Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Sənə demək istəyirəm...

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303593375' post='8917141']
Demek isteyirem ki,burda bir istifadeci var,fikir verseniz onun yazdigi postlarin hamisi bir ve ya iki sosden ibaretdir.Men cox isteyirem ki,o hec olmasa birce postunda dalbadal 3 cumle yazsin,sadece olarag menim ucun cox maraglidir.Adama ele gelir ki,o yazmagi da danishmagi da indi-indi oyrenir... :devil:Belke de men sehv edirem...teki ele olsun...
[/quote]
Allah bereket verib bizim klavyelere))))

[quote name='Davud.' timestamp='1303593707' post='8917166']
Bilmek olar kimdir o? Mende qisa yaziram :wow1:
[/quote]
Demek isteyirem ki,siz hetta bu postunuzda uje 2 cumle yazmisiniz,tebii ki,o istifadecinin sizin ola bilmeniz ehtimali gundelikden cixir... :devil: Ancag gardash ciddi sozumdur,hemin istifadecinin butun postlari en yaxshi halda bir cumledir,ozu de hec olmasa yazdiglarinda bir mentig olsa idi yene derd yari idi.Men basha dushurem ki,adam lap birce sozle de oz fikrini ifade ede biler,amma daha yazmag xatirine aglina ne geldi yazmag da bir shey deyil de...Ne ise hesab edek ki,bu hagda hec yazmamisham,yoxsa oxuyub inciyer bizden.

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303594683' post='8917224']
Demek isteyirem ki,siz hetta bu postunuzda uje 2 cumle yazmisiniz,tebii ki,o istifadecinin sizin ola bilmeniz ehtimali gundelikden cixir... :devil: Ancag gardash ciddi sozumdur,hemin istifadecinin butun postlari en yaxshi halda bir cumledir,ozu de hec olmasa yazdiglarinda bir mentig olsa idi yene derd yari idi.Men basha dushurem ki,adam lap birce sozle de oz fikrini ifade ede biler,amma daha yazmag xatirine aglina ne geldi yazmag da bir shey deyil de...Ne ise hesab edek ki,bu hagda hec yazmamisham,yoxsa oxuyub inciyer bizden.
[/quote]

Açığı ikinci cümleni yazmaq istemirdim. :morqqqq: Sebebi ondan ibaretdir ki özüm uzun-uzadı postları oxumadığim üçün fikirlerimi maxsimim zip edib yaziram hem fikrimi oxuyan olsun hem de vaxta genaet etmiş olaq.
Ümidvaram düzeler.

[quote name='Davud.' timestamp='1303594922' post='8917248']
Açığı ikinci cümleni yazmaq istemirdim. :morqqqq: Sebebi ondan ibaretdir ki özüm uzun-uzadı postları oxumadığim üçün fikirlerimi maxsimim zip edib yaziram hem fikrimi oxuyan olsun hem de vaxta genaet etmiş olaq.
Ümidvaram düzeler.
[/quote]

duz eliyirsen neye lazimdi uzun uzadi yazmaq menasiz sozder. Az olsun saz olsun..

russdar demishken много буква и всё..

[quote name='RamiN)' timestamp='1303594616' post='8917221']
Hami ele bir-birne soz atir Ne ujeli bir ureylisi yoxdu..
[/quote]
Demek isteyirem ki...Yeqin hami sirrini saxlayib qonwu bolmeye.Bir tekan lazimdi belke.))

[quote name='azda' timestamp='1303595089' post='8917258']
Demek isteyirem ki...Yeqin hami sirrini saxlayib qonwu bolmeye.Bir tekan lazimdi belke.))
[/quote]

Qonwu bolmeni bilmirem menim shexsen kime sozum var ele uzunde deyire, burda yox Ls -da..

Ponyatka ona yol vermir ki kimese haminin yaninda nese axir bir soz deyim..

[quote name='RamiN)' timestamp='1303595217' post='8917273']
Qonwu bolmeni bilmirem menim shexsen kime sozum var ele uzunde deyire, burda yox Ls -da..

Ponyatka ona yol vermir ki kimese haminin yaninda nese axir bir soz deyim..
[/quote]
Demek isteyirem ki,Duzdur, bu haqda yeni movzuda qeyd elemiwem.Soz atmaq da yaxwi deyil,en yaxwisi PM yaz getsin.))

Kimise de alcaldmaq yaxwi hereket deyil,amma problemi her deyende Ls da hell etmek olmur.)

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303595271' post='8917278']
Azda xanim hansi gonshu bolmeden gedir sohbet? :devil:
[/quote]
Movzunun adi beledir: :roga:
"En cox regbet beslediyim user."
Deyesen bawligi sehv yazdim.)

[quote name='charodeyka' timestamp='1303599001' post='8917487']
yeni bele qorxulu userdir? :wow1:
[/quote]
Bilmek olmaz,nezerlerinde tutduqlari user........... (men de ola bilerem :))
He,qorxulu oldugunu bilmirem,amma opasnaya wtucka. :D

Demək istəyirəm görəsən nə vaxtsa yuxudan oyananda görəcəmmi ki Del Piero dayanıb başımın üstündə, bir əlində bir dəstə tülpan, o biri əlində də Mini Cooperin açarları və deyəcək: "S qodovşinoy, doroqaya"? :wub: (Azərbaycanca gözəl səslənmirdi nəsə :unsure: )

[quote name='Dark Lady' timestamp='1303644333' post='8919796']
Demək istəyirəm görəsən nə vaxtsa yuxudan oyananda görəcəmmi ki Del Piero dayanıb başımın üstündə, bir əlində bir dəstə tülpan, o biri əlində də Mini Cooperin açarları və deyəcək: "S qodovşinoy, doroqaya"? :wub: (Azərbaycanca gözəl səslənmirdi nəsə :unsure: )
[/quote]
Aysel xanim Azerbaycanda oglanlar var ki,Del Pyeronu merkez xettinden bu yana buraxmazlar... :devil: Uzulmeyin,nadejda umiraet posledney... :rroza:

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303646496' post='8919966']
Aysel xanim Azerbaycanda oglanlar var ki,Del Pyeronu merkez xettinden bu yana buraxmazlar... :devil: Uzulmeyin,nadejda umiraet posledney... :rroza:
[/quote]
Bilirəm, hörmətli Konfutsi, bilirəm, sadəcə demək istəyirəm ki, ilk sevginin yerini heç nə vermir də. Camaat ilk dəfə məktəbdə, əl çatan, ün yetən yerdə sevdikləri halda, mən getdim televizorda gördüyümə, əlim çatmayan, səsim yetməyən birinə vuruldum bawl: adamı yandırır axı

[quote name='Dark Lady' timestamp='1303647592' post='8920060']
Bilirəm, hörmətli Konfutsi, bilirəm, sadəcə demək istəyirəm ki, ilk sevginin yerini heç nə vermir də. Camaat ilk dəfə məktəbdə, əl çatan, ün yetən yerdə sevdikləri halda, mən getdim televizorda gördüyümə, əlim çatmayan, səsim yetməyən birinə vuruldum bawl: adamı yandırır axı
[/quote]

Men Monica belluccii vurulan kimi((:urey:

[quote name='RamiN)' timestamp='1303648268' post='8920106']
Men Monica belluccii vurulan kimi((:urey:
[/quote]
demək istəyirəm inanmıram ki Monika Beluccini bəyənməyən kişi tapılsın. Mən qadın ola-ola onun gözəlliyinə heyranam, ax, yazıq kişilər! :)

Demek isteyirem bawga forumlarda moderatorlar userlere goz verib iwiq vermirler,bu forumda ise eksinedir,bu rolu ele userler oynayir.Delat ni ceqo shto li.??((

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303594683' post='8917224']
Demek isteyirem ki,siz hetta bu postunuzda uje 2 cumle yazmisiniz,tebii ki,o istifadecinin sizin ola bilmeniz ehtimali gundelikden cixir... :devil: Ancag gardash ciddi sozumdur,hemin istifadecinin butun postlari en yaxshi halda bir cumledir,ozu de hec olmasa yazdiglarinda bir mentig olsa idi yene derd yari idi.Men basha dushurem ki,adam lap birce sozle de oz fikrini ifade ede biler,amma daha yazmag xatirine aglina ne geldi yazmag da bir shey deyil de...Ne ise hesab edek ki,bu hagda hec yazmamisham,yoxsa oxuyub  inciyer bizden.
[/quote]

Konfutsi Size demek isteyirem ki, o istifadeci agilli cumlelerini kenar wexslere yazdirir)))))) :morqqqq:

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303646496' post='8919966']
[/quote]
Demek isteyirem ki Azerbaycandaki oghlanlar (futbolculari nezerde tuturam) Del Piero bura geıende stadionda onu paxilliqdan vurub yixmaqdan bashqa bir shey bacarmirlar..

P.S.Yeri gelmisheken siraghagun 36 yashli Del Piero 2 qol vurdu ))

[quote name='Гулливер' timestamp='1303713135' post='8924798']
Demek isteyirem ki Azerbaycandaki oghlanlar (futbolculari nezerde tuturam) Del Piero bura geıende stadionda onu paxilliqdan vurub yixmaqdan bashqa bir shey bacarmirlar..

P.S.Yeri gelmisheken siraghagun 36 yashli Del Piero 2 qol vurdu ))
[/quote]
:devil: Gulliver men mecazi menada yazmishdim,hec de futbolculari nezerde tutmamishdim.Siz deyen olsaydi stadionlarimiz indiki kimi futbol matclari zamani bosh galmazdi,eksine hemishe agzina kimi dolu olardi.Ozu de yaridan coxu xanimlar olardi orda... :looool:

[quote name='Konfutsi' timestamp='1303715356' post='8925222']
:devil: Gulliver men mecazi menada yazmishdim,hec de futbolculari nezerde tutmamishdim.Siz deyen olsaydi stadionlarimiz indiki kimi futbol matclari zamani bosh galmazdi,eksine hemishe agzina kimi dolu olardi.Ozu de yaridan coxu xanimlar olardi orda... :looool:
[/quote]
Bilirem qardashim )))Men de zarafatca yazdim..
Sadece yadimsan cixmir,o cur hormetli futbolcu Azerbaycana futbol oynamagha,shou gostermeye gelib,bizimkiler her aadim bashi vurun yere yixirlar..Oz medeniyyetimizi gosteririk sadece..

[quote name='Гулливер' timestamp='1303715596' post='8925265']
Bilirem qardashim )))Men de zarafatca yazdim..
Sadece yadimsan cixmir,o cur hormetli futbolcu Azerbaycana futbol oynamagha,shou gostermeye gelib,bizimkiler her aadim bashi vurun yere yixirlar..Oz medeniyyetimizi gosteririk sadece..
[/quote]
demək istəyirəm ki, bəlkə də inanmazsan, amma o oyun zamanı Del Pieroya "butulka" atan oğlanlardan biri yanımda dilinin bəlasına düşmüşdü. Heç mənim də yanımda da belə bir şeyi etiraf etmək olardı :devil: peşman eləmişdim onu smoke:

[quote name='nikowka' timestamp='1303757140' post='8931881']
Demek isteyirem ki, hal-hazirda demek istediklerimi "bezdirib" movzusunda yazdim....
[/quote]

Demek isteyirem ki, hele cavansiz tez bezmek olmaz.. :rroza:

:looool: Demek isteyirem ki,bir movzu var,onu oxuyub cox guldum,olecem indi. :looool::looool: Hec bu qeder gulmemiwdim,Raminin yazdiqlari esasen de. :looool: Bir muselmanin da werhine cox guldum.. :looool:

[quote name='azda' timestamp='1303758221' post='8932028']
:looool: Demek isteyirem ki,bir movzu var,onu oxuyub cox guldum,olecem indi. :looool::looool: Hec bu qeder gulmemiwdim,Raminin yazdiqlari esasen de. :looool: Bir muselmanin da werhine cox guldum.. :looool:
[/quote]

Intim bolmesinde ki sobet?:devil:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• Наташа Королёва резко сменила имидж
      Телеведущая Лера Кудрявцева в соцсетях показала Наташу Королеву, свою коллегу по шоу «Суперстар!», с новым имиджем.
      50-летняя певица вдохновилась эпохой диско: она завила волосы мелкими кудрями и убрала их в высокую пышную прическу в афростиле. Яркий образ дополнили разноцветный бомбер, расшитый пайетками, массивные украшения и макияж с акцентом на глаза. Преображение удивило пользователей сети: «Даже не узнала тут Наташу», «Не совсем по возрасту оделась», «Пробует разное, молодец», «Вырви глаз, а не образ!» = https://lady.mail.ru/article/543509-koroleva-smenila-imidzh-zhena-gazmanova-pokazala-d/
        • Milli
      • 9 replies
    • Посоветуйте новостройку для покупки
      Здравствуйте.
      Посоветуйте, где сейчас в черте города будут строить новостройки? Мне нужно слегка вложиться в бакинскую недвижимость, желательно однокомнатные. Больше интересуют проекты, которые только начинают строительство. Район интересует, скорее всего Насиминский, от Каспиан Плазы вплоть до 28 мая. Спасибо!
        • Upvote
      • 3 replies
    • В Баку появятся десятки новых автобусных остановок
      В Баку планируется установить 86 остановочных павильонов.
      Об этом сообщает пресс-служба Азербайджанского агентства наземного транспорта (AYNA) при Министерстве цифрового развития и транспорта.
      «Продолжается установка и реконструкция остановочных павильонов в столице. С учетом состояния дорожной инфраструктуры в Баку устанавливаются павильоны для широких и узких тротуаров», - говорится в информации.

https://media.az/society/v-baku-poyavyatsya-desyatki-novyh-avtobusnyh-ostanovok
        • Like
      • 24 replies
    • Известный актер Талех Юзбеков прижег лоб жены сигаретой
      Известный азербайджанский актер Талех Юзбеков прижег сигаретой лоб жены.
      Об этом сообщила сама супруга артиста, блогер Хатира Юзбекова.
      Она показала след от ожога на лбу своим подписчикам в Instagram.
      "Да, муж прижег мне лоб сигаретой", - сказала она.
      Хатира Юзбекова не предоставила подробной информации о случившемся.
      Отметим, что у Талеха и Хатиры Юзбековых двое детей.  https://www.instagram.com/reel/C6Va1qjuNjZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fec0e9dd-befb-44ea-ab5e-6e57f827531b   https://ru.oxu.az/society/865516  https://ru.baku.ws/video/193254  
      .
        • Facepalm
        • Confused
      • 40 replies
    • Стали известны подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку
      Стали известны некоторые подробности трагикомического происшествия, случившегося с жителем Баку.
      Как передает xezerxeber.az, случай был зафиксирован около 07:00 по адресу: Сураханский район, поселок Гарачухур, улица Фармана Керимзаде, 67.
      По словам соседей, камень, которым было закрыто отверстие бака с водой, упал внутрь и нанес определенные повреждения. Хозяин дома решил вытащить камень и починить резервуар, но застрял в отверстии. Он находился в таком положении примерно 40 минут.
      На место происшествия незамедлительно прибыли сотрудники Службы спасения особого риска Министерства по чрезвычайным ситуациям. Они вызволили мужчину (1986 г.р.) с помощью специальных инструментов.
      Подробнее - в сюжете:
      13:35
      На горячую линию "112" Министерства по чрезвычайным ситуациям (МЧС) Азербайджана поступила информация о том, что на территории поселка Гарачухур Сураханского района столицы один человек оказался в беспомощном состоянии.
      Об этом сообщили в МЧС.
      На место происшествия незамедлительно были направлены сотрудники Службы спасения особого риска службы.
      При оценке оперативной обстановки выяснилось, что Т.Мамедов (1986 г.р.) проводил ремонтные работы в резервуаре для воды глубиной 2 метра и диаметром 1,5 метра в частном доме и не смог выбраться из него.
      Сотрудники  службы спасли мужчину с помощью спецтехники.
        • Sad
        • Haha
      • 82 replies
    • Хлеб, обогащенный железом, будут продавать в Азербайджане
      Эксперт отметила, что принятию этого решения предшествовали исследования, которые проводились в различных регионах страны.  
        • Like
      • 114 replies
    • В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Sad
        • Confused
      • 170 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• 137 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...