Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

Uydaaaaaaa bir az bundan once Oktay Kamili (meyxana ustadi),"DE GELSININ" qalibini space 104 fm-de esitdim,heyif verlisin axirini dinledim,bayram munasibetile qonaq idi,cox cox cooooooooooooooooox sevindim.Tesekkur.

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

[quote name='NIGAR_ART' post='2642346' date='Mar 20 2008, 01:27 ']EX DJ Aynur(102fm) indi ne ishle meshquldur?Helede LIDET TV-de ishleyir?[/quote]
Да, она все еще работает на Лидер.
[quote name='Stadion' post='2643001' date='Mar 20 2008, 11:13 ']Ay bele Salam Aleykum.
Elbette Novruz bayrami munasibetile shexsen sizi bir daha tebrik edirem.Men de sizin tebrike qosulub o cumleden butun dj-lerimizi tebrik edirem.Men texminen bilirem siz kimi deyirsiz (belke de yaniliram ama yanilma ehtimali cox azdi),uzun suren hesretden sonra vaxtile bizi sevindirmishdi ,yeniden bizi sevindirer insallah. :sluxii:[/quote]
Мен де бир даха Сизи тебрик елейирем. :cheers:
Даай билмирем ейни адам хагда данышырыг йа [b]YOX[/b], амма бир шейи дюз дединиз, о, хемише дейир ки, "Oрада ве йа бурада, мен ефире гайыдаджам. Ферги [b]YOX[/b]дур хансы радиода олсун." :rolleyes:

Burc FM-in aparicisi Zaur Kamalin aglina deyesen artiq yeni fikirler gelmediyinden, dinleyicileri aldatmaga baslayib.
:urey: [b]ZULFiYYE[/b] :urey: xanimla 4 il evvel hem de Ramazan bayraminda hazirladigi verilisi bu gun Novruz bayraminda canli yayim adi ile efire verdi.

[quote name='ELXAN O.N' post='2644307' date='Mar 20 2008, 19:29 ']Burc FM-in aparicisi Zaur Kamalin aglina deyesen artiq yeni fikirler gelmediyinden, dinleyicileri aldatmaga baslayib.
:urey: [b]ZULFiYYE[/b] :urey: xanimla 4 il evvel hem de Ramazan bayraminda hazirladigi verilisi bu gun Novruz bayraminda canli yayim adi ile efire verdi.[/quote]

Salam aleykum, qardasim eger bu dogurdanda beledirse, onda daha Burc Fm-in rehberliyine ve bu ishe cavabdeh olan insanlara SOZUM YOXDUR!!! Bele sey olar beyem?

[quote name='produser-v' post='2644334' date='Mar 20 2008, 19:39 ']Salam aleykum, qardasim eger bu dogurdanda beledirse, onda daha Burc Fm-in rehberliyine ve bu ishe cavabdeh olan insanlara SOZUM YOXDUR!!! Bele sey olar beyem?[/quote]
Aleykuma salam. Dogrudanda beledir. Ozum dinlemisem. Hele durmadan da :urey: [b]ZULFiYYE[/b] :urey: xanimin canli efirde qonaq olacagini evvelden anons etmeye baslamisdi.

[quote name='ELXAN O.N' post='2644848' date='Mar 20 2008, 23:39 ']Aleykuma salam. Dogrudanda beledir. Ozum dinlemisem. Hele durmadan da :urey: [b]ZULFiYYE[/b] :urey: xanimin canli efirde qonaq olacagini evvelden anons etmeye baslamisdi.[/quote]

Bu sadece BIYABIRCILIQDIR!!! Kime-kim, ZAURA yarasmazdi.. daldandanishan:sluxii:pukkee::blink:

[quote name='Merry Adems' post='2634311' date='Mar 18 2008, 13:08 ']ay fm-ciler niye bizim radiolarda narmal bir seher verlishi yaratmirsiz????
europa+ qulaq asanda adamin paxilligi tutur.yeni biz oqeder bacariqqsiziqki???!!!
seher o verlishe qulaq asanda nastraenie 100% olur!!!![/quote]
Tamamile raziyam. Neinki seher verilishi, umumiyyetle gun erzinde seslendirilen musiqiler superdir!!! Hemcini axsam verilishleri de. Shexsen her sheyim bir kenara, adi bir dinleyici kimi qulaq asanda boyuk zovq aliram. Incimesinler amma bizim bezi yersiz radio verilishlerimizdendirse (bu sozum butun DJ-lere aid deyil) hemin radioda efire geden verilishleri dinlemek daha yaxshidir.

Salam Aleykum.
Ilahe Shixlinskayani esitmek isteyenlerin nezerine:bu gun 104 fm-de Gulnarin qonagi Ilahe olmalidir,coxdandi canli efirde esitmediyim profi dj-i :loveyouu: esideceyime gore evvelceden Gulnara oz sonsuz teshekkurumu bildirirem ve cox sevinirem.

[quote name='Merry Adems' post='2634311' date='Mar 18 2008, 14:08 ']ay fm-ciler niye bizim radiolarda narmal bir seher verlishi yaratmirsiz????
europa+ qulaq asanda adamin paxilligi tutur.yeni biz oqeder bacariqqsiziqki???!!!
seher o verlishe qulaq asanda nastraenie 100% olur!!!![/quote]

Salam.
Cox duz qeyd etdiniz ki,normal,insanda musbet emosiyalar yaradacaq seher verlisi yoxdu radiostansiyalarimizda,amma inanin mene vaxtile var idi "SAG SALAMAT" (sag salamat ailesine basda Ilaska,Emin ve ZAUR olmaqla hamisina ateshli salamlar) adli bir verlish,niye var idi dedim?Cunki cox teessufler olsun ki,hal hazirda yoxdu,sag olsun mudriyyet onun sayesinde baglandi.Men shexsen bu verlishe qulaq asanda ehval ruhiyye 100% olurdu,aparicilar ele shen,semimi,mehribandilar ki,men verlise ilk defe qulaq asandan cox istedim onlari,neise...inaniram ki,ne vaxtsa gozel seher verlishi olacaq bizde.Insallah. :loveyouu:

[quote name='Stadion' post='2645961' date='Mar 21 2008, 09:43 ']Salam Aleykum.
Ilahe Shixlinskayani esitmek isteyenlerin nezerine:bu gun 104 fm-de Gulnarin qonagi Ilahe olmalidir,coxdandi canli efirde esitmediyim profi dj-i :loveyouu: esideceyime gore evvelceden Gulnara oz sonsuz teshekkurumu bildirirem ve cox sevinirem.[/quote]

Dehshet, bunu hardan oyrenmisiz? :) Я в шоке....

Indi bildim ki, bu forumun partizanlari ela ishleyir. Sevinirsizse, proqrami qachirmayin.

Can Gulnar,unutmayaq ki,yerin de qulagi var,men hemise mene maraqli olan insanlari izleyib,onlarin her bir addimini bilmek isteyirem ve xoslayiram tebii ki,sexsi heyati cixmaq sertile,ilashka da menim ucun onemli ve maraqli insanlardan biri oldugu ucun bilirem ki,bu gun senin qonagin Ilahe Shixlinskayadir,inaniram bu gunki verlish en maraqli verlishlerin siyahisinda olacaq.Buna gore sene bir daha sonsuz teshekkurumu bildirirem ve sebirsizlikle gozleyirem.Opurem :sluxii::loveyouu:

Bu gun ANS ChM-de gunorta 13.00-16.00 arasi radionun 5 ay onceki gece efir dinleyicilerine emelli-bashli SURPRIZ oldu.

Validin vezifesi Tofiq Hesensoyda idi.

Saat 15.00-dan sonra hemisheki kimi Tural bey qoshuldu. Ve smslerin coxu verilishi teqdim eden apariciya, yeni Tofiq Hesensoya unvanlanmisdi. her zaman on planda olan Tural bey bu gun sanki 2-ci planda idi. (bu eslinde o qeder de onemli bir shey deyil,sadece qeyd etdim) cox maraqlidir ki, hemin dinleyiciler bu gunku verilishi Tofiq Hesensoyun teqdim edeceyini bilirdilermi???? Yoxsa smslerin coxunun ona unvanlanmasi sirf teseduf neticesinde oldu... :unsure:

P.S: Ancaq verilish yaxshi teqdim olundu...

[quote name='Stadion' post='2645973' date='Mar 21 2008, 09:59 ']Salam.
Cox duz qeyd etdiniz ki,normal,insanda musbet emosiyalar yaradacaq seher verlisi yoxdu radiostansiyalarimizda,amma inanin mene vaxtile var idi "SAG SALAMAT" (sag salamat ailesine basda Ilaska,Emin ve ZAUR olmaqla hamisina ateshli salamlar) adli bir verlish,niye var idi dedim?Cunki cox teessufler olsun ki,hal hazirda yoxdu,sag olsun mudriyyet onun sayesinde baglandi.[/quote]
Ehhh kash oten gunleri geri qaytarmaq imkani olardi :( Bu gun burada yazilan postlarin birinde mehz Europa Plus radiosunda yayimlanan seher verilishinden sohbet acildi. Tam eminlikle deye bilerem ki, sozu geden verilishle eyni formatda olan verilish bizde var idi... Coooooooox teessufler olsun ki, sheherin en gozel seher verilishi baglandi. Hec olmasa baglanmaqda ciddi bir sebeb olardi yene adami yandirmazdi. Amma bu gun rehberlik ozu de cox yaxshi bilir ki, ozu nece uduzub. Hemisheki kimi rehberliyin teqsiri ucbatindan bizim gozel seher verilisinin DJ-leri efirde oz ishlerini davam etdirmediler. Onlara da haqq vermemek gunah olar vallah. Yene onlar hele cox dozduler bu haqsizliga. Amma yene her sheye baxmayaraq bu gun de cox isterdim ki, bu verilishi yeniden berpa etsinler. Hec olmasa seherler milli radiolarimizdan birinde sozun esl menasinda insanlara seher-seher xosh ehval ruhiyye ve musbet enerji bexsh ede bilecek bir verilish olsun!

106 - нармалды. Хотя, в принципе радио не слушаю.
dj Nurlana , вы особо не замарачивайтесь, у вас все супер-пупер, тока вот на русском никак не заикнитесь...акцент от ушей, выварачивает :looool:

[quote name='elya409' post='2647628' date='Mar 21 2008, 22:33 ']Bu gun ANS ChM-de gunorta 13.00-16.00 arasi radionun 5 ay onceki gece efir dinleyicilerine emelli-bashli SURPRIZ oldu.

Validin vezifesi Tofiq Hesensoyda idi.

Saat 15.00-dan sonra hemisheki kimi Tural bey qoshuldu. Ve smslerin coxu verilishi teqdim eden apariciya, yeni Tofiq Hesensoya unvanlanmisdi. her zaman on planda olan Tural bey bu gun sanki 2-ci planda idi. (bu eslinde o qeder de onemli bir shey deyil,sadece qeyd etdim) cox maraqlidir ki, hemin dinleyiciler bu gunku verilishi Tofiq Hesensoyun teqdim edeceyini bilirdilermi???? Yoxsa smslerin coxunun ona unvanlanmasi sirf teseduf neticesinde oldu... :unsure:

P.S: Ancaq verilish yaxshi teqdim olundu...[/quote]

Salam Aleykum.
Dogurdan maraqli surpriz oldu,amma men ozumu bu surprize hazirlamishdim,cunki evvelceden xeberim var idi.Men sizinle raziyam verlish dogurdanda yaxshi teqdim olundu.Bele surprizlerden cox olsa ela olar. :loveyouu:

104 FM-DE dunen Ilashkanin sesini esitmek xosh idi,2 gozel xanim maraqli sohbet edirdi.Coxdan esitmediyim sesleri esitdim bunlar Fateh ve Murad o cumleden Ilahe Shixlinskaya oldu

P.S:Fateh yene de hemise oldugu kimi oz maraqli ve selist fikirleri ile cixish etdi (oz ampulasinda idi)

[quote name='mirabel' post='2648721' date='Mar 22 2008, 02:41 ']106 - нармалды. Хотя, в принципе радио не слушаю.
dj Nurlana , вы особо не замарачивайтесь, у вас все супер-пупер, тока вот на русском никак не заикнитесь...акцент от ушей, выварачивает :looool:[/quote]
Salam.loooooooool,bunu hele mene deyen olmamishdi :D
Но как говорится все когда-то бывает впервые ;)
Fikir bildirdiyinize gore,teshekkur edirem :) Ugurlar size ;)

[quote name='ALBAY' post='2648538' date='Mar 22 2008, 02:27 ']Burda herenin bir derdi var.)))))

Ilin shekerburasi ve Ilin semenisini sechdik! :)))[/quote]

Salam.
Men de qalibleri tebrik edirem Susen ve Fexriyye xanimi,eziyyet cekib hazirlayib getirdiler ve behresini de gorduler. :rolleyes: Indi qaliblerin sekilleri jurnalda cixacaq?

P.S:Ilin en hundur semenisi secildi,amma ilin en orjinal semenisi hele qalib,yeqin ki,orjinal semeniye de hediyye duser.Yoldadi,gec tez gelecek.BYE.

[quote name='DJ`N-Lana' post='2649065' date='Mar 22 2008, 10:35 ']Salam.loooooooool,bunu hele mene deyen olmamishdi :D
Но как говорится все когда-то бывает впервые ;)
Fikir bildirdiyinize gore,teshekkur edirem :) Ugurlar size ;)[/quote]
пасиб. было сказано с любовью)

[quote name='Dj Tural Yusif' post='2646773' date='Mar 21 2008, 15:23 ']Salam.
Indi "Madaqaskar"-i gosterirler ANS Tv-de.
8 saatliq goyqutab yeyib seslendirme yadima dusdu.[/quote]

Xosh xatireler.
Dublaj prosesinin video-yazisi mende telefonda indiye geder galib. Ela gun idi+ 1 gun otgul :looool:

[quote name='Tural Badi Kube' post='2650695' date='Mar 23 2008, 03:59 ']Xosh xatireler.
Dublaj prosesinin video-yazisi mende telefonda indiye geder galib. Ela gun idi+ 1 gun otgul :looool:[/quote]
salam Tural BAdi Kube!niye bu gunki bayrama hesr olunmush meyxana yarishmasin Kamran aparirdi,siz yox?ozude canli olmayan verilishde xalqdan sms gonderilmesin istemek?biabirciliqdi.

[quote name='SHAX&MAT' post='2651609' date='Mar 23 2008, 03:03 ']salam Tural BAdi Kube!niye bu gunki bayrama hesr olunmush meyxana yarishmasin Kamran aparirdi,siz yox?ozude canli olmayan verilishde xalqdan sms gonderilmesin istemek?biabirciliqdi.[/quote]

Salam. Ilk novbede deyim ki, bu yarishma deyildi, sadece novruz buraxilishi idi. Kimse aparmaliydi bu verilishi ya yox? odur ki, ele Kamran apardi. Sms istenilmeyine istenildi, amma gacan setr gorsenmedi.

Всех радио ведущих и моих любимых Фатика-Турала,. и мн др. поздравляю с праздником !

Желаю творческого рвения быть первыми !
Почаще премий в евро от начальства !
Новых веселых проектов , и будоражущей воображение музыки ;-)

одним словом всего самого самого !!!

[quote name='Stadion' post='2649020' date='Mar 22 2008, 09:49 ']Salam Aleykum.
Dogurdan maraqli surpriz oldu,amma [color="#FF0000"]men ozumu bu surprize hazirlamishdim,cunki evvelceden xeberim var idi[/color][size="4"][/size][b][/b].Men sizinle raziyam verlish dogurdanda yaxshi teqdim olundu.Bele surprizlerden cox olsa ela olar. :loveyouu:[/quote]

Mashallah sizin de her sheydn evvelceden xeberiniz olur. :blink: Tesadufen ANS size ishlemir oyyyyyyyyyy :rofl: chashdim Ans-in ishchileri???????????

Hormetli Fanatka-102FM,Hemise sizin nedense xeberiniz olmayacaq ki,bizim de payimiza dusen xeberler var DA,ekseriyyet xeberler sad xeberlerdi,sexsen oz adima deyirem,hec vaxt bed xeber vermemisem hec kime.

P.S:Indiki zamanada hec kim hec kime gore islemir,her kesin cibi ayridi,her kes oz isini gucle catdirir qaldi ki,kimese islesin.

[quote name='Stadion' post='2657546' date='Mar 25 2008, 01:28 ']Hormetli Fanatka-102FM,Hemise sizin nedense xeberiniz olmayacaq ki,bizim de payimiza dusen xeberler var DA,ekseriyyet xeberler sad xeberlerdi,sexsen oz adima deyirem,hec vaxt bed xeber vermemisem hec kime.

P.S:Indiki zamanada hec kim hec kime gore islemir,her kesin cibi ayridi,her kes oz isini gucle catdirir qaldi ki,kimese islesin.[/quote]

Hormetli Stadion.Men vaxtimi deyerli xeberlere serf edirem. :P
Size surpriz duyumunuzda ugurlar :loveyouu:

P.S,O dalgada Baki kuleyi esen gun esl surpriz olacaq :urey:

[quote name='Tural Badi Kube' post='2653086' date='Mar 24 2008, 00:20 ']Salam. Ilk novbede deyim ki, bu yarishma deyildi, sadece novruz buraxilishi idi. Kimse aparmaliydi bu verilishi ya yox? odur ki, ele Kamran apardi. Sms istenilmeyine istenildi, amma gacan setr gorsenmedi.[/quote]
gozumuz sene oyreshmishdi. :morqqqq: KAmranasa bu verilishi hec yarashdirmadim. daldandanishan

[quote name='Fanatka_102FM' post='2657578' date='Mar 25 2008, 02:40 ']P.S,O dalgada Baki kuleyi esen gun esl surpriz olacaq :urey:[/quote]

Evvelce xos gelmisiz,postunuzu gorek?
Eger hansisa verlisin baglanmasi xeberini deyerli xeber hesab edirsizse onda size deyerli xeberler vermekde ugurlar ve muveffeqiyyetler :loveyouu:

P.S:Haralarda idin?
P.SS:Semimi deyim ki,eger sen mene dogurdan bax bu xeberi versen mene esl surpriz olacaq,sene de mustuluq verecem semimi sozumdu :loveyouu:

[quote name='Fanatka_102FM' post='2657481' date='Mar 25 2008, 03:37 ']Mashallah sizin de her sheydn evvelceden xeberiniz olur. :blink: Tesadufen ANS size ishlemir oyyyyyyyyyy :rofl: chashdim Ans-in ishchileri???????????[/quote]

Ooooooooooooo, kimse mezuniyyetden qayidib????????? :morqqqq:

Space radioda Gulnar xanima qulaq asirdim bu gun saat 15:00 ve 16:00 arasi,yanilmiramsa kok ve ariq qadinlardan danisirdilar.Sohbet maraqli idi,Leyla xanimin semimi sohbetine qulaq asdim.Amma hardasa efire uygun olmayan sozlerde esitdim,mesel ucun gpmbul,kok deyile bilerdi.

[quote name='KAZIM' post='2658971' date='Mar 25 2008, 15:41 ']Space radioda Gulnar xanima qulaq asirdim bu gun saat 15:00 ve 16:00 arasi,yanilmiramsa kok ve ariq qadinlardan danisirdilar.Sohbet maraqli idi,Leyla xanimin semimi sohbetine qulaq asdim.Amma hardasa efire uygun olmayan sozlerde esitdim,mesel ucun gpmbul,kok deyile bilerdi.[/quote]
Sene kim oyredib ki, gombul, pota sozleri efire uygun deyil?

[quote name='KAZIM' post='2658971' date='Mar 25 2008, 15:41 ']Space radioda Gulnar xanima qulaq asirdim bu gun saat 15:00 ve 16:00 arasi,yanilmiramsa kok ve ariq qadinlardan danisirdilar.Sohbet maraqli idi,Leyla xanimin semimi sohbetine qulaq asdim.Amma hardasa efire uygun olmayan sozlerde esitdim,mesel ucun gpmbul,kok deyile bilerdi.[/quote]

Aydindi. Men her sheyi oz adi ile chaqirmaqi seven insanlardanam. Ve mumkun olduqu qeder efirde her sheyi oz adi ile chaqirmaqa chalishiram. Insanlarin dushuncesine yaxin ve onlarin ichinden biri kimi danishmaqi ustun tuturam.

Bir de Freyd deyib ki, "Edebsizlik iti aqilin tecessumudur" Allah Freyde rehmet elesin.

[quote name='HYPNOSE' post='2662292' date='Mar 26 2008, 15:46 ']Aydindi. Men her sheyi oz adi ile chaqirmaqi seven insanlardanam. Ve mumkun olduqu qeder efirde her sheyi oz adi ile chaqirmaqa chalishiram. Insanlarin dushuncesine yaxin ve onlarin ichinden biri kimi danishmaqi ustun tuturam.

Bir de Freyd deyib ki, "Edebsizlik iti aqilin tecessumudur" Allah Freyde rehmet elesin.[/quote]

:rroza:

[quote name='JAMIROQUAI' post='2659781' date='Mar 25 2008, 20:57 ']Sene kim oyredib ki, gombul, pota sozleri efire uygun deyil?[/quote]
Mene bu sahede umumiyyetle hec kim hec ne oyretmeyib.Biri var uzr isteyirem essek,biri var uzunqulaq.Mence efirde daha cox uzunqulagin deyilmesi meqsede uygundur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку появятся десятки новых автобусных остановок
      В Баку планируется установить 86 остановочных павильонов.
      Об этом сообщает пресс-служба Азербайджанского агентства наземного транспорта (AYNA) при Министерстве цифрового развития и транспорта.
      «Продолжается установка и реконструкция остановочных павильонов в столице. С учетом состояния дорожной инфраструктуры в Баку устанавливаются павильоны для широких и узких тротуаров», - говорится в информации.

https://media.az/society/v-baku-poyavyatsya-desyatki-novyh-avtobusnyh-ostanovok
      • 23 replies
    • Известный актер Талех Юзбеков прижег лоб жены сигаретой
      Известный азербайджанский актер Талех Юзбеков прижег сигаретой лоб жены.
      Об этом сообщила сама супруга артиста, блогер Хатира Юзбекова.
      Она показала след от ожога на лбу своим подписчикам в Instagram.
      "Да, муж прижег мне лоб сигаретой", - сказала она.
      Хатира Юзбекова не предоставила подробной информации о случившемся.
      Отметим, что у Талеха и Хатиры Юзбековых двое детей.  https://www.instagram.com/reel/C6Va1qjuNjZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fec0e9dd-befb-44ea-ab5e-6e57f827531b   https://ru.oxu.az/society/865516  https://ru.baku.ws/video/193254  
      .
      • 34 replies
    • Стали известны подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку
      Стали известны некоторые подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку.
      Как передает xezerxeber.az, случай был зафиксирован около 07:00 по адресу: Сураханский район, поселок Гарачухур, улица Фармана Керимзаде, 67.
      По словам соседей, камень, которым было закрыто отверстие бака с водой, упал внутрь и нанес определенные повреждения. Хозяин дома решил вытащить камень и починить резервуар, но застрял в отверстии. Он находился в таком положении примерно 40 минут.
      На место происшествия незамедлительно прибыли сотрудники Службы спасения особого риска Министерства по чрезвычайным ситуациям. Они вызволили мужчину (1986 г.р.) с помощью специальных инструментов.
      Подробнее - в сюжете:
      13:35
      На горячую линию "112" Министерства по чрезвычайным ситуациям (МЧС) Азербайджана поступила информация о том, что на территории поселка Гарачухур Сураханского района столицы один человек оказался в беспомощном состоянии.
      Об этом сообщили в МЧС.
      На место происшествия незамедлительно были направлены сотрудники Службы спасения особого риска службы.
      При оценке оперативной обстановки выяснилось, что Т.Мамедов (1986 г.р.) проводил ремонтные работы в резервуаре для воды глубиной 2 метра и диаметром 1,5 метра в частном доме и не смог выбраться из него.
      Сотрудники  службы спасли мужчину с помощью спецтехники.
      • 82 replies
    • Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
      • 113 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Sad
        • Red Heart
      • 170 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• 137 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 241 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...