde E320 benzin yaponka,alti hemishe deyirdi,3-uk rezin goymushdular,xeyri yox idi,cox maraglandim oluxanalardan amma tapmadim elegans prujini,tezeside baxa basha gelirdi,birde teze yagin kiyfiyetsiz olar di...Ona gore getdim Gurcustana,orda 4 komplekt prujin E320 100$ aldim,orda da hele amortizator Boge aldim biri 110 lari,4-de deyishdim...Deyishdirennen sonra bashga bir detal almalai oldum ve slucayni E430 prujinleri gordum,daha gec idi sad.png( indi cox raziyam,alti deymir,suretde biraz oynayir mashin amma hec bir problem gormurem,surmushem 180 tarda hec bir problem yoxdu,ozum ramanida ishleyirem,kend ramana(gala) orda olanlar bu yolu taniyir,asfalt yoxdu demek olar...Maraglansaz bir gun gorushek shexerde gorsedim mashinin galxmagini,surub baxarsizda yumshagligini,men cox raziyam (070) 379-74-71 ... + gabagin galxmasi radiator ve nese var orda buvefir icerisinde onu ezmir...

Ugurlar

wa aleykuma salam, sag ol qardash senin de Bayramin mubarek olsun! 

mashin hansi suretde oynayir? povorotlara necheyle girende oynayir? menim ehtiyat etdiyim eger purjunlarina, amortizatorlarina el vursam, mashinin tehlukesizliyine ziyan vuraram...cunki mashinda her bir shey hesablamalrla olculub, kuzanin agirligi, derece, bucaq ve s. bunlar qarishar birden...

Almaniyadan alacagim mashinin probegi 150 000'dir. servis kitabi var, hetta TUV dedikleri )texsmotru kechen il kechib. ve mashini orda beyenib yoxlayib mene goderen de yaxin adamdir, alverchi deyil.  Mashin Koln sheherinden gelir, deyesen FDR'dir. mashinin resmi...

Edited by thinker76

mashin hansi suretde oynayir? povorotlara necheyle girende oynayir? menim ehtiyat etdiyim eger purjunlarina, amortizatorlarina el vursam, mashinin tehlukesizliyine ziyan vuraram...cunki mashinda her bir shey hesablamalrla olculub, kuzanin agirligi, derece, bucaq ve s. bunlar qarishar birden...

Salam.

Demek hansi surretde oynayir cetindi,demek olarki biraz stabilliyini itirir,ozude E320 benzin, men her gun aeroport yolnu gedirem ve gayidiram,bir naraxatcilig gormurem. Elegance zavod prujinleridi,onunda speedometri 240-260 olur,yagin ki Almanlar fikirleshib goyub.Ne deyirler desinler mende prujinler deyishilib+naziy rezin goyublar,cox raziyam,surtub elamir, surretdede stabilliyini cox itirmir.Onsuzda xer yer radardi, ve yamalarda yagishdan sonra coxalib.Meslehetdi deyishmek, mashinin alti surtmesin.Yuxarda yazmishdim size bir gun vaxt olanda zeng vurun mene gorushek baxin.

Ugurlar

men almaniyada yasamisam.almanca bilirem.gelebde baxaram.bu yuxaridaki sekildeki masin sizin olacag?bu avangara oxsamir axi,bu eleganceye oxsayir,cunki salondan sekil var idi ve knopkalari zadi az idi veya manitoruda yox idi helem memriy packetde gormedim ,ola biler sidenikde olsun ehtimal azdir ve BOYUK ehtimalla arxa qapilarda srs olmayacaq.onun ban nomresi varsa sizde yaza bilersinizmi? probeg inandirii olmadi....

2000-2001 iller CDİ - larin probegi adeten en azi 250-300 min olur.Maksimum ise 450-600 arasi.

Men hetta E200CDİ gormushem 2000+ model , 800 000 probegi var idi.

bu da video:

duz soze ne deyesen...hecne

Edited by schads

men almaniyada yasamisam.almanca bilirem.gelebde baxaram.bu yuxaridaki sekildeki masin sizin olacag?bu avangara oxsamir axi,bu eleganceye oxsayir,cunki salondan sekil var idi ve knopkalari zadi az idi veya manitoruda yox idi helem memriy packetde gormedim ,ola biler sidenikde olsun ehtimal azdir ve BOYUK ehtimalla arxa qapilarda srs olmayacaq.onun ban nomresi varsa sizde yaza bilersinizmi? probeg inandirii olmadi....

avangard demek o demek deyil ki full olacaq...men hetta ele classic modeller gordum ki avangarddan full idi.

Mashin haqqinda informasiya:

FURTHER TECHNICAL DATA

Cubic Capacity:

2685 cm³

Number of Seats:

5

Door Count:

4/5 Doors

Fuel consumption combined:

ca 6.9 l/100 km 

Fuel consumption (urban):

ca 8.4 l/100 km

Fuel consumption (extra-urban):

ca 5.4 l/100 km

CO2-Emissions combined:

ca 182 g/km

Emission Class:

Euro3 

Emissions Sticker:

3 (Yellow)

Number of Vehicle Owners:

2

HU:

09/2014

Colour:

Purple metallic

Interior Design:

Velour

Interior Colour:

Black

FEATURE SETS

INTERIOR DESIGN

• CD player

• Central locking

Climatisation (Automatic air conditioning)

Cruise control

Electric seat adjustment

Electric windows

Hands-free kit/mobile phone adapter

Multifunction steering wheel

Navigation system

On-board computer

Power Assisted Steering

Sport seats

Tuner/radio

EXTERIOR FEATURES

• Alloy wheels

• Electric side mirror

Sports package

Sports suspension

EXTRAS

• Disabled accessible

• Full Service History

Non-smoker vehicle

SECURITY & ENVIRONMENT

• ABS

• Airbags (Front and Side and More Airbags)

ESP

Fog lamp

Immobilizer

Isofix (child seat anchor points)

Rain sensor

Traction control

Xenon headlights

VEHICLE DESCRIPTION

Zum Verkauf steht ein sehr gepflegtes Nichtraucherfahrzeug Mercedes Benz E 270CDI Avantgarde Typ W 210.Einer der seltenen den man auf den Strassen sieht.:-) Ez. 10/8/1999 Das Fahrzeug besitzt somit eine hervorragende umfangreiche Sonderaustattung: Avantgarde:Automat mit Tiptronik,Klimaautomazi,Tempomat,Navigationssystem, Fahrerkomfortsitz mit Belüftungsanlage,Regensensor,elektr. Fensterheber,elektr. Außenspiegeln,elektr. Kopfstützen,Scheinwerferreinigungsanlage,Xenon Scheinwerfer,ESP,ABS,Servo,ZV mit Infarotfernbedienung..dieses ist mir eingefallen,also schon umfangreich. Die gesamte Innenausstattung ist in hervorragendem Zustand.Die Polsterung fleckenfrei.Die Wurzelholz-Innenaustattung ist Kratzerfrei und hochglänzend.Einfach Top Zustand.Ein seltenen E 270 CDI. Das Fahrzeug ist technisch und optisch in einem sehr guten Allgemeinzustand.Es wurde regelmäßig gewartet.HU/AU bis 8/2014. 8 Fach bereift auf originalen Mercedes Benz Alufelgen.Sommerräder: 235/45 ZR 17 Zoll Continental (neuwertig)Winterräder: 215/55 R 16 Hankook. Alleine Die Räder sind über 1500 € wert. Im allgemeinen ein sehr wirtschaftliches Langstreckenfahrzeug,robuste 5 Zylinder Maschine mit einer geringen Kilometerlaufleistung. Alles nachvollziehbar,alte Tüvberichte,Servicebuch aktuelle HU+Au Bescheinigung,Original Mercedes benz Bordmappe inkl. 2 schlüsseln +Werkstattschlüssel. In guten Häden abzugeben. Bitte nur ernstgemeinte anrufe!!

VEHICLE DESCRIPTION

Zum Verkauf steht ein sehr gepflegtes Nichtraucherfahrzeug Mercedes Benz E 270CDI Avantgarde Typ W 210.Einer der seltenen den man auf den Strassen sieht.:-) Ez. 10/8/1999 Das Fahrzeug besitzt somit eine hervorragende umfangreiche Sonderaustattung: Avantgarde:Automat mit Tiptronik,Klimaautomazi,Tempomat,Navigationssystem, Fahrerkomfortsitz mit Belüftungsanlage,Regensensor,elektr. Fensterheber,elektr. Außenspiegeln,elektr. Kopfstützen,Scheinwerferreinigungsanlage,Xenon Scheinwerfer,ESP,ABS,Servo,ZV mit Infarotfernbedienung..dieses ist mir eingefallen,also schon umfangreich. Die gesamte Innenausstattung ist in hervorragendem Zustand.Die Polsterung fleckenfrei.Die Wurzelholz-Innenaustattung ist Kratzerfrei und hochglänzend.Einfach Top Zustand.Ein seltenen E 270 CDI. Das Fahrzeug ist technisch und optisch in einem sehr guten Allgemeinzustand.Es wurde regelmäßig gewartet.HU/AU bis 8/2014. 8 Fach bereift auf originalen Mercedes Benz Alufelgen.Sommerräder: 235/45 ZR 17 Zoll Continental (neuwertig)Winterräder: 215/55 R 16 Hankook. Alleine Die Räder sind über 1500 € wert. Im allgemeinen ein sehr wirtschaftliches Langstreckenfahrzeug,robuste 5 Zylinder Maschine mit einer geringen Kilometerlaufleistung. Alles nachvollziehbar,alte Tüvberichte,Servicebuch aktuelle HU+Au Bescheinigung,Original Mercedes benz Bordmappe inkl. 2 schlüsseln +Werkstattschlüssel. In guten Häden abzugeben. Bitte nur ernstgemeinte anrufe!!

basa dusdum men bunu) isteyrisne men avangardimdan sene video cekim yerleshdirim? mashin 99-undur?

basa dusdum men bunu) isteyrisne men avangardimdan sene video cekim yerleshdirim? mashin 99-undur?

schads,

neyi basha dusdun? menede bildir men de basha dushum?

sende yerlesdir videonu bir baxim? men hele mashinimi ancaq shekilden gormushem...

schads,

neyi basha dusdun? menede bildir men de basha dushum?

sende yerlesdir videonu bir baxim? men hele mashinimi ancaq shekilden gormushem...

men almaniyada 14 il yasamisam) tebii olaraq almanca bilecem, orada almanca yazilanlari absa dsusdum, gozle video cekim bax, medne mashin 99-cu ildir, en maksimal komlektasiyadir

men almaniyada 14 il yasamisam) tebii olaraq almanca bilecem, orada almanca yazilanlari absa dsusdum, gozle video cekim bax, medne mashin 99-cu ildir, en maksimal komlektasiyadir

yazilanlari da nezere alsan mashinin avangard oldugunu melum olur?

mashinimizin istehsali arasinda 20 gun fergimiz var cemi:

Расшифровка VIN WDB2100631A774582 Версия для печати
Номер кузова WDB2100631A774582
Модель 210.063 E 280
Дата выпуска 09.07.1999
Двигатель 112.921 30 313504
Трансмиссия 722.606 01 159566
http://www.Mercedes-Catalog.by © Все права защищены
Цвет кузова 197 - УДЛИНЕНИЕ EMO
Отделка салона 201A - КОЖА ЧЕРНАЯГРАФИТАНТРАЦИТ

Edited by schads

en maksimal komlektdir. avangarde dediyin bele olmalidir...faralarina kimi matornandir, regulurovka yeri yoxdur, wuweler bele rengini deyisir, abagda yaxish sensorunun yaninda desikler datcikler var) hetda salondaki guzguler bele renglerini deyisir))) Avangarde bele olar...