Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

[quote name='Samira*MM*' post='2584644' date='Mar 5 2008, 12:33 ']Bu bolmede coox gulunc muzakireler getdiyi ucun hec vaxt izlememiwam.
1-ci hansi FM-in nece oldugunu dinleyiciden qeyri hec kim deye bilmez!!!! Cunku hamimiz eyni cebheye-dinleyiciye iwleyirik. Bir dinleyici kimi butun dalgalarimiz maraqlidir qulaq asilandir.

2-ci her halda menim zennimce her bir insan oz iwinde savadli olmalidir ve iradlari qebul etmelidir.Iradlar uzerinde pewekarlawiriq. (Burda muzakire olunan ozunu terifler kimi yox.) Tebii xeberde QEBELE yazilib. Lakin oxunuwda sehv gedib.(O xeberi teze iwcimiz oxuyub)Nece ki dunen diger sevimli kanalimiz ANS-de material boyu TITRDA LERIK evezine LERK gedib.Bu hec de o demek deyil ki orda caliwan hemkarlarim Leriki tanimir.[/quote]

Salam aleykum, duzu yazdiqlarinizdan nese basa dusmeye calisdim, amma ha firladim o terefe, bu terefe amma alinmad. 1 ve 2 bolumlerinizde hevesle yazdiginiz fikirler burada YENI deyil, hemin fikirleri Sizin kimi 10-larla insan yazib burada. Meni sadece 1 sual maraqlandirir, deyirsiniz ki, "Bu bolmede coox gulunc muzakireler getdiyi ucun hec vaxt izlememiwam" Bununla ne demek iteyirsiniz? O ki, qaldi teze ishcinize ALLAH ishini mubarek elesin! Bir daha bele sehvlere yol vermesin..Amma teze ve ya kohne ferqi yoxdur sehv sehv olaraq qalir. Yeqin ANS-de de efir muhendisi teze imis..

[b]106-ya TEBRIKLER!!!!! COX-COOOXunun savadli insanlardan cemlewen Xeberlere Nezaret gerek deyil! Cunku Xeberler ozu Nezaretedicidir[/b]

Bu fikre geldikde ise deyesen nezaret dirnaqarasi "COX GUCLUDUR!!!!" Savadli deyende neyi nezerde tutursunuz, QELEBE klubunu?
Diqqetinize gore minnetdaram, ugurlar Size.

PS: 106 fm radiosunu gec de olsa tebrik edirem, her halda bu radionun oz desti xetti ve dinleyici auditoriyasi var. Amma kollektivden sadece 1 xahisim var INKISAF etmeye calisin, 1 yerde addimlamaqla cox qabaga getmek olmaz. Mence buna potensialiniz var, sadece calismaq ve ISTEMEK lazimdir. Bu gun ki, genclik budur ve bunu isteyir deye, yalniz 1 yerde dayanmaq olmaz. Ugurlar her birinize!

[quote name='DJ`N-Lana' post='2584296' date='Mar 5 2008, 11:39 ']Salam.Cavaba gore,deymez ;) Menim efir vaxtimla bildirdiyiniz fikre esasen,bele basha dushdum ki,Это значило то-что,"до меня еще не добрались" :D
Ok,bye-bye :)[/quote]

Salam aleykum, evvela 106 fm-in ad gunu mubarek, bu tebrikden Size de pay duhsur axi.. :morqqqq::rroza: Duzu bu gun Sizi az da olsa dinledim, amma ad gunu ile elaqedar verilis tebii ki, yalniz tebriklere hesr olunmusdur.. :nettt: Ona gore de bize sadece gozlemek qalir.. umoril: ugurlar

[quote name='produser-v' post='2587637' date='Mar 6 2008, 00:07 ']Salam aleykum, evvela 106 fm-in ad gunu mubarek, bu tebrikden Size de pay duhsur axi.. :morqqqq::rroza: Duzu bu gun Sizi az da olsa dinledim, amma ad gunu ile elaqedar verilis tebii ki, yalniz tebriklere hesr olunmusdur.. :nettt: Ona gore de bize sadece gozlemek qalir.. umoril: ugurlar[/quote]

Chox sag olun deyilen xosh sozlere gore.Siz, hemchinin Y.K ve bashqalari :) !He bu gun biz xosh sozler eshidib ve dinleyicilerimize surpriz etmekden zovq duyurduq... :) Ok,dinleyende xeber edersiniz ;)
Take care !

[quote name='GanDal' post='2579126' date='Mar 4 2008, 12:15 ']Her bir insan bura nese yazanda gotur-qoy edir,fikirlerini elekde kecirir sonra yazir!Bele idise diger ANS ishcileri de var da forumda,amma onlar oz kimliklerini ve harada ishlemelerini gizletmirler! Yeqin buna BOYUK SEBEB var imish!O ki,qaldi deyilen sozu unutmaga,buna da shubhe ile yanashiram!Mence bele bir sozu unutmaq mumkun deyil :nettt:
Neise,ugurlar!!![/quote]
Menim sadece neyise unutmagimda ve ya neyise dememiyimde BOYUK SEBEB axtarmaq yegin ki mene verilen boyuk qiymetdir!)))Bir de deyirem ki ay brat(men bildim ki biz tanishig.Yetri gelmishken 2 nikle chixish eymek de aldadmagdir burada hamini.ozude UNUDUB IKINCI NIK YARADMISHAM DEYE BILMEZSEN AXI) mesele hech menim kimliyimde deyil.Esas burada deyilen fikirlerdir.Ona qarshi sozun var?
Ad gunununz mubarek!Allah omure versun!)))

ve 104--fm indiki ,durumu радио призрак ^_^ ---yani ki hem var hem yoxdu (vot :summer: elcanin pukkee: orda konkretni yeri yoxdu)

106-fm qara musigi reytingde qara gune salib onlari :jidd: ( aaaaaaaaaaaa demekle reytinqde yukselish olmaz neveler sozu)

106.3 --musigi cammatchun pullar cibchun :rofl:

107--- her kesen ozune gore jazzi dinleyer zovgune gore :aappll:

107.7 ---- dil умер bawl: ruslarin bayramidir

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

[quote name='Jelezo' post='2588280' date='Mar 6 2008, 07:23 ']Menim sadece neyise unutmagimda ve ya neyise dememiyimde BOYUK SEBEB axtarmaq yegin ki mene verilen boyuk qiymetdir!)))Bir de deyirem ki ay brat(men bildim ki biz tanishig.Yetri gelmishken 2 nikle chixish eymek de aldadmagdir burada hamini.ozude UNUDUB IKINCI NIK YARADMISHAM DEYE BILMEZSEN AXI) mesele hech menim kimliyimde deyil.Esas burada deyilen fikirlerdir.Ona qarshi sozun var?
Ad gunununz mubarek!Allah omure versun!)))[/quote]
SALAM!
Qardash o "BOYUK SEBEB"i axtarmaq mene hec lazim deyil!Onu sen bilirsen ve sen ozluyunde axtarmalisan!O ki,qaldi ikinci niki ishletmeye,men bele sheyleri edenlere ikiuzlu insan kimi qiymetlendirirem!Hemcinin sozunu deyib,dananlara da!!!
Ozu de yadimdadiyaaa dediyim sozler!Senin kimi yaddan cixartmiram!Senin fikirlerin mene maraqli idise,indi hec maraqli deyil mene!!!

[quote name='produser-v' post='2587592' date='Mar 5 2008, 23:51 ']Salam aleykum, duzu yazdiqlarinizdan nese basa dusmeye calisdim, amma ha firladim o terefe, bu terefe amma alinmad. 1 ve 2 bolumlerinizde hevesle yazdiginiz fikirler burada YENI deyil, hemin fikirleri Sizin kimi 10-larla insan yazib burada. Meni sadece 1 sual maraqlandirir, deyirsiniz ki, "Bu bolmede coox gulunc muzakireler getdiyi ucun hec vaxt izlememiwam" Bununla ne demek iteyirsiniz? O ki, qaldi teze ishcinize ALLAH ishini mubarek elesin! Bir daha bele sehvlere yol vermesin..Amma teze ve ya kohne ferqi yoxdur sehv sehv olaraq qalir. Yeqin ANS-de de efir muhendisi teze imis..
[b]106-ya TEBRIKLER!!!!! COX-COOOXunun savadli insanlardan cemlewen Xeberlere Nezaret gerek deyil! Cunku Xeberler ozu Nezaretedicidir[/b]

Bu fikre geldikde ise deyesen nezaret dirnaqarasi "COX GUCLUDUR!!!!" Savadli deyende neyi nezerde tutursunuz, QELEBE klubunu?
Diqqetinize gore minnetdaram, ugurlar Size.

PS: 106 fm radiosunu gec de olsa tebrik edirem, her halda bu radionun oz desti xetti ve dinleyici auditoriyasi var. Amma kollektivden sadece 1 xahisim var INKISAF etmeye calisin, 1 yerde addimlamaqla cox qabaga getmek olmaz. Mence buna potensialiniz var, sadece calismaq ve ISTEMEK lazimdir. Bu gun ki, genclik budur ve bunu isteyir deye, yalniz 1 yerde dayanmaq olmaz. Ugurlar her birinize![/quote]

Men size cox sakit ve semimi cavab verdim sizin aqresiyaniza ehtiyac yox idi. Siz xanima cavab verdiniz ozu de ki bayram erefesinde. Bu hec... [b]Gulunc [/b] men o menada dedim ki yeni her kesenin oz caliwdigi dalgani teriflemesi bir qeder yaxwi gorunmur. Her FM-in oz yeri var.

Nezaret meselesinin de size heeeec bir aidiyyati yoxdur. Siz hemin xanimin tesadufen vekili deyilsiniz ki????
Ne ise size -hamiya ugurlar arzu edirem. :morqqqq:

[quote]Я так поняла вы работаете на day.az radio, вы могли бы сказать, вы песни Самиры, Наты, Ирады и т.д. крутите бесплатно или....можете написать в личку...
Только честно[/quote]

Да конечно бесплатно :) У нас не существует "Махны Бизнеси".

[quote name='Samira*MM*' post='2590597' date='Mar 6 2008, 15:42 ']Men size cox sakit ve semimi cavab verdim sizin aqresiyaniza ehtiyac yox idi. Siz xanima cavab verdiniz ozu de ki bayram erefesinde. Bu hec... [b]Gulunc [/b] men o menada dedim ki yeni her kesenin oz caliwdigi dalgani teriflemesi bir qeder yaxwi gorunmur. Her FM-in oz yeri var.

Nezaret meselesinin de size heeeec bir aidiyyati yoxdur. Siz hemin xanimin tesadufen vekili deyilsiniz ki????
Ne ise size -hamiya ugurlar arzu edirem. :morqqqq:[/quote]

Salam aleykum, duzu mene ele gelmir ki, Size aqresiya ile cavab vermisem, sadece yazdiqlariniza fikir bildirmisem. Bayram erefesinde deyende hansi bayrami nezerde tuturdunuz? 106-nin ad gunun, 8 mart bayramini, yoxsa Novruz bayaramini?-ZARAFAT..Duzu haminin oz islediyi radionu teriflemeyi tebii haldir, sadece bezi radiolarin unvanlarina deyilen tenqidleri hemin radioda calisanlarin qebul etmemesi ve buna haqq qazandirmasi mence duz deyil. Tenqidi qebul edib netice cixartmaq lazimdir. :sluxii: O ki, qaldi xeberelerle bagli meseleye, Siz deyesen menim sozlerimi duz basa dusmemisiniz, cunki diqqetle oxusaydiniz mene onun vekili demezdiniz.. :looool:
Soz yerini ceker, duzu bu TV-ye aiddir, amma eyni meseldir. Bu gun ATV-de idman xeberlerini teqdim eden xanim QEBELE klubuna QELEBE dedi.. :looool: Deyesen 106 fm ve ATV kollektivinde idman xeberlerini treqdim edenler "QELEBE" qripine tutulublar. :looool::looool:

[b]2 Jelezo[/b] - Salam Tima, necesen? Bu gun Tok-Shounun movzusu ve qonaqlari ela idi. Yeri var idi, cox ela efir alindi. halal olsun. Birde ki, senden bundan basqa hec ne gozlemek olmazdi axi, yaxshi menada tebii ki.

[b]Dj Tural Yusifov[/b] - Salam Tural, necesen? Coxdandi axsam efirini dinlemirdim (imkan olmurdu) bu gun 18:00-da ANS-i dinleyirdim, sadece 1 seyi basa duse bilmedim, eger BANKOMAT verilisi efire qayidibsa neye gore evvelki kimi 18:00-da hemin verilis efire getmir? SVETOFOR yarimiciq sekilde olur? Yani 18:00-da baslayir, 18:30 ISTi-ISTI ve yeniden saat 19:00-da davam edir? Mence bele etseniz yaxsi olar, evveller tebii ki, hemin vaxti BANKOMAT verilis melum sebeblere gore efire getmirdi, indi mence hemin sebebler yoxdur axi.

PS: DVDEND verilisinin yeni anonsu kimin ideyasidir, super alinib, tebii ki, bu yerde efir muhendislerinin de emeyini qeyd etmemek duz olmazdi..;-))

Diqqetinize gore minnetdaram, hamiya ugurlar :morqqqq:

[quote name='KAZIM' post='2590767' date='Mar 6 2008, 16:13 ']Fursetden istifade edib 106 FM-i ad gunu munasibeti ile tebrik edirem.Semimi munasibetde oldugum Javid ve Nurlana,sizi de tebrik edirem.[/quote]

Chox sag ol jan :) !Minnetdarliq ;) !

Фюрсятдян истифадя едиб, бурадан DJ Шахсянямя салам гёндярирям, сян чох ширинсян, татлым беним! :rroza:
НАР ишлядирям йохса СМС гёндярярдим сяня :unsure:

[quote name='DJ`N-Lana' post='2587843' date='Mar 6 2008, 01:02 ']Chox sag olun deyilen xosh sozlere gore.Siz, hemchinin Y.K ve bashqalari :) !He bu gun biz xosh sozler eshidib ve [b][u]dinleyicilerimize surpriz etmekden zovq duyurduq...[/u][/b] :) Ok,dinleyende xeber edersiniz ;)
Take care ![/quote]

Дейирям хясрятик дя биз пафос ючюн... Беля сорушмаг ейиб олмасын хамыныз бирдян зёвг дуйурдуз, йохса нёвбя иля? Тьфу ты, демяк истяйирям ки, нежя кечирдмисиз ад гюнюнюзю ? :rolleyes: Йеиф - ишмяк олду? Телевзорда гёстяряжякляр?

[quote name='KAZIM' post='2590767' date='Mar 6 2008, 16:13 ']Fursetden istifade edib 106 FM-i ad gunu munasibeti ile tebrik edirem.Semimi munasibetde oldugum Javid ve Nurlana,sizi de tebrik edirem.[/quote]
Хоть с опазданием я тоже присоединяюсь к вашему поздравлению,конечно, смс-ку в тот день отправила на 106 фм.Раньше всегда слушала 106ФМ,качественная музыка и хорошие диджеи были,особенно,Кямал,а теперь только стараюсь Джавида слушать.Удачи всему коллективу!

[quote name='GanDal' post='2589379' date='Mar 6 2008, 12:17 ']SALAM!
Qardash o "BOYUK SEBEB"i axtarmaq mene hec lazim deyil!Onu sen bilirsen ve sen ozluyunde axtarmalisan!O ki,qaldi ikinci niki ishletmeye,men bele sheyleri edenlere ikiuzlu insan kimi qiymetlendirirem!Hemcinin sozunu deyib,dananlara da!!!
Ozu de yadimdadiyaaa dediyim sozler!Senin kimi yaddan cixartmiram!Senin fikirlerin mene maraqli idise,indi hec maraqli deyil mene!!![/quote]

Etiraf idi bu?eger beledirse yaxshidir.Etiraf etmek merd ishdir.

[quote name='produser-v' date='Mar 6 2008, 23:01 ' post='2592210']
Salam aleykum, duzu mene ele gelmir ki, Size aqresiya ile cavab vermisem, sadece yazdiqlariniza fikir bildirmisem. Bayram erefesinde deyende hansi bayrami nezerde tuturdunuz? 106-nin ad gunun, 8 mart bayramini, yoxsa Novruz bayaramini?-ZARAFAT..Duzu haminin oz islediyi radionu teriflemeyi tebii haldir, sadece bezi radiolarin unvanlarina deyilen tenqidleri hemin radioda calisanlarin qebul etmemesi ve buna haqq qazandirmasi mence duz deyil. Tenqidi qebul edib netice cixartmaq lazimdir. :sluxii: O ki, qaldi xeberelerle bagli meseleye, Siz deyesen menim sozlerimi duz basa dusmemisiniz, cunki diqqetle oxusaydiniz mene onun vekili demezdiniz.. :looool:
Soz yerini ceker, duzu bu TV-ye aiddir, amma eyni meseldir. Bu gun ATV-de idman xeberlerini teqdim eden xanim QEBELE klubuna QELEBE dedi.. :looool: Deyesen 106 fm ve ATV kollektivinde idman xeberlerini treqdim edenler "QELEBE" qripine tutulublar. :looool::looool:

Cox menaliydiz.Bayrama geldikde ardicilliqla tebrik edirem(Her halda 8 mart size aid deyil)

Men size cavab vermirem eger sizi sevindirecekse duwunun ku sonuncunu siz dediz !! BRAVO!!!
Sehve qaldiqda 1-ci cavab da size demiwdim ki sehv qebulolunandi.Diqqetinizi yuksek qiymetlendirirem. (sonra deyarsiz qeliz yaziram [b]Qelebe-Lerk [/b]meselesini deyiremaaa)Her halda eyni sahenin adamlayiriq ve menim ucun bu sozu men oxumasamda(Qelebe) qebulolunan sehvdi. Amma ATv idman departamentine zehmet olmasa iradiniz varsa orda caliwan 2 pewekar iwcilere muraciet edin.O ki qaldi mene Xahiw edirem cavab yazmayin meseleni baglayaq.Sonuncu sozu siz dediniz bele hesab edin.

[quote name='Jelezo' post='2593055' date='Mar 7 2008, 08:16 ']Etiraf idi bu?eger beledirse yaxshidir.Etiraf etmek merd ishdir.[/quote]
Menim qorxum ve yaxud da behanem yoxdu senin kimi!Hayif ki,sende o merdlik yoxdur ki,e'tiraf edesen!!!

[quote name='produser-v' post='2592210' date='Mar 6 2008, 23:01 '][b]Dj Tural Yusifov[/b] - Salam Tural, necesen? Coxdandi axsam efirini dinlemirdim (imkan olmurdu) bu gun 18:00-da ANS-i dinleyirdim, sadece 1 seyi basa duse bilmedim, eger BANKOMAT verilisi efire qayidibsa neye gore evvelki kimi 18:00-da hemin verilis efire getmir? SVETOFOR yarimiciq sekilde olur? Yani 18:00-da baslayir, 18:30 ISTi-ISTI ve yeniden saat 19:00-da davam edir? Mence bele etseniz yaxsi olar, evveller tebii ki, hemin vaxti BANKOMAT verilis melum sebeblere gore efire getmirdi, indi mence hemin sebebler yoxdur axi.[/quote]
Salam Vuqar.
Svetofor yarimciq getmir .saat 18-00-da baslayan "Svetofor"-un bir saat 19-00-da davam eden verilisin ise ayri sponsoru var."Bankomat" ayri-ayri vaxtlarda olur.ve bu pis effekt vermir.en azindan bizim ile eynivaxtda baslayan verilislerin bazarini emmelli basli oldurmsuk.Verilis iki hisseden ibaretdir.Daha bir sponsor da var.Onun ile is birliyimiz alinsa "Svetofor"-un efir vaxt bir azda deyisecek.
Yeri gelmiksen 7 xanim artiq hediyye qazanib "8 gozel" musabiqesinde.Qalib 1-i. gizildish

[quote name='GanDal' date='Mar 7 2008, 11:48 ' post='2593632']
Menim qorxum ve yaxud da behanem yoxdu senin kimi!Hayif ki,sende o merdlik yoxdur ki,e'tiraf edesen!!!
[/quote Artiq danishmaga bashladin deyesen axi!Ferqindesen?Itirme kontrolu!Menim etiraf etmediyim bir shey yoxdur.

[quote name='Jelezo' post='2595074' date='Mar 7 2008, 16:33 ']Menim qorxum ve yaxud da behanem yoxdu senin kimi!Hayif ki,sende o merdlik yoxdur ki,e'tiraf edesen!!!
[/quote Artiq danishmaga bashladin deyesen axi!Ferqindesen?Itirme kontrolu!Menim etiraf etmediyim bir shey yoxdur.[/quote]
Sebebkari ozunsen!
1.Bilmediyin sheyi danishib 2ci nikden istifade elemeyimi yazmaq!!!
2.Dediyin sozleri "unutmusham"deyib danmaq(ozu de qiza(DJ N-Lana)ya!!!
Bunlar sence artiq hereketler deyil???
Neise ay brat!
Ugurlar!!!

[quote name='Samira*MM*' post='2593231' date='Mar 7 2008, 09:54 ']Men size cavab vermirem eger sizi sevindirecekse duwunun ku sonuncunu siz dediz !! BRAVO!!!
Sehve qaldiqda 1-ci cavab da size demiwdim ki sehv qebulolunandi.Diqqetinizi yuksek qiymetlendirirem. (sonra deyarsiz qeliz yaziram [b]Qelebe-Lerk [/b]meselesini deyiremaaa)Her halda eyni sahenin adamlayiriq ve menim ucun bu sozu men oxumasamda(Qelebe) qebulolunan sehvdi. Amma ATv idman departamentine zehmet olmasa iradiniz varsa orda caliwan 2 pewekar iwcilere muraciet edin.O ki qaldi mene Xahiw edirem cavab yazmayin meseleni baglayaq.Sonuncu sozu siz dediniz bele hesab edin.[/quote]

Salam aleykum, cavab vermirem deyende ki, hec kimi hec neye mecbur etmirler, ureyiniz istemirse cavab vermeyin, nece meslehetdir. eger burda hami bir-birine dese ki, men sene cavab vermirem, onu yazma, bunu yazma, onda bunun neyi forum oldu ki? Her halda biz burada adam asmiriq, kesmirik, sadece fikir mubadilesi apaririq. Eger bunu menimle tmek istemirsinizse o sizin oz isinizdir. Son ise dmek hele tezdir, cunki hele her sey qabaqdadir..Ugurlar Size

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2594436' date='Mar 7 2008, 14:19 ']Salam Vuqar.
Svetofor yarimciq getmir .saat 18-00-da baslayan "Svetofor"-un bir saat 19-00-da davam eden verilisin ise ayri sponsoru var."Bankomat" ayri-ayri vaxtlarda olur.ve bu pis effekt vermir.en azindan bizim ile eynivaxtda baslayan verilislerin bazarini emmelli basli oldurmsuk.Verilis iki hisseden ibaretdir.Daha bir sponsor da var.Onun ile is birliyimiz alinsa "Svetofor"-un efir vaxt bir azda deyisecek.
Yeri gelmiksen 7 xanim artiq hediyye qazanib "8 gozel" musabiqesinde.Qalib 1-i. gizildish[/quote]

Salam Tural, genis ve izahli cavaba gore tesekkurkler. Tebrikler, camaat 1 vrilise 1 sponsor tapa bilmir, sen 1 verilise 2 sponsor tapirsan? :morqqqq: BANKOMATin ayri-ayri vaxtlarda olmasini bilirem, sadece dusunmusdum ki, 18:00-da da hemin vaxtlardan biri olsun..Ne ise, nece deyerler meslehet Sizindir. O ki, qaldi bazarin oldurulmesine, bu hemise bele olub brat, sukani bele saxlayin. Hamiya salamlar. Ugurlar Size.

[quote name='Говард Стерн' post='2592515' date='Mar 7 2008, 00:29 ']Дейирям хясрятик дя биз пафос ючюн... Беля сорушмаг ейиб олмасын хамыныз бирдян зёвг дуйурдуз, йохса нёвбя иля? Тьфу ты, демяк истяйирям ки, нежя кечирдмисиз ад гюнюнюзю ? :rolleyes: Йеиф - ишмяк олду? Телевзорда гёстяряжякляр?[/quote]

Salam.Beledi ki,hamimiz birden!Nece kechirdiyimizi bilmek isteyirdinizse,yeni,eger bele maraqli idise,dinlemek lazim idi...Birde ki,biz TV xesteleri deyilik!
Sag olun!

[quote name='DJ`N-Lana' post='2596211' date='Mar 7 2008, 23:03 ']Salam.Beledi ki,hamimiz birden!Nece kechirdiyimizi bilmek isteyirdinizse,yeni,eger bele maraqli idise,dinlemek lazim idi...Birde ki,biz TV xesteleri deyilik!
Sag olun![/quote]
Йох,нийя хирсляндиз ки,дейирям нежя кечиртмисиз, няся гейри ади бир шей вариди, мюсабигя,аксийа, ня билим бялкя хябярляри сиз охумусух(хечдя сиздя охуйанлардан пис алынмазды)...динляйя билмядим, чюнки мяним ишимдя йалныз мюдирин гойдугу далгайа гулаг асырыг,одаки....эх,ня ися. О ки галды сизин эфиринизя йалныз сяхяр 10 дягигя гулаг асдым, гёрюм ня олажаг? Джавид адлы апарыджыны ешитдим вя супер праздничны аксийа-МЁВЗУ! Хяр гюн мёвзу,ад гюнюндядя мёвзу? Эля билдим ки 106нын кечмиш апарыджысы ФАны чагырарсыз,ня билои Камалы тапарсыз...няся гейри ади бир аксийа кечирярсиз, апарыджы ися дейир: "зянг един .....телефонуна вя дейин: "бу иллярдя 106 сизя ня вериб?" :huh:

[quote name='Говард Стерн' post='2596523' date='Mar 8 2008, 00:25 ']Йох,нийя хирсляндиз ки,дейирям нежя кечиртмисиз, няся гейри ади бир шей вариди, мюсабигя,аксийа, ня билим бялкя хябярляри сиз охумусух(хечдя сиздя охуйанлардан пис алынмазды)...динляйя билмядим, чюнки мяним ишимдя йалныз мюдирин гойдугу далгайа гулаг асырыг,одаки....эх,ня ися. О ки галды сизин эфиринизя йалныз сяхяр 10 дягигя гулаг асдым, гёрюм ня олажаг? Джавид адлы апарыджыны ешитдим вя супер праздничны аксийа-МЁВЗУ! Хяр гюн мёвзу,ад гюнюндядя мёвзу? Эля билдим ки 106нын кечмиш апарыджысы ФАны чагырарсыз,ня билои Камалы тапарсыз...няся гейри ади бир аксийа кечирярсиз, апарыджы ися дейир: "зянг един .....телефонуна вя дейин: "бу иллярдя 106 сизя ня вериб?" :huh:[/quote]

Salam aleykum, halal olsun qardas. Duz soze ne deyesen..

[quote name='Говард Стерн' post='2596523' date='Mar 8 2008, 00:25 ']Йох,нийя хирсляндиз ки,дейирям нежя кечиртмисиз, няся гейри ади бир шей вариди, мюсабигя,аксийа, ня билим бялкя хябярляри сиз охумусух(хечдя сиздя охуйанлардан пис алынмазды)...динляйя билмядим, чюнки мяним ишимдя йалныз мюдирин гойдугу далгайа гулаг асырыг,одаки....эх,ня ися. О ки галды сизин эфиринизя йалныз сяхяр 10 дягигя гулаг асдым, гёрюм ня олажаг? Джавид адлы апарыджыны ешитдим вя супер праздничны аксийа-МЁВЗУ! Хяр гюн мёвзу,ад гюнюндядя мёвзу? Эля билдим ки 106нын кечмиш апарыджысы ФАны чагырарсыз,ня билои Камалы тапарсыз...няся гейри ади бир аксийа кечирярсиз, апарыджы ися дейир: "зянг един .....телефонуна вя дейин: "бу иллярдя 106 сизя ня вериб?" :huh:[/quote]

Salamchik.Men umumiyyetle hech vaxt hirslenmirem :) Siz sadaladiqlariniz oldu.
Tekce Cavidin efiri(New Age) 106-ni temsil etmir.Ne olub ne olmayib,bunu biz bilirik ve bizi dinleyenler.Size hesab vermeli deyilik!
Ugurlar!

[quote name='DJ`N-Lana' post='2597264' date='Mar 8 2008, 10:33 ']Salamchik.Men umumiyyetle hech vaxt hirslenmirem :) Siz sadaladiqlariniz oldu.
Tekce Cavidin efiri(New Age) 106-ni temsil etmir.Ne olub ne olmayib,bunu [b]biz bilirik ve bizi dinleyenler[/b].Size hesab vermeli deyilik!
Ugurlar![/quote]

Алейкумчик. Мян садаладыгым ня олду? Камалы тапыб эфиря чыхардмысыз? Серьёзно? Анонс елийярдиз, бир тяхяр имкан тапыб гулаг асардым да,честно! Амма ёз арамызды сиздян хесабат истямирдим, мяндя сизи динляйянлярдян бириям вя мяня бир динляйиджи кими дейя билярдиз. Демирсиз, джаныныз саг олсун. Кстати байрамынызда мюбаряк! Бютюн радиостансийаларын бютюн ханым апарыжыларыны тябрик едирям! :rroza: Айрыджа Шахсянями тябрик едирям! Байрамын кутлу олсун, джаным! :rolleyes:

[quote name='DJ`N-Lana' post='2596229' date='Mar 7 2008, 23:09 ']Salam Samirochka :) Jan,sen axi bilirsen,menim vekile ehtiyacim yoxdu... :hmmm:
Maaaaaaach :loveyouu:[/quote]

Nurlanocka Salam!!!! her halda sen ozun bildin ki bunu senin ucun yazmiwdim. Axi biz bu temada daniwdiiiq. O ki qaldi vekil meselesine Elbette ki senin vekilin ola bilmez senin kimi nece yerinde oturdub cavabini verdiyinin defelerle wahidi olmuwam. Seni MAAAAACCCC!!!!!

Duzdur, tebrikler movzusu olmasa da butun xanimlari, xususen de radio mekanina aid (101 fm ba$da olmaqla!) butun xanimlari tebrik edirem! Hemi$e gozel, baximli, cazibedar, maraqli ve tekrarolunmaz olmaginizi arzu edirem! :rroza:

[quote name='Говард Стерн' post='2597351' date='Mar 8 2008, 11:29 ']Алейкумчик. Мян садаладыгым ня олду? Камалы тапыб эфиря чыхардмысыз? Серьёзно? Анонс елийярдиз, бир тяхяр имкан тапыб гулаг асардым да,честно! Амма ёз арамызды сиздян хесабат истямирдим, мяндя сизи динляйянлярдян бириям вя мяня бир динляйиджи кими дейя билярдиз. Демирсиз, джаныныз саг олсун. Кстати байрамынызда мюбаряк! Бютюн радиостансийаларын бютюн ханым апарыжыларыны тябрик едирям! :rroza: Айрыджа Шахсянями тябрик едирям! Байрамын кутлу олсун, джаным! :rolleyes:[/quote]

Salamello :) Кямал бейем гвоздь программы задды :D ?Мы и без него как-то обходимся :P Ne ise biz ne etdikse,ferqli etdik.Не будем об этом ;)
P.S Yeri gelmishken tebrike gore,teshekkur!DJ Tural Yusif,size de minnetdarliq :morqqqq: !
Ayrica,Samirochka ve Y.K sizi de urekden tebrik edirem!Qoy her sheyin en gozeli sizin olsun :loveyouu:

Gecde olsa
1. 106da ishleyen Hemkarlarin ad gununu ;)
2. Xanim-hemkarlarinin bayramini tebrik edirem! :rroza:

Yeri gelmishken biz [b]ILIN SHEKERBURASI[/b] ve [b]ILIN SEMENISI[/b] musabiqesini kechiririk. Indiden semeni boyudenler nezere alsinlar ve 17den 19dek onu ANSe getirsinler. Yada shekerburaya orijinal bezek verib hediyye qazanin! Qalibler martin 20 ve 21 mueyyenleshecek!

[quote name='KAZIM' post='2572221' date='Mar 2 2008, 21:57 ']Hec bir mugenni,hec bir ifaci,hec bir senet adami deye bilmez ki,ictimai radio-ya pul odeyib.Teklif edenler olub,amma hami bilir ki,Ictimai radio hec kimden pul almir.[/quote]

Salam Aleykum.
Kazim bes siz eyni eminlikle deye bilersiz ki, senetcilerden hech kes tanishlig ve ya yaxshi munasibetler sayesinde efir uzu gormeyib?

Если память не обманывает, то сегодня день ДЖ -ев. Поздравляю всех! ИНШААЛЛАХ, бу ил [u]бир нефер [/u]йениден оз севимли ефири иле бизи севиндирер. :morqqqq:
Поздравляю всех, ЖЕЛАЮ УСПЕХОВ!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку появятся десятки новых автобусных остановок
      В Баку планируется установить 86 остановочных павильонов.
      Об этом сообщает пресс-служба Азербайджанского агентства наземного транспорта (AYNA) при Министерстве цифрового развития и транспорта.
      «Продолжается установка и реконструкция остановочных павильонов в столице. С учетом состояния дорожной инфраструктуры в Баку устанавливаются павильоны для широких и узких тротуаров», - говорится в информации.

https://media.az/society/v-baku-poyavyatsya-desyatki-novyh-avtobusnyh-ostanovok
        • Milli
      • 23 replies
    • Известный актер Талех Юзбеков прижег лоб жены сигаретой
      Известный азербайджанский актер Талех Юзбеков прижег сигаретой лоб жены.
      Об этом сообщила сама супруга артиста, блогер Хатира Юзбекова.
      Она показала след от ожога на лбу своим подписчикам в Instagram.
      "Да, муж прижег мне лоб сигаретой", - сказала она.
      Хатира Юзбекова не предоставила подробной информации о случившемся.
      Отметим, что у Талеха и Хатиры Юзбековых двое детей.  https://www.instagram.com/reel/C6Va1qjuNjZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fec0e9dd-befb-44ea-ab5e-6e57f827531b   https://ru.oxu.az/society/865516  https://ru.baku.ws/video/193254  
      .
        • Red Heart
        • Like
      • 39 replies
    • Стали известны подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку
      Стали известны некоторые подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку.
      Как передает xezerxeber.az, случай был зафиксирован около 07:00 по адресу: Сураханский район, поселок Гарачухур, улица Фармана Керимзаде, 67.
      По словам соседей, камень, которым было закрыто отверстие бака с водой, упал внутрь и нанес определенные повреждения. Хозяин дома решил вытащить камень и починить резервуар, но застрял в отверстии. Он находился в таком положении примерно 40 минут.
      На место происшествия незамедлительно прибыли сотрудники Службы спасения особого риска Министерства по чрезвычайным ситуациям. Они вызволили мужчину (1986 г.р.) с помощью специальных инструментов.
      Подробнее - в сюжете:
      13:35
      На горячую линию "112" Министерства по чрезвычайным ситуациям (МЧС) Азербайджана поступила информация о том, что на территории поселка Гарачухур Сураханского района столицы один человек оказался в беспомощном состоянии.
      Об этом сообщили в МЧС.
      На место происшествия незамедлительно были направлены сотрудники Службы спасения особого риска службы.
      При оценке оперативной обстановки выяснилось, что Т.Мамедов (1986 г.р.) проводил ремонтные работы в резервуаре для воды глубиной 2 метра и диаметром 1,5 метра в частном доме и не смог выбраться из него.
      Сотрудники  службы спасли мужчину с помощью спецтехники.
        • Milli
        • Haha
        • Like
      • 82 replies
    • Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
        • Haha
      • 114 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Like
      • 170 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Haha
      • 137 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
        • Like
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...